Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Gry MMORPG :)

1501 postów w tym temacie

Dnia 23.02.2009 o 23:53, Graffis napisał:

This is MMO:
http://news.bbc.co.uk/1/hi/technology/7905924.stm

Nuff said.

P.S.
Co ciekawe BBC zwróciło uwagę na to wydarzenie, portale związane z grami (szczególnie
MMO) już dawno ten news roztrąbiły i obserwują co wyniknie z nowej wojny. A gram.pl zgodnie
ze swoim zaściankowym WoW''owym profilem trwa ślepe na wszystko co nie ma wielkiego logo
''Blizzard mede this!''.


Kosmos = nuda :p

Ale fakt gram... gram jak gram czyli dno ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Eve ? Nuda ! Dostałem konto na 21dni i w sumie grałem na nim z 2godziny... Jedynym jej plusem jest to,że grają w nią sami dorośli i nie ma dzieci stojących w miejscu i wołających "100 isk plz ! ;* "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ściągnąłem Cabal''a i chciałem sobie pograć lecz niestety nie dałem rady. Gra zainstalowana, update ściągnięty i kiedy daje Start Cabal nic się nie dzieje. Czy przeszkodą może być Windows Vista ? Myślałem na początku, że to wina Firewalla więc wszystkie tego typu programy wyłączyłem ale nadal lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 13:03, Kolumb95 napisał:

>/.../

Eve ? Nuda ! Dostałem konto na 21dni i w sumie grałem na nim z 2godziny... Jedynym jej
plusem jest to,że grają w nią sami dorośli i nie ma dzieci stojących w miejscu i wołających
"100 isk plz ! ;* "


Eve nuda!? oO Toć to jest jedno z najlepszych i najbardziej rozbudowanych MMORPG na rynku! No a dla miłośników Star Wars, Star Trek''a czy Battlestar Galactica, jest grą-kultową. Nie wiem co Ci nie odpowiada? Bo nudno? Nie każdy chce i woli rozgrywkę taką jak w WoW''ie czy Metin''ie, gdzie się równo napi.... przez cały czas praktycznie.
Dlaczego dzieci nie grają? Bo właśnie ich to nudzi. Wolą "potrollować" w Metin''ie 2 albo w Tibii. Chyba że ew. 7 dni zagrają za free i tyle... A 7 dni to kilkadziesiąt razy za mało, żeby poczuć klimat i potęgę tej gry... IMHO, oczywiście ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 13:03, Kolumb95 napisał:

Eve ? Nuda !


O.o jakoś przez ponad pół roku nie zdołało mnie znudzić. Wkurzyć, zirytować, zniechęcić ale nie znudzić.

Dnia 24.02.2009 o 13:03, Kolumb95 napisał:

Dostałem konto na 21dni i w sumie grałem na nim z 2godziny...


Lol? I po 2 godzinach już oceniasz grę, jak się nawet dobrze kontroli nad statkiem nie nauczyłeś?

Dnia 24.02.2009 o 13:03, Kolumb95 napisał:

Jedynym jej
plusem jest to,że grają w nią sami dorośli i nie ma dzieci stojących w miejscu i wołających
"100 isk plz ! ;* "


Długo by nie postali :) Learning the hard way to w EVE bolesny proces.

Powiem Ci, że mając w tym momencie 8 miesięcy "stażu" w grze, dalej mam jeszcze mnóstwo do odkrycia i do nauczenia się. Cała produkcja, większość pvp, specjalizacja w małych statkach, możliwe że zwiad... Zajęcia mam na kolejne 8 a może i 16 miesięcy :D Więc wybacz, ale stwierdzając mi po 2 godzinach, że EVE jest nudne, zostaniesz zwyczajnie wyśmiany. Jest trudne. Jest wkurzające. Ale nie nudne.

EDIT:
@4ny4

Uruchom Cabal jako administrator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 13:28, Lord-Tyrranoos napisał:

A 7 dni to kilkadziesiąt razy
za mało, żeby poczuć klimat i potęgę tej gry... IMHO, oczywiście ;))


He, akurat grałem w triala 14-dniowego parę lat temu i przez te dni uzbierałem powyżej 4 mln ISK na Thoraxa (gallente), oprócz tego posiadałem dwa Tristany (chyba tak się to zwało) i miałem nieodpartą ochotę wykupić parę miesięcy abonamentu, ale sprawy prywatne się wtryniły.
W każdym razie uważam EVE za najdojrzalszą, najbardziej wspierana i jedyną prawdziwą grę MASSIVE RPG.
51,675 użytkowników zalogowanych JEDNOCZEŚNIE w JEDNYM świecie Eve - jest to faktycznie możliwe dzięki olbrzymiemu universum Eve. Za czasów moich prób padały rekordy powyżej 12 tys. użytkowników jednocześnie zalogowanych - technologia prze do przodu.

źródło http://www.eveonline.com/news.asp?a=single&nid=2765&tid=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 14:39, Fumiko napisał:

Uruchom Cabal jako administrator.


Kiedyś coś już takiego robiłem, właśnie na Viscie z Spellforce 2. Możesz mi przypomnieć jak to się robiło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 15:03, 4ny4 napisał:

Kiedyś coś już takiego robiłem, właśnie na Viscie z Spellforce 2. Możesz mi przypomnieć
jak to się robiło ?


Prawy klawisz -> właściwości -> zgodność -> kratka "uruchom jako administrator"

Jeśli samo to nie pomoże, możesz też spróbować trybu zgodności z windows XP (bądź obu na raz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakieś godne polecenia nie abonamentowe MMO?(czemu EVE na abonament jest czemu?)Dawniej wiele, wiele, bardzo wiele wypróbowałem, ale odkad mam GW to tak średnio się tym interesuję, więc pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję, dziękuję za pomoc. :) Jeszcze mam takie pytanie dot. Cabala. Wnioskuję, iż grałaś w tą grę i chciałbym się zapytać jaką postacią/klasą warto grać ? Gdzieś przeczytałem, że Force Archer jest słaby zarówno w PvP/E czy to prawda ? Zastanawiam się jeszcze nad Wizardem, albo może jakiś Warrior. Kurcze, sam nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałam Bladerem i Force Bladerem i całkiem miło to wspominam. Blader ma jedną świetną rzecz - Battle Mode 2. Kiedyś sobie ze znajomymi na równych levelach (a różnych klas) duele toczyliśmy właśnie przy pomocy owej BM 2 i wychodziło, że Blader jest zdecydowanie mocniejszy od innych klas pod tym względem (duel był tylko na ciosy podstawowe oraz ciosy specjalne z BM2, żadnych innych, żeby porównanie było).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ustawiłem te tryby zgodności, uruchom jako administrator i gra nadal nie chodzi. Jakieś pomysły, sugestie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 22:17, 4ny4 napisał:

Kurcze ustawiłem te tryby zgodności, uruchom jako administrator i gra nadal nie chodzi.
Jakieś pomysły, sugestie ?


A GameGuard się uaktualnił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 22:48, Fumiko napisał:

A GameGuard się uaktualnił?


Hmm nie wiem, update''owala sie gra, a czy gameguard to nie mam pojęcia. Jak to sprawdzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 22:49, 4ny4 napisał:

> A GameGuard się uaktualnił?

Hmm nie wiem, update''owala sie gra, a czy gameguard to nie mam pojęcia. Jak to sprawdzić
?


PS Jak włączam klienta pisze po pewnej chwili Update Completed no i daje Start Cabal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po zniknięciu tego ekranu patchera w lewym górnym rogu powinna na moment (bądź przy patchoaniu na dłuższą chwilę) pojawić się ramka.

Hmm... mówisz spatchowane? A puść mu file check, bo może coś się nieprawidłowo pobrało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 22:53, Fumiko napisał:

Zaraz po zniknięciu tego ekranu patchera w lewym górnym rogu powinna na moment (bądź
przy patchoaniu na dłuższą chwilę) pojawić się ramka.


Jedyne okno jakie się pojawia to "Item of the week".

Dnia 24.02.2009 o 22:53, Fumiko napisał:

Hmm... mówisz spatchowane? A puść mu file check, bo może coś się nieprawidłowo pobrało?


Już robię. :)

Kurcze jakiś chory problem, pierwszy raz mam coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 22:55, 4ny4 napisał:

Jedyne okno jakie się pojawia to "Item of the week".


Nie okno. Taka niewielka ramka w rogu z ew. małym paskiem postępu o ile się patchuje.

PS: aż przez Ciebie ściągnę Cabal i zobaczę czy też mi takie cyrki będzie robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 22:57, Fumiko napisał:

Nie okno. Taka niewielka ramka w rogu z ew. małym paskiem postępu o ile się patchuje.


Nie ma czegoś takiego. Podobne było w MU Online jeżeli myślę o tym samym co Ty.

Dnia 24.02.2009 o 22:57, Fumiko napisał:

PS: aż przez Ciebie ściągnę Cabal i zobaczę czy też mi takie cyrki będzie robił.


Obawiam się, że tylko ja mam taki problem. Eh szlag by to. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam dylemat jaką grę wybrać.
Grałem w Lineage 2, WoW''a, Silkroad, Perfect World, Archlord, MU online, Guild Wars, Star Wars Galaxies, Shaiya, Rohan Online. W L2 2 lata, w inne od 1 dnia do max 2 tygodni. Proszę o pomoc w wyborze gry MMORPG. Może być płatna lub darmowa, ale żeby była rozbudowana, żeby nie było botów, żeby było dużo ludzi. Chcę nie odrzucającą grafikę i, żeby wciągała. Może wyszła niedawno jakaś nowa, nie jestem na czasie. o wielu czytałem i próbowałem.
Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować