Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Gry MMORPG :)

1501 postów w tym temacie

@up
Procyon, a nie Proycon (ale to nie ma znaczenia ^^)
Ostatnio procki na marsie i tak wszystko przegrywają, na każdym warze po 2kk w plecy jestem, wiec poleciłbym capelle.

Btw. zainteresowani Cabalem niech przeczytają mój post na 55 stronie, i coś będą o nim wiedzieć ; P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem, pozastanawiałem się, wyeliminowałem większość i tak pozostały mi 4 tytuły.
Last Chaos, RF Online, Archlord i Cabal. I mam kilka pytań.
W której najprzyjemniej lub najszybciej lvl''uje?
Która ma najlepszą fabułę?
W której jest najlepsze PVP?
W której najlepiej prosperuje gospodarka i współpraca (w miastach, usługi itp)?
W którą gra najwięcej ludzi/polaków?
Która ma najlepszy system rozwoju postaci?
Którą mi polecacie.

Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przepraszam, że post pod postem.
Ogólnie to szukam czegoś, co będzie odskocznią od takiego WoW''a czy L2. Najlepiej, żeby to było coś innego, jakieś sztuki walki, jakiś science fiction, żeby nie było do zdobycia 100++ lvl. Najważniejsze, żeby dało się coś robić na low lvl oprócz grindu. Prosze o propozycję. Naprawdę dużo już czytałem o różnych MMO, ale nic nie mogłem znaleźć.
Myśłałem nad: RF online, Cabal, 9 dragons, Archlord, Last Chaos, 12 sky, Shaiya.

Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 19:29, junior35 napisał:

Witam. Przepraszam, że post pod postem.
Ogólnie to szukam czegoś, co będzie odskocznią od takiego WoW''a czy L2. Najlepiej, żeby
to było coś innego, jakieś sztuki walki, jakiś science fiction, żeby nie było do zdobycia
100++ lvl. Najważniejsze, żeby dało się coś robić na low lvl oprócz grindu. Prosze o
propozycję. Naprawdę dużo już czytałem o różnych MMO, ale nic nie mogłem znaleźć.
Myśłałem nad: RF online, Cabal, 9 dragons, Archlord, Last Chaos, 12 sky, Shaiya.

Z góry dziękuję.


Skreśl już RF Online - Europejskie serwery closed.
Jeśli chodzi o Cabala, to wiele było pisane tutaj, 9 dragons zwykły MMO, Archlord to samo.., Last Chaos wielki kał, 12 sky pierwsze słyszę, Shaiya - nie ciekawego... typowy grindowiec.

Więc może Anarchy Online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 21:19, Budep napisał:

> Witam. Przepraszam, że post pod postem.
> Ogólnie to szukam czegoś, co będzie odskocznią od takiego WoW''a czy L2. Najlepiej,
żeby
> to było coś innego, jakieś sztuki walki, jakiś science fiction, żeby nie było do
zdobycia
> 100++ lvl. Najważniejsze, żeby dało się coś robić na low lvl oprócz grindu. Prosze
o
> propozycję. Naprawdę dużo już czytałem o różnych MMO, ale nic nie mogłem znaleźć.

> Myśłałem nad: RF online, Cabal, 9 dragons, Archlord, Last Chaos, 12 sky, Shaiya.

>
> Z góry dziękuję.

Skreśl już RF Online - Europejskie serwery closed.
Jeśli chodzi o Cabala, to wiele było pisane tutaj, 9 dragons zwykły MMO, Archlord to
samo.., Last Chaos wielki kał, 12 sky pierwsze słyszę, Shaiya - nie ciekawego... typowy
grindowiec.

Więc może Anarchy Online?



czemu RF mam skreślić? przecież niedawno znów ruszyły serwery.
Cabal ma instancje jak w guild wars?
opisz 9dragons i archlorda
czemu last chaos to wielki "kał"?
Shaiya, czy cos oferuje oprucz grindu?

Hmm, opisz Anarchy online, już o nim czytałem, ale nie zajarzyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 21:45, Fumiko napisał:

Wiesz, że już byś zdążył sobie sam przetestować połowę z tych gier w tym czasie co tu
płaczesz?


Ściągam cabala, last chaos i 9dragon w tej chwili. Nie mam super łącza. A ty zamiast mi pomóc, drążysz niepotrzebny temat. Wiec:


czemu RF mam skreślić? przecież niedawno znów ruszyły serwery.
Cabal ma instancje jak w guild wars?
opisz 9dragons i archlorda
czemu last chaos to wielki "kał"?
Shaiya, czy cos oferuje oprucz grindu?

Hmm, opisz Anarchy online, już o nim czytałem, ale nie zajarzyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już wklejasz ten sam post po raz drugi, to przynajmniej popraw błędy ortograficzne.

Plus: wyszukiwarka nie gryzie, o każdej z tych gier było w wątku sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poleciliśmy Ci gry to Ty dalej swoje. Chciałeś Cabala, a teraz piszesz, żeby nie było +100 lvli więc tym samym Cabal odpada, chociaż lvlowanie idzie szybko. Gram od 1 do 3 godzin dziennie i w ciągu czterech dni wbiłem 27 lvli w Cabalu. Poza tym zamiast zasypywać nas pytaniami od czego masz YouTube ? Wpisz tam tytuł gry, która Cię interesuje, poszukaj jakiś gameplayów, odwiedź fansite''y.

PS Jeżeli ja szukam jakieś gry to jest taka kolejność: Gameplay''e na YouTube --> Fansite''y --> Wiki (danej gry). Te trzy rzeczy i w sumie wszystko wiem na temat danej gry. Radzę spróbować aniżeli nabijać posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak szukasz jakiejs porzadnej gry mmo to wejdz na jakas stronke poswięconej grom mmorpg i popatrz, ja polecam Metin2 , Dofus, combat Army to taki sobie fps w necie, War Rock fps- w tym jest najwiecej oszustow.talisman Online... Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.03.2009 o 22:12, junior35 napisał:



czemu RF mam skreślić? przecież niedawno znów ruszyły serwery.
Cabal ma instancje jak w guild wars?
opisz 9dragons i archlorda
czemu last chaos to wielki "kał"?
Shaiya, czy cos oferuje oprucz grindu?

Hmm, opisz Anarchy online, już o nim czytałem, ale nie zajarzyłem



Boże, przeczytaj recenzje tych gier, wejdź na fansity, fora i inne, ja tu za encyklopedie nie robie xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem na pytania co do RF

Dnia 01.03.2009 o 15:48, junior35 napisał:

W której najprzyjemniej lub najszybciej lvl''uje?


Ani przyjemnie, ani wolno :)

Dnia 01.03.2009 o 15:48, junior35 napisał:

Która ma najlepszą fabułę?


RF nie ma fabuły.

Dnia 01.03.2009 o 15:48, junior35 napisał:

W której jest najlepsze PVP?


W RF jest spoko, w postaci chip wars dla wysokolevelowych graczy- oprócz tego są rajdy na terytoria wroga, cały świat jest otwarty, więc wróg może nas zaskoczyć wszędzie i zawsze (oprócz miast). Są jeszcze walki gildii o dominację nad miastami.

Dnia 01.03.2009 o 15:48, junior35 napisał:

W której najlepiej prosperuje gospodarka i współpraca (w miastach, usługi itp)?


Oceniłbym średnio- dużo dobrego sprzętu ma zawrotne ceny, są profesje crafterów, którzy ciągle dostarczają do gry zabawki dla graczy. Oprócz tego fajny system domów aukcyjnych, dzięki temu zakupy są proste i szybkie.

Dnia 01.03.2009 o 15:48, junior35 napisał:

W którą gra najwięcej ludzi/polaków?


No idea jak jest teraz.

Dnia 01.03.2009 o 15:48, junior35 napisał:

Która ma najlepszy system rozwoju postaci?


W RF jest prosty- kilka profesji dla każdej rasy i każda profesja ma jakieś tam własne drzewko specjalizacji. Na 30 i 40 poziomie wybiera się specjalizacje- otrzymujesz wtedy jakiś bonus, skille itd.

Dnia 01.03.2009 o 15:48, junior35 napisał:

Którą mi polecacie.


Polecam jako przerywnik, gra się przyjemnie, ale na późniejszych poziomach levelowanie denerwuje. Zalety to grafika i muzyka oraz fajny system wojen o kopalnię.
Na główne mmo w jakie będziesz pykał chyba za nudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam porządnego, darmowego mmorpg (wiem, że wszystkie są praktycznie takie same, ale czymś się jednak różnią), w którego będę mógł sobie pograć jak mi się będzie nudziło. Przez prawie 2 lata grałem w Conquer Online 2.0 (skończyłem jakiś rok temu). Gra mnie nawet wciągnęła, miałem dobre itemy, level, bylem znany, ale expienie stało się niewiarygodnie trudne i monotonne.
Szukam ciekawej gry, w którą gra wielu Polaków (albo chociaż mało "dzieci Tibii") i system Paypal (czy jak się to tam zwie) jest mało ważny. Nie kupuję itemów itd, przez neta i chciałbym mieć "równe" szanse na grę.
Preferowałbym bym podział na klasy (wojownik, mag itd).
Wiem, wiem... było tołkowane kilkadziesiąt razy, ale nie chce opisów gier tylko nazwę mmo, która jest obecnie najlepsza (waszym zdaniem).

Ps. Czytałem informacje o wielu grach, ale nigdzie nie mogę znaleźć takiej gry, w której kupowanie itemow za real kasę nie wpływa zbytnio* na lvlowanie.

*na tyle, żeby można było grać normalnie, a nie walczyć z jakimś graczem co ma wszystko na full...

Edit: są dwa tematy o mmorpg? ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 15:36, confident napisał:

Szukam porządnego, darmowego mmorpg (wiem, że wszystkie są praktycznie takie same, ale
czymś się jednak różnią), w którego będę mógł sobie pograć jak mi się będzie nudziło.
Przez prawie 2 lata grałem w Conquer Online 2.0 (skończyłem jakiś rok temu). Gra mnie
nawet wciągnęła, miałem dobre itemy, level, bylem znany, ale expienie stało się niewiarygodnie
trudne i monotonne.
Szukam ciekawej gry, w którą gra wielu Polaków (albo chociaż mało "dzieci Tibii") i system
Paypal (czy jak się to tam zwie) jest mało ważny. Nie kupuję itemów itd, przez neta i
chciałbym mieć "równe" szanse na grę.
Preferowałbym bym podział na klasy (wojownik, mag itd).
Wiem, wiem... było tołkowane kilkadziesiąt razy, ale nie chce opisów gier tylko nazwę
mmo, która jest obecnie najlepsza (waszym zdaniem).

Ps. Czytałem informacje o wielu grach, ale nigdzie nie mogę znaleźć takiej gry, w której
kupowanie itemow za real kasę nie wpływa zbytnio* na lvlowanie.

*na tyle, żeby można było grać normalnie, a nie walczyć z jakimś graczem co ma wszystko
na full...

Edit: są dwa tematy o mmorpg? ;PP


Pisałem niedawno o Runes of Magic. Tylko, że tu kupowanie za prawdziwe pieniądze jest i to daje pewną przewagę graczom tak kupującym, choć nie bezpośrednią, tj. nie jest tak, że jakieś części ekwipunku kupisz tylko za diamenty (walutę za prawdziwe pieniądze). Generalnie za diamenty kupuje się przedmioty ułatwiające życie znacznie, acz nie dają one raczej wielkiej przewagi w walce, chociaż np. jeśli ktoś zakupi przedmioty ułatwiające wyrób broni/pancerza na + ileś tam, co normalnie jest trudne do osiągnięcia, to zdobywa pewną przewagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Czym się różni Anarchy online, Cabal Online i RF online?? Interesują mnie te 3 tytuły jako odskocznia i drugie MMO, nawet gdybym wrócił do WoW''a lub L2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie czy ktoś grał kiedyś w Monato Esprit, bo właśnie się za nie zabieram i chciałbym poznac wasze opinie o tej grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cabal. Premium ogranicza się do: teksturek strojów/fryzur/wyglądu, szybszego levelowania, posiadania peta (for fun, bo niewiele daje) bądź "deski" do szybszego poruszania się. Wszelki "upgrade" broni przy pomocy premium jest czysto kosmetyczny (teksturowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 15:59, tomoliop napisał:

...Runes of Magic...

No to dzięki, przyjrzę się bliżej temu tytułowi i pewnie zacznę zasysać.

@Fumiko
Brzmi ciekawie. Poczytam i wybiorę, którąś z tych dwóch co podaliście.

Więcej propozycji nie potrzebuję, dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W premium shopie z przedmiotów jako takich (nie zmian wyglądu, tylko konkretnych itemkow) nie ma NIC czego nie byłbyś w stanie wydropic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 16:39, Fumiko napisał:

W premium shopie z przedmiotów jako takich (nie zmian wyglądu, tylko konkretnych itemkow)
nie ma NIC czego nie byłbyś w stanie wydropic.

Ok... przekonałaś mnie tymi słowami :) Zaczynam ściągać (może nawet przy niej zostanę na dłużej).

@tomoliop
jak spojrzałem na rozmiar tego RoM to zrezygnowałem :) Przy mojej prędkości łącza nie mam co nawet próbować ściągać pliku ponad 2 GB (chce dożyć momentu gdy ściągnie xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować