Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Gry MMORPG :)

1501 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2008 o 18:31, kacper422 napisał:

Ja polecam Achlorda Z Gier Bezpłatnych. I World Of Warcraft Jak wiadomo gra płatna ale
warta swych pieniędzy!

uuuuu, we wszystkie gry które wymieniliście grałem i jakoś specjalnie mnie nie zadowoliły, no może oprócz WoWa w którym nie podoba mi się tylko podejście Blizzarda do pvp i to że trzeba głównie na pve chodzić bo pvp zaczyna się od min.40lvl...
Sam osobiście myślałem nad Guild Wars, ale nie wiem czy warto... Co myślicie o GW? Ja osobiście dodam że dla mnie liczy się głównie pvp i nie lubię kiedy lvl o wszystkim decyduje, innymi słowy chodzi o to żeby głównie liczyły się umiejętności gracza-np. mądre używanie skilli, których(aby mogła występować jakaś strategia walki) powinno być dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 20:05, Le Golas napisał:

> Ja polecam Achlorda Z Gier Bezpłatnych. I World Of Warcraft Jak wiadomo gra płatna
ale
> warta swych pieniędzy!
uuuuu, we wszystkie gry które wymieniliście grałem i jakoś specjalnie mnie nie zadowoliły,
no może oprócz WoWa w którym nie podoba mi się tylko podejście Blizzarda do pvp i to
że trzeba głównie na pve chodzić bo pvp zaczyna się od min.40lvl...
Sam osobiście myślałem nad Guild Wars, ale nie wiem czy warto... Co myślicie o GW? Ja
osobiście dodam że dla mnie liczy się głównie pvp i nie lubię kiedy lvl o wszystkim decyduje,
innymi słowy chodzi o to żeby głównie liczyły się umiejętności gracza-np. mądre używanie
skilli, których(aby mogła występować jakaś strategia walki) powinno być dużo.



To GW jest idealne dla Ciebie. Max 20 lvl , nie liczy sie armor , bron , a dobrze dobrane umiejetnosci i obycie z gra. I PvP w GW to najmocniejsza strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 15:18, zerohunter napisał:

Czemu są 2 tematy?

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=20618&tpage=11

http://forum.gr am.pl/forum_post.asp?tid=508&u=275


Lol. W dwóch tematach napisałeś ten sam post. Widac , ze nie masz o czym piasc to spamujesz. Nie widziesz ze tu pisze "gry mmorpg" , a tam "DARMOWE gry mmorpg" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 20:07, Budep napisał:

> > Ja polecam Achlorda Z Gier Bezpłatnych. I World Of Warcraft Jak wiadomo gra
płatna
> ale
> > warta swych pieniędzy!
> uuuuu, we wszystkie gry które wymieniliście grałem i jakoś specjalnie mnie nie zadowoliły,

> no może oprócz WoWa w którym nie podoba mi się tylko podejście Blizzarda do pvp
i to
> że trzeba głównie na pve chodzić bo pvp zaczyna się od min.40lvl...
> Sam osobiście myślałem nad Guild Wars, ale nie wiem czy warto... Co myślicie o GW?
Ja
> osobiście dodam że dla mnie liczy się głównie pvp i nie lubię kiedy lvl o wszystkim
decyduje,
> innymi słowy chodzi o to żeby głównie liczyły się umiejętności gracza-np. mądre
używanie
> skilli, których(aby mogła występować jakaś strategia walki) powinno być dużo.


To GW jest idealne dla Ciebie. Max 20 lvl , nie liczy sie armor , bron , a dobrze dobrane
umiejetnosci i obycie z gra. I PvP w GW to najmocniejsza strona.


ooo to fajnie, a ja natknąłem się ostatnio na FURY które jest teraz podobno darmowe! może zna ktoś z was FURY? Co o nim myślicie? Polecacie? skreślacie? I jak to się ma do moich wymagań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co pytasz tutaj skoro znasz temat o Fury? I do tego odpowiedzi Ci się ciąć nie chce... liczbę znaków na post sobie nabijasz, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde, sory ale denerwuje mnie takie głupie gadanie... Jeśli musisz wiedzieć to śpieszyłem się i dlatego nie "ciąłem odpowiedzi", a co do Fury to pisze o tym tutaj bo wiem że więcej osób wchodzi na ten temat a nie na temat o Fury-i chodzi mi tutaj o osoby które miały "jakąś" styczność z tą grą..(na tamten temat nie wchodzą już osoby które np. przestały w Fury grać)

Aha a co do innych: nadal proszę o odpowie na (zadane wcześniej) pytania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie denerwuje fakt, że ktoś w temacie o konkretnej grze się mądrzy, vide: "nie wiem czy wiecie ale Fury jest darmowe?". Grają to wiedzą. A w temacie "ogólnym" z kolei o tą konkretną grę się pyta.

PS: cięcie posta to ułamki sekund. Jeśli aż tak Ci brakuje czasu to jak w ogóle grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Nie chciałem się wymądrzać tylko "oświecić" osoby które nigdy w Fury nie grały i się zastanawiają "czy warto płacić?"
Po 2. Wiesz co skoro tylko się denerwujemy to czy ta rozmowa w ogóle ma sens?! Mi osobiście wydaje się że nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 21:59, heaton 1992 bdg napisał:

mi się podoba najbardziej Lineage II a grałem też w Cabal i World Or Warcraft :D


Grałeś w WoW i nie potrafisz dobrze nazwy zapisac? Ja tylko nie próbowałem L2 i Cabala , bo cos z clientem bylo nie tak :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 22:04, Budep napisał:

> mi się podoba najbardziej Lineage II a grałem też w Cabal i World Or Warcraft :D


Grałeś w WoW i nie potrafisz dobrze nazwy zapisac? Ja tylko nie próbowałem L2 i Cabala
, bo cos z clientem bylo nie tak :<


nie bądz taki dokładny. Klawisze F i R są obok siebie. Polec mógł sie pośliznąć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować