Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Gry MMORPG :)

1501 postów w tym temacie

Dnia 11.05.2007 o 08:48, Qrski napisał:

Podajcie mi jakoms gierke sieciowom

MU Online, Tibia, Hero Online, SilkRoad Online, WarRock, GunZ the duel, Last Chaos- we wszystkich mam konta, ale w niektóre już nie gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 21:18, Krzysztofer napisał:

Czy jest jakieś darmowe mmorpg nie obciążające za bardzo łącza (i kompa)? Tylko nie mówcie,
że tibia:

A jakiego masz neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 21:24, Krzysztofer napisał:

Podobno 256 k/s ale nie wiem jaka jest realna prędkość.

Aha. Myślę, że MU Online zbytnio nie osłabiłoby łącza. Last Chaos być może, ale wielkich polotów to to nie jest, choć miło się gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 21:26, Krzysztofer napisał:

Neta mam przez kablówkę.
Sorry za dwa posty.

Aaa no to tu masz lepszą prędkość i możesz sobie pozwolić na coś więcej, ale w tej sytuacji zbytnio nie wiem co doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 21:24, Krzysztofer napisał:

Podobno 256 k/s ale nie wiem jaka jest realna prędkość.


Nawet jeśli masz łączę 256 Kb/s, co daje 32 KBajty/s, to łączę wystarczy nawet na głupiego Lineage2. Przynajmniej moim zdaniem. A tak to polecam spróbować (jeśli nie chcesz Tibii), Runescape - www.runescape.com . Dosyć prymitywna graficznie gra, ale za to można tam robić 3 razy więcej rzeczy niż w WoW''ie (oczywiście jeśli masz membera). Tak czy siak, na free worldach i tak można dużo robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda że jak ma się neta radiowego to nie można grać w gry typu WOW czy GW prosze o odpowiedż chociaż niewiem czy to temat na moje pytanie :(. Pytam się o to bo chciałem kupić GW bo WOW jest dla mnie troche za drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 21:29, NuGGet napisał:

Ja mam pytanko. Na necie 1mb dalo by sie wygodnie pograc w GW??


Spokojnie! Grałoby się bardzo dobrze! To nawet lepiej bo na starcie się ściąga wiele plików i zajmuje to troszkę czasu i potrwałoby to szybciej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupic ale chcialem sie upewnic czy bedzie sie dalo dobrze grac, jak narazie z netowych rpg to gralem tylko w MU:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 21:29, Xardas 14 napisał:

Czy to prawda że jak ma się neta radiowego to nie można grać w gry typu WOW czy GW prosze o
odpowiedż chociaż niewiem czy to temat na moje pytanie :(. Pytam się o to bo chciałem kupić
GW bo WOW jest dla mnie troche za drogi.


Kto Ci powiedział takie bzdury? Net to net czy to radiowy, czy Neo, czy jeszcze jakiś da się grać w takie gry, a rodzaj połączenia wpływa tylko na ping itp. a nie na to czy gra zadziała czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 21:33, NuGGet napisał:

Mam zamiar kupic ale chcialem sie upewnic czy bedzie sie dalo dobrze grac, jak narazie z netowych
rpg to gralem tylko w MU:P

Hehee ja już mam troszę GW. Gra się super no i nie ma ABONAMENTU! HEhehe! Jak już będziesz miał GW to napisz do mnie na GG (na moim GS''ie) to może będę Ci w stanie jakoś na starcie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 21:35, Mastexx100 napisał:

> Mam zamiar kupic ale chcialem sie upewnic czy bedzie sie dalo dobrze grac, jak narazie
z netowych
> rpg to gralem tylko w MU:P
Hehee ja już mam troszę GW. Gra się super no i nie ma ABONAMENTU! HEhehe! Jak już będziesz
miał GW to napisz do mnie na GG (na moim GS''ie) to może będę Ci w stanie jakoś na starcie
pomóc.


Gralbym moze i w WoW ale ten abonament troche za wysoki;/
(bo Tibii nie rusze nawet kijem:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 21:33, Mastexx100 napisał:

Kto Ci powiedział takie bzdury? Net to net czy to radiowy, czy Neo, czy jeszcze jakiś da się
grać w takie gry, a rodzaj połączenia wpływa tylko na ping itp. a nie na to czy gra zadziała
czy nie.

Mój kolega uwierzyłem mu gdyż to maniak komputerowy i na kompa poświęca większość życia. To czyli moge grać śmiało np. w GW mam neta 1 mb. A jeszcze jedno pytanie w co lepiej się gra w GW czy WOW wiem że to zależy od gustu ale niewiem może GW ma więcej wad od WOW napiszcie prosze bo gry typu mmorpg uważam za najlepsze na razie grałem tylko w darmowe. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Tibii to popieram- pograłem nieco, ale tempo rozgrywki, grafika i system walki jakoś niespecjalnie mnie zachęciły do gry. Co do WoW''a to grałem nieco na prywatnych serwerach- bo za darmo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować