Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Gry MMORPG :)

1501 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2014 o 17:24, suchyy13 napisał:

Polecam Margonem :))

A kodów do Margonem przypadkiem nie chcesz?

Zagrałem w to 5 minut i o 5 za długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2014 o 13:12, Sericulum napisał:

Musisz sciagnac tego ich launchera Glyph i tam dopiero gre sie sciaga.

Teraz to już cały dzień czekam, na kod który odblokuje mi działanie tegoż programu na nowej maszynie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.
Zna ktoś może produkcje mmo (nie niszowe) których twórcy postanowili ułatwić życie naszym rodakom poprzez wprowadzenie niższych cen za subskrypcje albo regionalnych sposobów płatności (np. sms za Cartel Coins w TOR). Z tego co do tej pory udało mi się odnaleźć to Aion oraz The Old Republic. Byłbym wdzięczny gdybyście mogli podrzucić mi jeszcze kilka tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2014 o 22:21, SupremeOrangeMaster napisał:

Hej.
Zna ktoś może produkcje mmo (nie niszowe) których twórcy postanowili ułatwić życie naszym
rodakom poprzez wprowadzenie niższych cen za subskrypcje albo regionalnych sposobów płatności
(np. sms za Cartel Coins w TOR). Z tego co do tej pory udało mi się odnaleźć to Aion
oraz The Old Republic. Byłbym wdzięczny gdybyście mogli podrzucić mi jeszcze kilka tytułów.


Tera? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś podać jakiś fajny tytuł... darmowy oczywiście, nie mam zamiaru płacić abonamentu. Może cos ciekawego się ukazało :) z chęcią pograłbym w Tere ale niestety nie ma z kim, jak ktoś chętny to pw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2014 o 15:46, Janxd9 napisał:

Są jakieś kody do margonem .. lub czy ktoś posiada i mógłby dać ?


Ja posiadam kod oto on: Ostrzeżenie za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2014 o 12:27, CzajnIiK napisał:

Mógłby ktoś podać jakiś fajny tytuł... darmowy oczywiście, nie mam zamiaru płacić abonamentu.
Może cos ciekawego się ukazało :) z chęcią pograłbym w Tere ale niestety nie ma z kim,
jak ktoś chętny to pw ;)


Rift, ArcheAge chociażby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daję tutaj bo na gramie info pewnie za parę dni, otóż panie i panowie zapowiedziano właśnie pierwsze VRMMORPG w histori.
Sword Art Online: The Beginning bo tak nazywa się pierwsze Virtual Reality MMORPG ci co interesują się mangą i anime wiedzą o co biega.
http://pl.ign.com/sword-art-online-vrmmo/2884/news/sword-art-online-the-beginning-oficjalnie-zapowied narazie niewiele wiadomo więc pozostaje nam czekać. Nie wiem jak wy ale ja jaram się jak pochodnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2016 o 14:31, Meketh napisał:

Daję tutaj bo na gramie info pewnie za parę dni, otóż panie i panowie zapowiedziano właśnie
pierwsze VRMMORPG w histori.
Sword Art Online: The Beginning bo tak nazywa się pierwsze Virtual Reality MMORPG ci
co interesują się mangą i anime wiedzą o co biega.
http://pl.ign.com/sword-art-online-vrmmo/2884/news/sword-art-online-the-beginning-oficjalnie-zapowied
narazie niewiele wiadomo więc pozostaje nam czekać. Nie wiem jak wy ale ja jaram się
jak pochodnia;)


Według tego artykułu to tylko promocja, a nie prawdziwa gra http://www.roadtovr.com/sorry-internet-the-sword-art-online-vr-mmo-isnt-real/

To confirm all of this (after all, I am working from translations myself), I spoke with Shun Kubota, Editor in Chief of Mogura VR, the leading virtual reality publication in Japan. He confirmed that the marketing concept behind Sword Art Online: The Beginning is to show “what it would be like when the cognitive computing IBM is developing is used in future gaming technology.”

“So it is not actually a real game in development, it is just a marketing experience to show off VR, IBM Watson, and Sword Art Online?” I asked. “Exactly,” Kubota told me.

o what are those 208 people going to see when they see the “Alpha’? They’re seeing a finished (not ‘alpha’) ~20 minute marketing experience (timing per the FAQ) that will involve Watson in some way (likely for NPC interaction). Players will be scanned to have their avatars in the experience and there may be some multiplayer happening but it will be something like four players at a time, far short of the scope of a real MMO.


To by pasowało, ponieważ w tym roku ma wyjść kolejny film SAO (oby nie był aż tak zły jak pierwszy, ale wszystko jest możliwe w rękach obecnych twórców serii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym wam przedstawić gre którą w 2010roku zamkneli, ale powstał prywatny server na którym można pograć i przypomnieć sobie stare czasy tej gry kto nie grał zachecam grafika nie powala ale kiedys w czasach swietnosci tej gry chodzilo o klimat jaki tworzyli w niej ludzie.
To trochę o tej grze

Fun Martial Heroes link-- http://funmartialheroes.com/

Mamy do wyboru 4 klasy postaci: Mag Warrior Assasin i Monk każda z nich posiada 3 rodzaje broni

Mag- mamy do wyboru glove/rekawice, fan/wachlarz, sword/miecz
Warior- axe/topor,sword/miecz,lance/pika
Monk-rod/pałka,wheel/koło,plumet/dwa jakby młoty
Assasin-dagger/sztylety,granulet/rekawice, bow/łuk

wszystkie z postaci maja bardzo dużo skili poweim tak jest w czym wybierać każdy znajdzie coś dla siebie.
Maxymalny lvl to 160, w grze mamy też lawful i evil czyli dobro i zło (36lv) wybieramy wtedy frakcje w której chcemy być,
i zależnie od tej frakcji możemy przystąpić do danej gildi, mamy 7 rodzaji gildi pierwszą możemy zakładać od 36lv za darmo drugą od 48lv już nam jest potrzebna "Fame" które zdobywamy po zabijaniu stworków 4k fame i 100golda i czym wikszy lv i lepsza gildia płacimy wiecej za jej założenie w ostatniej z gildi możemy dodawać już 2 frakcje lawful i evil jest to gildia PA.

Są też wojny gildi w których każdy może brać udział jak jest w jakiejś gildi :D

i to chyba miej więcej na tyle ode mnie aby się dowiedzieć więcej o tej grze zapraszam do zagrania :D
mój nick w grze to xXEgzkutorXx lub Exodus jak zobaczycie piszcie pomoge na początku,
Jeśli jakieś mial by ktoś problemy z tą grą zapraszam pisać na E-mail kared19966@gmail.com


20160308142455359

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować