Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Gry MMORPG :)

1501 postów w tym temacie

Last Chaos to szais przy metinie.Zależy dla kogo oczywiście ale ta gra kompletnie mnie nie przyciągnęła do siebie.
Archlord jest ciekawy i rozbudowany.Mu online też ale już trochę stare ;p Wow fajny na kilka dni.Metin ale za dużo dzieci neo.hmm nie przypominam sobie wiecej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 22:04, Budep napisał:

Znacznie brutalniejszy jest swiat Archlorda, bardzo klimatyczny i gra calkiem wciagajaca.

Klimatyczny? Litości, może nie grałem w to jakoś starsznie długo, ale jak dla mnie gra w której bijesz zielone sześciany z galarety jest mało brutalna i klimatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 22:07, Kryhuu napisał:

> Znacznie brutalniejszy jest swiat Archlorda, bardzo klimatyczny i gra calkiem wciagajaca.

Klimatyczny? Litości, może nie grałem w to jakoś starsznie długo, ale jak dla mnie gra
w której bijesz zielone sześciany z galarety jest mało brutalna i klimatyczna.



Uhuh, 10 leveli wbiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 22:08, Budep napisał:

Uhuh, 10 leveli wbiłeś?

Nie pamiętam, bawiłem się w to parę dni dosłownie, więc pewnie niewiele więcej, ale naprawdę średnie mam wspomnienia, zwłaszcza jeżeli chodzi o klimat gry/community.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 22:15, Kryhuu napisał:

Nie pamiętam, bawiłem się w to parę dni dosłownie, więc pewnie niewiele więcej, ale naprawdę
średnie mam wspomnienia, zwłaszcza jeżeli chodzi o klimat gry/community.


Zgadzam się całkowicie, też mnie Archlord nie przekonał do siebie kompletnie, a próbowałam kilka razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że ludzie mogę sobie ponarzekać ale....

Wiele daje do chrzanu darmowe MMORPG.
Oczekuje czegoś bardzo dobrego, jak przeciesz nie może bo jest DARMOWE, chcesz coś lepszego to za to trzeba kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 20:10, Pablo1989 napisał:

Wiem że ludzie mogę sobie ponarzekać ale....

Wiele daje do chrzanu darmowe MMORPG.
Oczekuje czegoś bardzo dobrego, jak przeciesz nie może bo jest DARMOWE, chcesz coś lepszego
to za to trzeba kupić.


j/w

Ja zacząłem grać w AoC. I muszę przyznać że gra daje radę. Próbowałem WoW''a ale był taki... "delikatny". A hyboria jest już taka dzika. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też właśnie gram na trialu, a pełna wersja już stoi na półeczce i czeka na aktywacje. Gra naprawdę daje radę nawet biorąc tylko system walki. jest tak zróżnicowany, że taki L2 czy WoW się nie umywa, combosy itd jakbym w Gothica grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 21:02, kotfilon napisał:

ja też właśnie gram na trialu, a pełna wersja już stoi na półeczce i czeka na aktywacje.
Gra naprawdę daje radę nawet biorąc tylko system walki. jest tak zróżnicowany, że taki
L2 czy WoW się nie umywa, combosy itd jakbym w Gothica grał.


Ja gothica nie lubię. Ale tutaj naprawdę system walki mi się podoba. Jedna z lepszych gier ( a chyba najlepsza mmo, przebije WoW''a za 2-3 lata ) w jakie grałem. Jest parę bugów, ale ok... Da się z tym żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 20:54, nightfaler napisał:

Grał ktoś w 12 Sky 2 ? Opłaca się ?

Próbowałem w to grać lecz nie spodobało mi się. Męczyłem się z patchowaniem. Później w biciem na jakikolwiek serwer. Według mnie szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 10:51, Dziam_dziam napisał:

> Grał ktoś w 12 Sky 2 ? Opłaca się ?
Próbowałem w to grać lecz nie spodobało mi się. Męczyłem się z patchowaniem. Później
w biciem na jakikolwiek serwer. Według mnie szkoda czasu.



Hmmm więc dobrze zrobiłem że zassałem Rohana :P Zaraz sprawdzę jak się gra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś jak wyłączyć PVP mode w rohanie ? Tu zwany assasin mode. I czy to sprawi iż będę widział nicki innych, no bo nigdzie takiej opcji nie mogę znaleźć;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jakie gry mmo nie mialy takiegos takiego jak levele? a raczej skill system? Oprocz UO i Eve hmmm Darkfall? Jest cos jeszcze? cokolwiek nowego? Stwierdzilem, ze bicie leveli to nie dla mnie... nudne i strata czasu, juz chyba serio lepiej bota ustawic heh... help ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 16:28, KrzyCH1995 napisał:

Metin2 i koniec


A grałeś w jakiekolwiek inne gry MMO? Ja na Metinie straciłem prawie rok. Później odkryłem Cabala,archlorda,silkroada,runes of magic, perfect world i wiele wiele innych gier lepszych od tego *&^*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A grałeś w jakiekolwiek inne gry MMO?

Wyboraź sobie, że grałem. Grałem w Lineage II, GW, WoW na privach, silkroada ale jako japońkie MMO m2 nie ma sobie rownych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 20:37, KrzyCH1995 napisał:

(...) WoW na privach (...)

R O F L Oceniasz WoW''a po privie, gdzie gra max 1000 ludzi ? . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować