Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Gry MMORPG :)

1501 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2008 o 17:59, Lamayer napisał:

Ech,gry którym poświęciłem 2 lata noszą właśnie ten dumny tytuł MMORPG ;) Grałem w Guild
Wars (obecnie mam przerwę,przecież nie można cały czas grac w jedno i to samo co nie?
) mam Nightfalla i Factios,ale też gierzyłem w wiele innych tytułów F2P (free to play)
takich jak SilkroadOnline (jednakże polityka Joymaxa była nie do zniesienia więc się
z nią pożegnałem) czy ostatnio Archlord,o którym jeszcze dośc mało osób wie,że stał się
darmowy i z czystym sercem mogę go polecic osobom które szukają czegoś nowego w grach
F2P. To tyle ode mnie ;p


Archlord nie wniósł niczego nowego ale ftp w sam raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 18:01, hammerfall87 napisał:

Archlord nie wniósł niczego nowego ale ftp w sam raz :D


Jak to nie? Regulowane auto-używanie potion''ów bardzo umila i upraszcza życie ;). Dobiłem 20 lvl berserkerem i szczerze mówiąc gra jest monotonna i nastawiona przede wszystkim na grind... Obecnie gram w open beta Requiem: Bloodymare - dość innowacyjna i brutalna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 11:17, HumanGhost napisał:

Jak to jest właściwie z liczbagraczy WoW i Lineage II?


Z tym Lineage 2 jest tak, że to są jakby dwie ''osobne'' gry - Europa/Usa i chyba Korea + ogólnie kraje azjatyckie. Ta pierwsza ma mniej graczy i jest zacofana, natomiast w Azji jest graczy więcej (zacofana - w Europie mamy Chaotic Throne 1,5: Hellbound i to chyba od niedawna [a sam Hellbound to tylko nakładka na poprzednią ''część''], a Azja ma już beta wersję Chatic Throne: Gracia [nowa ''część'' z nowym instalatorem] - Europa dostaje wszystko z opóźnieniem). Mogę się mylić, ale chyba gdzieś tak czytałem (jeśli dobrze pamiętam to nawet był to Konsul/ktoś z ''niebieskich'', kto grał w L2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 18:07, Bifur napisał:

> Archlord nie wniósł niczego nowego ale ftp w sam raz :D

Jak to nie? Regulowane auto-używanie potion''ów bardzo umila i upraszcza życie ;). Dobiłem
20 lvl berserkerem i szczerze mówiąc gra jest monotonna i nastawiona przede wszystkim
na grind... Obecnie gram w open beta Requiem: Bloodymare - dość innowacyjna i brutalna
gra.


Biffur powiedz mi bo na filmikach prezentuje sie bardzo fajnie czy ta gra to tylko grind?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 18:18, hammerfall87 napisał:

Biffur powiedz mi bo na filmikach prezentuje sie bardzo fajnie czy ta gra to tylko grind?


Jeśli pozwolisz odpowiem ja ;) Jak w większości takich gier jak Archlord,jest to w większości grind,ale,ale. Mamy jeszczy dużo questów,niektóre polegją na ubijaniu czegoś,ale inne też np. na przyrządzeniu eliksiru metamorfozy jelenia . Aby przyżądzic taki eliksir trzeba ubic deer''a ,wykroic parę skór,kupic przepis i dzięki odpowiednim umiejętnościom przygotowac.

Podałem taki przykład,żeby może Ci przybliżyc co cię czeka ;p (jeśli zagrasz...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 18:07, Bifur napisał:

> Archlord nie wniósł niczego nowego ale ftp w sam raz :D

Jak to nie? Regulowane auto-używanie potion''ów bardzo umila i upraszcza życie ;). Dobiłem
20 lvl berserkerem i szczerze mówiąc gra jest monotonna i nastawiona przede wszystkim
na grind... Obecnie gram w open beta Requiem: Bloodymare - dość innowacyjna i brutalna
gra.


Największą frajde daje bawienie sie itemkami i ciągle ulepszanie ich przez ref poty i kamyki. Samo expienie jest monotonne. Bije sie długo, mało questów. Ale pograć można^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 18:18, hammerfall87 napisał:

Biffur powiedz mi bo na filmikach prezentuje sie bardzo fajnie czy ta gra to tylko grind?


Jeśli chodzi Ci o Requiem to muszę powiedzieć, że ta gra to nie tylko grind - ma całkiem ciekawe i wartościowe (chodzi mi tu o nagrody ;) questy. Gra mi się całkiem przyjemnie, chociaż muszę się poskarżyć na częste zacinanie się gry i wywalanie do pulpitu - odziwo żadnemu z moich znajomych się to nie zdarza... Mechaniką przypomina lekko WoW ale jest to na tyle brutalna gra, że można porównywać ją tylko z Age of Conan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 18:24, Lamayer napisał:

> Biffur powiedz mi bo na filmikach prezentuje sie bardzo fajnie czy ta gra to tylko
grind?

Jeśli pozwolisz odpowiem ja ;) Jak w większości takich gier jak Archlord,jest to w większości
grind,ale,ale. Mamy jeszczy dużo questów,niektóre polegją na ubijaniu czegoś,ale inne
też np. na przyrządzeniu eliksiru metamorfozy jelenia . Aby przyżądzic taki eliksir trzeba
ubic deer''a ,wykroic parę skór,kupic przepis i dzięki odpowiednim umiejętnościom przygotowac.


Podałem taki przykład,żeby może Ci przybliżyc co cię czeka ;p (jeśli zagrasz...)


Mówiłem o grze w którą gra bifur.W archlorda grałem nie spodobał mi sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 18:45, hammerfall87 napisał:

> > Biffur powiedz mi bo na filmikach prezentuje sie bardzo fajnie czy ta gra
to tylko
> grind?
>
> Jeśli pozwolisz odpowiem ja ;) Jak w większości takich gier jak Archlord,jest to
w większości
> grind,ale,ale. Mamy jeszczy dużo questów,niektóre polegją na ubijaniu czegoś,ale
inne
> też np. na przyrządzeniu eliksiru metamorfozy jelenia . Aby przyżądzic taki eliksir
trzeba
> ubic deer''a ,wykroic parę skór,kupic przepis i dzięki odpowiednim umiejętnościom
przygotowac.
>
>
> Podałem taki przykład,żeby może Ci przybliżyc co cię czeka ;p (jeśli zagrasz...)


Mówiłem o grze w którą gra bifur.W archlorda grałem nie spodobał mi sie .


No cóż,jak widac moja dedukcja nie jest nieomylna,ale to pewnie przez to,że bifur mówił o grindzie w Archu,więc... sory ;]

A zna ktoś podobną grę do Silka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 20:35, Lamayer napisał:

> > > Biffur powiedz mi bo na filmikach prezentuje sie bardzo fajnie czy ta
gra
> to tylko
> > grind?
> >
> > Jeśli pozwolisz odpowiem ja ;) Jak w większości takich gier jak Archlord,jest
to
> w większości
> > grind,ale,ale. Mamy jeszczy dużo questów,niektóre polegją na ubijaniu czegoś,ale

> inne
> > też np. na przyrządzeniu eliksiru metamorfozy jelenia . Aby przyżądzic taki
eliksir
> trzeba
> > ubic deer''a ,wykroic parę skór,kupic przepis i dzięki odpowiednim umiejętnościom

> przygotowac.
> >
> >
> > Podałem taki przykład,żeby może Ci przybliżyc co cię czeka ;p (jeśli zagrasz...)

>
>
> Mówiłem o grze w którą gra bifur.W archlorda grałem nie spodobał mi sie .

No cóż,jak widac moja dedukcja nie jest nieomylna,ale to pewnie przez to,że bifur mówił
o grindzie w Archu,więc... sory ;]

A zna ktoś podobną grę do Silka?



Knight online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 20:38, hammerfall87 napisał:

> A zna ktoś podobną grę do Silka?


Knight online


Aż zbyt podobna z uwagi na przepełnione serwery ;p No chyba że się coś zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 12:49, Lamayer napisał:

> > A zna ktoś podobną grę do Silka?
>
>
> Knight online

Aż zbyt podobna z uwagi na przepełnione serwery ;p No chyba że się coś zmieniło.


Polecam Kal online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2008 o 20:35, Lamayer napisał:


A zna ktoś podobną grę do Silka?

Niestety...silk jest niepowtarzalny...nie ma drugiej takiej gry z taką ilością niedociągnięć, lagów, botów i żadna firma prowadząca grę mmorpg nie ignoruje tak problemów na niej zaistniałych.


sry za złą składnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 13:40, hubert0 napisał:


>
> A zna ktoś podobną grę do Silka?
Niestety...silk jest niepowtarzalny...nie ma drugiej takiej gry z taką ilością niedociągnięć,
lagów, botów i żadna firma prowadząca grę mmorpg nie ignoruje tak problemów na niej zaistniałych.


sry za złą składnię


A Tibia to co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 13:51, hammerfall87 napisał:

A Tibia to co :D


Heh...nawet tibii można przyznać że ma mniej botterów i lagów od silka, ale też jest na swój sposób niepowtarzalna; żadna gra nie ma tak niewychowanej społeczności jak tibia. O grafie nie będę mówił bo np. pokemony na GBA dalej cieszą się dużą popularnością ;) bodajże tibia 10.0 ma być już w 3d. Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 16:42, Sebaal napisał:

Siemka.Poleci mi ktoś fajne darmowe 3D mmorpg, z klimatem gothica.


Właśnie trudno o MMORPG z jakimkolwiek klimatem... Większość z nich jest cukierkowa do bólu i polega na ciągłym grindzie. Jednakże są wyjątki - np. taki Requiem: Bloodymare. Tą gierkę mogę z czystym sumieniem polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 16:42, Sebaal napisał:

Siemka.Poleci mi ktoś fajne darmowe 3D mmorpg, z klimatem gothica.


Z klimatem gothica , nie bardzo.. Może knight online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio grałem w GW, bo kolega dał mi triala, ale w tym okresie nie byłem w stanie stwierdzić, czy podoba mi się na tyle, żeby kupić. Jeśli ktoś gra to może mi powiedzieć jak się gra później, czy jest fajnie i jak wygląda gildia ?? Ja jak narazie jestem strasznie niezdecydowany, bo nie wiem, czy dalej nadal jest tak fajnie. Z góry dzięki za odp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować