Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Gry MMORPG :)

1501 postów w tym temacie

Od dłuższego czasu nie śledzę sceny masowych złodziei czasu. Czy na przestrzeni ostatnich lat ukazał się jakiś dobry, hardkorowy grindowiec, w którym potęgę postaci buduje się na tysiącach ubitych potworków, a nie na ilości wykonanych questów?
Chodzi mi głównie o gry 3D, nie żadne slashery pokroju Path of Exile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2013 o 14:57, Hartus napisał:

Od dłuższego czasu nie śledzę sceny masowych złodziei czasu. Czy na przestrzeni ostatnich
lat ukazał się jakiś dobry, hardkorowy grindowiec, w którym potęgę postaci buduje się
na tysiącach ubitych potworków, a nie na ilości wykonanych questów?
Chodzi mi głównie o gry 3D, nie żadne slashery pokroju Path of Exile.

Aion, Terra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne tytuły, które nadają się do gry to World of Warcraft, Rift, Neverwinter oraz Tera. Niestety to wszystko w tym temacie.

Już teraz wiem, że ''Elder Scrolls: Online'' to będzie porażka jakich jeszcze nie było, ale osobiście czekam niecierpliwie na ''''WildStar'''' i wam również radzę bo to jedyna nadzieja MMO RPG tego roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam interesujących i rozbudowanych gier RPG Online. Testowałem wiele tego typu gier i przeglądarkowych i normalnych MMORPG. Niestety większość tych RPG to idiotyczne klikanie i nic więcej.

Szukam jakieś fajnej gry RPG gdzie świat jest rozbudowany (może być i sandboxowy), robie questy itp ale gdzie WALKI są jak z Final fantasy lub King Bounty - czyli turowe. Jest coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.04.2014 o 11:54, Azazell napisał:

Szukam jakieś fajnej gry RPG gdzie świat jest rozbudowany (może być i sandboxowy), robie
questy itp ale gdzie WALKI są jak z Final fantasy lub King Bounty - czyli turowe. Jest
coś takiego?


Imo jest, głównie produkcje przeznaczone na przeglądarkę http://www.mmofront.com/mmo/turn-based-strategy, o MMOJRPG''ach nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę ci polecić w zasadzie grę Stronghold Kingdoms jest to wersja MMO znanej Twierdzy. Dużo różnych rankingów tam istnieje od produkcji broni poprzez liczbę zabitych wilków kończąc na podbitych wioskach. W zasadzie nie musiałbyś dużo czasu poświęcać jeśli byś skupił się na ekonomii

Wejdź jeszcze na tę stronę tam są przedstawione recenzje dużej ilości gier MMO http://www.mmomania.pl/. Opinie użytkowników na tamtejszym forum powinny być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z opłatami do gry Final Fantasy XIV: A Realm Reborn na PS3 ? Bo mam okazję tanio kupić ale samą grę. Natomiast jak to jest z abonamentem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2014 o 15:21, Azazell napisał:

Panowie jak to jest z opłatami do gry Final Fantasy XIV: A Realm Reborn na PS3 ? Bo mam
okazję tanio kupić ale samą grę. Natomiast jak to jest z abonamentem?

Abonament na google Ci się skończył?
http://na.finalfantasyxiv.com/pr/product/
ctrl+f (Service Fees)

I gra na ps3 odpycha ;p. Przynajmniej ja na becie odpadłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wildstar - trudny endgame: samo pójście na rajd wymaga naładowania klucza co wcale takie szybkie i przyjemne nie jest. Poza tym abonament można opłacać za pomocą kasy w grze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować