Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Gry MMORPG :)

1501 postów w tym temacie

Czy mnie sie wydaje czy jest może pancerz dla nekro,który zmniejsza czas rzucania czaru rzucania,którego celem jest trup o 25%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sięjeszcze nie wpisywałem , więc dorzucę i swoje trzy grosze. W MMO gram od dwóch lat , dla mnie to wystarczająco by poznać takie tytuły z bliska :
- KO ( wcześniej wymieniane)
- Tibia
- Runescape
- RYL czyli Risk Your Life - całkiem wciągajaca z nawet niezłymi efektami jak na tamte czasy - czytaj dwa lata temu
- World of Warcraft - czołowa pozycja jak dla mnie , najbardziej przypadła mi do gustu i tego jużchyba się nie da zmienić.


Nie grałem jeszcze , a chetnie bym to zrobił , w :
- SW Galaxies
- GW
- Ultimę. Przyda sie nadrobić zaległości w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2005 o 17:35, MonkOfWar napisał:


1. Od jakiego czasu grasz już w gry MMORPG?

Jakieś 9 miesięcy

Dnia 02.12.2005 o 17:35, MonkOfWar napisał:

2. W co najchętniej grasz?

SilkRoad

Dnia 02.12.2005 o 17:35, MonkOfWar napisał:

3. Grasz samotnie, czy z innymi?

Z ziomkami ;]

Dnia 02.12.2005 o 17:35, MonkOfWar napisał:

4. Jak często denerwuje Cię:
a) świat gry

jak są lagi ;/

Dnia 02.12.2005 o 17:35, MonkOfWar napisał:

b) inni gracze?

raczej żadko

Dnia 02.12.2005 o 17:35, MonkOfWar napisał:

5. Czy grasz regularnie?

tak

Dnia 02.12.2005 o 17:35, MonkOfWar napisał:

6. Czy jesteś członkiem jakiejś gildii/klanu/innej organizacji?

tak, gildi

Dnia 02.12.2005 o 17:35, MonkOfWar napisał:

7. Czy głównym powodem, dla którego grasz są zdobywane doświadczenia społeczne?

nie, gram dla czystej frajdy ;]

Dnia 02.12.2005 o 17:35, MonkOfWar napisał:

8. Ile godzin zżera Ci granie (tygodniowo) w MMORPGi?

od 20 do 30 ;] w ferie\wakacje, 5-10 w roku szkolnym

Dnia 02.12.2005 o 17:35, MonkOfWar napisał:

9. Ile postaci posiadasz?

w sumie we wszystkich grach to tak około 5

Dnia 02.12.2005 o 17:35, MonkOfWar napisał:

10. Czy jeśli jakaś ciekawa wg. Ciebie gra wymagałaby całkiem wysokich opłat abonamentowych
co miesiąc-grałbyś?

Raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, zapewne wszyscy czytali Newsa dotyczącego Naszego Ukochanego Gatunku Gier (NUGG). Teraz tylko chwila drżenia... W końcu p. Andrzej był w Chinach, a wyjechał z bardzo pochlebnymi opiniami. I wszystkie dzieci już wiedzą, co nas czeka po becikowym, taaak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 22:18, upiordliwy napisał:

Nie grałem jeszcze , a chetnie bym to zrobił , w :
- SW Galaxies

Przyda sie nadrobić zaległości w przyszłości.

A kto by chciał grać w BETE? lol ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co byście powiedzieli na mmorpg na bazie "piratów z karaibów"? Na filmwebie jest info że ma się pojawić wraz z wprowadzeniem do dystrybucji kinowej 3 części filmu. W planach było wypuszczenie gry przy okazji premiery "skrzyni umarlaka" ale chyba się nie wyrobili bo film tuż tuż a o grze mówi sie nie wiele, jednak info na stronie wskazuje na lato 2006: http://disney.go.com/pirates/online/press/index.html
Ciekawie to może wyglądać: załogi, statki, wyspy do opanowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 18:06, Bugi napisał:

Ciekawie to może wyglądać: załogi, statki, wyspy do opanowania...

Nom... Choć nie bałdzo mam zaufanie do Disneya jako firmy robiącej gry... Swoją drogą, gra o Piratach już jest, jeśli się nie mylę przypomina to Tibię. Nie grałem, a jest to na Miniclipie... Więc jeśli to coś w stylu Runescape''a-to się boję :P !

PS Kto gra w Adventure Quest :) ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2005 o 17:35, MonkOfWar napisał:

1. Od jakiego czasu grasz już w gry MMORPG?

9 miesięcy

Dnia 02.12.2005 o 17:35, MonkOfWar napisał:

2. W co najchętniej grasz?

KAL Online i Trackmania Nations ESWC (to też MMO, no nie?)

Dnia 02.12.2005 o 17:35, MonkOfWar napisał:

3. Grasz samotnie, czy z innymi?

Nie przepadam za party, wole samotnie

Dnia 02.12.2005 o 17:35, MonkOfWar napisał:

4. Jak często denerwuje Cię:
a) świat gry

rzadko, wczuwam się w klimacik

Dnia 02.12.2005 o 17:35, MonkOfWar napisał:

b) inni gracze?

czasami (zwłaszcza bluzgacze i idioci)

Dnia 02.12.2005 o 17:35, MonkOfWar napisał:

5. Czy grasz regularnie?

nie, bo mam też inne zajęcia :(

Dnia 02.12.2005 o 17:35, MonkOfWar napisał:

6. Czy jesteś członkiem jakiejś gildii/klanu/innej organizacji?

niet (szkoła - wiadomo)

Dnia 02.12.2005 o 17:35, MonkOfWar napisał:

7. Czy głównym powodem, dla którego grasz są zdobywane doświadczenia społeczne?

nie, gram tylko dla przyjemności

Dnia 02.12.2005 o 17:35, MonkOfWar napisał:

8. Ile godzin zżera Ci granie (tygodniowo) w MMORPGi?

góra 4h

Dnia 02.12.2005 o 17:35, MonkOfWar napisał:

9. Ile postaci posiadasz?

1 bo nie mam czasu rozwijać kilku na raz. wole jedną a dobrze ;)

Dnia 02.12.2005 o 17:35, MonkOfWar napisał:

10. Czy jeśli jakaś ciekawa wg. Ciebie gra wymagałaby całkiem wysokich opłat abonamentowych
co miesiąc-grałbyś?

nie, bo mam szkołe, która jest dla mnie ważniejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 14:00, MonkOfWar napisał:

>...
Kolejny łobuz, który zmusza mnie do podliczenia głosów tej ankiety, ech... ;)
Dzięki :D !

Cała przyjemność po mojej MMORPGowej stronie ;) Ach, pograłbym w WOWa jakbym miał czas i pieniądz...

Mam nadzieję że opublikujesz kiedyś wyniki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do jasnego grzyba... Pisałem, pisałem... I się schrzaniło :( ! Komp się zrestartował, plik poszedł się paść i wogóle (zapisywałem w trakcie pisania a i tak nic...). Muszę wszystko policzyć od nowa, znów opisać, chlip... :(
Ale obiecałem, to zrobię, pytanie tylko: czy zdążę dziś...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, nadszedł wreszcie czas na ogłoszenie Wyników Ankiety. Przyznaję, miałem lenia i dopiero post Lurynowicza mnie zmotywował na tyle, by się wziąć :) . I jeszcze te problemy... No ale jest :P !

W Ankiecie, częściowo wzorowanej na zamieszczonej niegdyś w ŚGK Wyd. Specjalne, wzięły udział łącznie 23 osoby (płci obojga, tak "zwykli" Forumowicze, jak i Pewna Pracowniczka CDP :] ), wszystkim Wam serdecznie dzięks! Niestety, być może Wyniki nie są miarodajne w 100% (a to choćby ze względu na czas, jaki upłynął, czy nieco, khem, beletrystyczne odpowiedzi na pytania ;) ). Zapraszam do lektury!

1. Od jakiego czasu grasz już w gry MMORPG?
Średnio-od ponad 1,5 roku do chwili obecnej! Co ciekawe, pokrywa się to mniej-więcej z czasem, kiedy rozpoczynał się boom na MMORPGi (WoW, potem GW)... A nie można zapomnieć, że gdy nadchodziły gry Blizzarda i ArenaNet-to i inni developerzy poczęli robić wszystko, by do swych produktów przyciągnąć jak najwięcej graczy!

2. W co najchętniej grasz?
Tak jak można się było spodziewać, najbardziej liczyły się tylko 2 gry: World of WarCraft i Guild Wars (i ten pierwszy osiągnął nad konkurentem przewagę, choć naprawdę niewielką)!

3. Grasz samotnie, czy z innymi?
Tu odpowieć łatwa do przewidzenia... W końcu to Massive Multiplayer Only! Większość osób preferuje grę w grupie, choć czasem jednak-najlepiej wędrować samemu!

4. Jak często denerwuje Cię:
a) świat gry
Rzadko... Jeśli już-to przez największą bolączkę gier online, szczególnie w Naszym Cudownym Kraju Z Wszechobecnym, Tanim i Szybkim Internetem, czyli mówiąc prościej-lagi!
b) inni gracze?
Tu wszystko zależy od gry, choć w każdej czasem można natknąć się na idiotów, psujących innym przyjemność płynącą z zabawy, a? A co wiem z własnego doświadczenia-stężenie procentowe podobnych osobników bywa wyższe z reguły w produktach darmowych, niestety...

5. Czy grasz regularnie?
Zdecydowana większość Respondentów (trudne słowo!) gra regularnie, chyba, że muszą przerwać przesiadywanie przed monitorem w przyczyn tak prozaicznych, jak choćby jakaś tam matura ;) *! Zresztą stała gra w "Produkty Wymagające Uiszczania Comiesięcznych Opłat Abonamentowych" owej regularności raczej wymaga, jeśli nie chcemy wyrzucać pieniędzy w błoto...

6. Czy jesteś członkiem jakiejś gildii/klanu/innej organizacji?
Odpowiedź brzmi: tak! Przecież to właśnie ten element często sprawia największą radochę :P !

7. Czy głównym powodem, dla którego grasz są zdobywane doświadczenia społeczne?
Pytanie niezwykle uczenie sformułowane :) ! Nie jest to głównym motywem postępowania Osób Grających, aczkolwiek to ważna rzecz... I bywa argumentem (wiem, bo używam :D ) w epizodycznej walce z rodzicami! "Zbysławie, wyłącz ten piekielny komputer! Trzynaście godzin już przesiedziałeś przed tym narzędziem szatana!!! Lepiej byś się angielskiego pouczył..." "Ale mamo... Zobacz, ja tu rozmawiam z Brazylijczykami, Turkami, Chińczykami... No po angielsku właśnie, o, proszę, przykład... "BRB... NVM... LOL..." Nie, to nie ja napisałem >>f*ck u, n00b, lmao!!!111<<, mamo..."

8. Ile godzin zżera Ci granie (tygodniowo) w MMORPGi?
Różnie :) ! Choć bywa, że duuużo. Na szczęście do Chińczyków jeszcze trochę brakuje :P ! Średnio-ponad 20h/tydzień.

9. Ile postaci posiadasz?
Na ogół jedną tzw. "główną", na której gracz się skupia i nieraz przywiązuje się emocjonalnie ("O K***A, JA P******Ę, ZNÓW MNIE Z*****Ł, P********Y BURAK BRAZYLIJSKI, K***A NOOO!!!" <- autentyczny przykład wypowiedzi jednego z mych inteligentnych "koleków" XD ! To akurat NIE jest przywiązanie zbyt, ekhm, zdrowe...) Ponadto, poza naszym Herosem/Heroiną Flagową bywają "ciała otaczające" ;) .

10. Czy jeśli jakaś ciekawa wg. Ciebie gra wymagałaby całkiem wysokich opłat abonamentowych co miesiąc-grałbyś?
Do czasu WoWa nie było zbyt wielu chętnych na opłaty. Wybierano albo produkty darmowe, albo też grano na prywatnych serwerach (co, jak wiadomo, jest nielegalne...). Hit Blizzarda przełamał niechęć wielu osób, choć przecież nie wszystkich... To naturalnie tłumaczy także sukces GW w Polsce... :) ! Bo nie każdy ma kasę, by bulić po ok. 500 złociszy/rok. Acz mówią, że warto :D !

Uff... Mam nadzieję, że Ankieta ta ukazała, choć częściowo, jak to jest obecnie z graczami MMORPG w naszym Kraju Mlekiem i Miodem płynącym... I zapraszam do dalszego odpowiadania w Ankiecie, nie jest to sprawa zamknięta :P ! Oto link do odpowiedniego posta: http://www.gram.pl//forum_post.asp?tid=508&pid=151 .

Byłbym wdzięczny któremuś Moderatorowi/Pracownikowi CDP za Przyklejenie tego Posta, z góry dzięki :) !

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytaliście dzisiejszą Gazetę Wyborczą...? Artykuł na drugiej stronie, nt. Tibii...? Raz już popisali się totalnie laickim artykułem dotyczącym MMORPGów... Teraz nieco lepiej (tamto zdanie o tym leżącym nożu nieco ich rehabilituje w mych oczach :) ! Niemniej-to dalej nie jest tekst "Pro" :( !
Grom online znów się obrywa... Mamuśka mnie od wejścia spytała w jakie gry online gram (Tibii nie wymieniłem, bo to dawno było). "A w Tibię nie grasz...?" Gdybym więcej siedział, to mógłbym obawiać się gorszych rzeczy, gulp :) !

PS Ponawiam prośbę o podklejenie mego posta u góry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować