Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Gry MMORPG :)

1501 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2009 o 19:00, Murith napisał:

Słyszy się nieraz o Aion, ale jak dla mnie to kolejny koreański MMO ( czyli taki, jakich
nie lubie )


Właśnie miałem to dodać, żadnych takich Aionów i innych tego typu mangowo koreańsko chińsko japońskich wynalazków. :) Jedyne co widzę na horyzoncie to LOTRO którego niestety nie mam ochoty pobierać w domu z powodu tych 12 giga triala, ale pobiorę na uczelni w październiku. Dosłownie nic nie widzę dobrego w tym gatunku poza WoWem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 19:23, Budo napisał:

Guild Wars 2 nie jest mangowy, oprócz tego może Champions Online.
tu masz trailer do gw2, ale data wydania to dopiero 2010-2011
http://www.guildwars2.com/en/


Akurat GW mi się bardzo spodobało i teraz okazuje się że mam sporo znajomych w to grających więc chyba się znowu skuszę. Dawniej grałem i miło wspominam. Tylko nie chciałem kupować jedynki, bo wszyscy mówili - zaraz dwójka wychodzi, poczekaj, i tak półtora roku już czekam a i kolejny rok poczekam pewnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam mmorpg płatnego, tylko nie wow ani guild wars.
Nie ma to być kolejna bezsensowna nawalanka, of course są gry w których grind jest podstawą, a nie są bezsensowane ;). Bardziej zależy mi na sandbox, mmocrpg typu Wurm online, darkfall online itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 21:53, Fumiko napisał:

> Szukam mmorpg płatnego, <ciach> Bardziej zależy mi na sandbox <ciach>

EVE???

Grałem w triala trochę tylko nie wiedziałem wogule oco chodzi, nie wiedziałem jak porozmawiać z npct-em, jak wchodziłem do help to gra się wyłączała nie wiadomo czemu. Gra zapowiadała się smakowicie, ale cóż.
PS to była jedynka, a nie dwójka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 21:56, Fumiko napisał:

Dwójka? Eve?

My na pewno mówimy o tym samym MMO?

Ja mówię o everquest xD.
Teraz ściągam fantasy online żeby wypróbować ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 22:06, Fumiko napisał:

> Ja mówię o everquest xD.
> Teraz ściągam fantasy online żeby wypróbować ;).

A ja o EVE Online :D

Nie żaden Everquest...

http://www.eveonline.com/

Już ściągam to jutro po szkole pogram, mógłbyś mi opisać ogólnikowo grę, bo widzę, że nie jest typowym mmorpg, bo jest w kosmosie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 22:14, Lolnik1 napisał:

Już ściągam to jutro po szkole pogram, mógłbyś mi opisać ogólnikowo grę, bo widzę, że
nie jest typowym mmorpg, bo jest w kosmosie ;).


To różowe koło rangi to nie jest "dla jaj", tak gwoli informacji.

A co do EVE... nie olewaj samouczków, bo w tej akurat grze są niezbędne. I mówię absolutnie poważnie, gra jak na MMO jest diabelnie wręcz trudna i "nieprzyjazna".
Deep space sandbox, tak to chyba najlepiej opisać. Znaczy zabawa się zaczyna jak wchodzisz w politykę 0.0 space - wielkie sojusze, wojny i takie tam, wszystko "player based".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 22:14, Lolnik1 napisał:

Już ściągam to jutro po szkole pogram, mógłbyś mi opisać ogólnikowo grę, bo widzę, że
nie jest typowym mmorpg, bo jest w kosmosie ;).

To akurat najmniej znacząca różnica. Najtrudniejsze w tej grze, dla wielu najbardziej nie do przyjęcia, dla innych z kolei najwspanialsze jest to, ze jest ona sanboxem totalnym w świecie elektronicznej rozgrywki. De facto gra nie ma fabuły, nie ma początku i końca, nie ma nawet celu - wszystko to jest określane przez każdego gracza z osobna dla niego samego, a przez ich grupy jako w odniesieniu do korporacji/sojuszy. Dodajmy do tego jeden serwer, nie dzielony na shardy i instancje świat gry, w pełni otwarte PvP, wolny rynek oparty o zaawansowany model industrialny będący kolejnym polem rywalizacji graczy. Wobec tego mamy do czynienia z wojną totalna na wszystkich płaszczyznach (społecznej, militarnej, ekonomicznej, terytorialnej, politycznej, propagandowej etc.) i to realizowaną w zupełności przez graczy.Wiąże się to oczywiście z tym że gra jest ponad normę skomplikowana i trudna do opanowania, co daje jej kolejną przewagę - skutecznie odpędza specyficzny, a irytujący rodzaj graczy znanych z większości MMO - i chyba wszyscy wiedzą o kogo chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie grałem w żadnego mmorpg''a możecie polecić mi coś ciekawego, i oczywiście darmowego bo nie mam zamiaru płacić abonamentu :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2009 o 16:47, Largooo napisał:

Ostatnio nie grałem w żadnego mmorpg''a możecie polecić mi coś ciekawego, i oczywiście
darmowego bo nie mam zamiaru płacić abonamentu :|


Runes of Magic, Rohan Online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2009 o 16:56, Budep napisał:

Runes of Magic, Rohan Online.

Runes of magic przypomina mi WOW''A jakoś mi nie pasi. A w Rohanie podobno są sami boterzy. Co o tym sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2009 o 17:08, Largooo napisał:

Runes of magic przypomina mi WOW''A jakoś mi nie pasi. A w Rohanie podobno są sami boterzy.
Co o tym sądzisz?


A podobno istnieje coś takiego jak google. Można samemu coś znaleźć zamiast pytać a potem wybrzydzać na odpowiedzi. Co o tym sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2009 o 18:05, Fumiko napisał:

A podobno istnieje coś takiego jak google. Można samemu coś znaleźć zamiast pytać a potem
wybrzydzać na odpowiedzi. Co o tym sądzisz?

Forum jest po to żeby wyrażać swoją opinię a moja jest taka a nie inna. Co o tym sądzisz?
Przeszukałem już wiele stron na których są linki do darmowych mmorpg ale nie będę grał w każdą po kolei w celu znalezienia tej odpowiedniej. Dlatego pytam innych na forum, dzięki temu zaoszczędzę czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2009 o 18:26, Largooo napisał:

Forum jest po to żeby wyrażać swoją opinię a moja jest taka a nie inna. Co o tym sądzisz?


Opinia "bo podobno ktoś kiedyś powiedział że ponoć coś jest" jest raczej mało poważna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2009 o 18:26, Largooo napisał:

> A podobno istnieje coś takiego jak google. Można samemu coś znaleźć zamiast pytać
a potem
> wybrzydzać na odpowiedzi. Co o tym sądzisz?
Forum jest po to żeby wyrażać swoją opinię a moja jest taka a nie inna. Co o tym sądzisz?

Przeszukałem już wiele stron na których są linki do darmowych mmorpg ale nie będę grał
w każdą po kolei w celu znalezienia tej odpowiedniej. Dlatego pytam innych na forum,
dzięki temu zaoszczędzę czas.


Boterzy to są w Silkroadzie, a jak Ci się WoW nie podoba, to graj w Cabala, Archlorda. W cholere jest dość dobrych MMO, więc tutaj Ci się google na pewno przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pykam sobie w darmowe D&D Online, wygląda toto ładnie, nie jest przesadnie skomplikowane (jeśli zna się mechanikę D&D to już w ogóle). zobaczymy, czy gra ma coś fajnego do zaoferowania.
ktoś jeszcze w to ciśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować