Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Gry MMORPG :)

1501 postów w tym temacie


Również w to gram. Jakby co to napisz mi na gg, to se poexpimy wspólnie.
GG- patrz opis:)
Żeby nie było Offtop

Gierka jest utrzymana w klimatach klasycznych platformówek, ale jest w niej dodana szczypta RPG. Niezła zabawa, mówię wam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 10:28, MasterHeroes napisał:

Wg. mnie najlepszą grą MMO 3D jest Maple story.
Strona oficjalna: www.nexon.net (wchodzić poprzez IE)
Strona nieoficjalna: www.maple-superhost.pl i www.maple.yoyo.pl


A ja nie mam IE. Wywaliłem to beznadziejstwo z kompa. Mozilla rules. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam grę Bitefight. Walka toczy się tam pomiędzy wampirami a Wilkołakami. Można w niej kupować różne rodzaje zbroi, broni, hełmów i eliksirów. W gre istnieją równierz klany, do których można się przyłączyć. To adres do gry:
www.bitefight.pl
POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam oficjalne serwery są płatne. Są również bezpłatne serwery, ale są niestabilne i nie otrzymujesz tego samego jakbyś grał na tych pierwszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 22:10, Earthshaker napisał:

Jeśli dobrze pamiętam oficjalne serwery są płatne. Są również bezpłatne serwery, ale są niestabilne
i nie otrzymujesz tego samego jakbyś grał na tych pierwszych.

a są jakieś darmowe 3d mmorpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 22:07, ufo344 napisał:

czy lineage jest darmowe?


Teoretycznie-nie, praktycznie-tak. Są "prywatne"(pirackie) servery, na których nic się nie płaci, ale tam nie masz dostępu do dużej ilości rzeczy, są ogromne lagi i ogólnie to jest pirackie.Choć podobno producenci w ogóle nic se z tych servów nie robią, traktują to jako reklamę, bo dużo ludzi z piratów przechodzi na ogólny, płatny serv i kampanie przeciw piratom by ich kosztowała więcej niż to wszystko warte

Wojtix

Chyba wiem o co ci chodzi. Ja gram na dwóch takich grach, Redoran (www.redoran.net mam numer id 2326 nick Matizk, jak ci sie gra spodoba to pisz to ci cosik prześle bo jestem rzemieślnikiem) i World of Apokalypsa (www.woa.home.pl moj id 180 nick Matizk Varrock, tu ci raczej nic nie prześle:P) Jeśli miałbyś się zdecydować tylko na jedną z tych gier to plusy i minusy:
Redoran
+Możesz się spokojnie rozwijać, nikt ci nie psuje zabawy,
-Jest tak dużo graczy, że po prostu jak się patrzy na ich listę to się w oczach plącze,
-Tu praktycznie każdy gra sam, nie ma współpracy między graczami

Apocaypsa
+Mało ludzi, można nawiązywać jakieś znajomości, współpracować itp.
IMO duży - Nie można z nikim pogadać normalnie, wszystko się rozgrywa STRASZNIE fabularnie np. Admin pisze jakiegoś newsa (fabularnie), to możesz wystawić komentarz tylko fabularny, więc większość z nich nie służy do komentowania tylko do jakichś głupich wygłupów itp, pytanie też możesz zadać tylko fabularnie


Jeśli masz NAPRAWDĘ dużą wyobraźie, wbijaj na apo, ale jak chcesz s(obi)e tylko spokojnie pograć, właź na Redo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dofus - brzmi jak imię psa jednak jest to najfajniejsza gra w jaka grałem - oczywiście jeśli mowa o mmorpg. Gra jest darmowa. Klimat taki mangowy ;). Gra w czasie rzeczywistym - walka na tury. Miód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 16:01, Riverex napisał:

Ja z MMORPGów bym polecił Silkroad Online. Polecam tam serwer Greece. :D

Też to polecam ale niestety na serwerach są takie kolejki i lagi, że opłaca się grać tylko w nocy i to z łączem 2mbity+ :/ A w innym wypadku zobaczycie serwer-crowded- i dostaniecie disconnecta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy MMORPG według mnie, to GW. Posiada bardzo wiele plusów, m.in jeden z najlepszych obecnie systemów PvP ( jak nie najlepszy ) oraz rozbudowany wątek fabularny, a także umożliwia zdobywanie tytułów (np. Amator Słodkości, gdy zjemy 500 babeczek lub ciast ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam słabośc do MMORPG. Próbowałem już Tibie, Hellbreath i teraz właśnie gram w GW. Gra oczywiście bardzo mi się podoba, polecam innym. Narazie nie mam zamiaru zmieniać gry, możliwe że w przyszłości będe grałw GW2 albo coś w tym stylu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować