Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Gry MMORPG :)

1501 postów w tym temacie

Dnia 11.05.2007 o 21:39, Xardas 14 napisał:

Mój kolega uwierzyłem mu gdyż to maniak komputerowy i na kompa poświęca większość życia. To
czyli moge grać śmiało np. w GW mam neta 1 mb. A jeszcze jedno pytanie w co lepiej się gra
w GW czy WOW wiem że to zależy od gustu ale niewiem może GW ma więcej wad od WOW napiszcie
prosze bo gry typu mmorpg uważam za najlepsze na razie grałem tylko w darmowe. Pozdro


Najważniejsze to to, że GW jest DARMOWE (tzn. płacisz tylko 1 raz za kupno gry), a za WoW''a niestety trzeba płacic ok. 50 zł miesięcznie. GW tak jak i WoW mają ogromny obszar gry, ale jako że grałem w WoW''a i gram w GW muszę powiedzieć, że GW ma bardzo przyjazny, wręcz intuicyjny interfejs, częste ciekawe eventy, bonusy jak np. na obchody 2 urodzin GW pewne itemki- Urodzinowe Ciastka, które na 10 minut zwiększały o 100hp życie, o 10 Mane i o 25% szybkość ruchu. Dodam też, że w GW częściej można spotkać polskich graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 21:46, Mastexx100 napisał:

Najważniejsze to to, że GW jest DARMOWE (tzn. płacisz tylko 1 raz za kupno gry), a za WoW''a
niestety trzeba płacic ok. 50 zł miesięcznie. GW tak jak i WoW mają ogromny obszar gry, ale
jako że grałem w WoW''a i gram w GW muszę powiedzieć, że GW ma bardzo przyjazny, wręcz intuicyjny
interfejs, częste ciekawe eventy, bonusy jak np. na obchody 2 urodzin GW pewne itemki- Urodzinowe
Ciastka, które na 10 minut zwiększały o 100hp życie, o 10 Mane i o 25% szybkość ruchu. Dodam
też, że w GW częściej można spotkać polskich graczy.

A czy jak kupie do GW sam dodatek to będe miał również wszystko z podstawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 21:48, Xardas 14 napisał:

A czy jak kupie do GW sam dodatek to będe miał również wszystko z podstawki?


Niestety nie. Będziesz mógł grać w kampanię tylko z danego dodatku. Jedyne co łączy wszystkie części GW to wspólne miejsce w trybie PvP. Chociaż mi się udało pograć u kumpla, który ma Nightfalla w moją kampanię (z podstawowego GW)! Bardzo prosto- jeżeli osoba ma załóżmy tylko Nightfall w okienku logowania się wpisuje swoją nazwę konta i hasło i się loguje na swoje konto. Wtedy sie wybiera postać i można wejść w inną kampanię, ale będzie bardzo długo pobierało pliki. I tak jest to jednorazowe, bo przecież ta osoba nie pogra w Twoją kampanię, gdyż nie będzie miała twojego hasła (no chyba że będzie to wspólne konto).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 21:54, Mastexx100 napisał:

Niestety nie. Będziesz mógł grać w kampanię tylko z danego dodatku. Jedyne co łączy wszystkie
części GW to wspólne miejsce w trybie PvP. Chociaż mi się udało pograć u kumpla, który ma Nightfalla
w moją kampanię (z podstawowego GW)! Bardzo prosto- jeżeli osoba ma załóżmy tylko Nightfall
w okienku logowania się wpisuje swoją nazwę konta i hasło i się loguje na swoje konto. Wtedy
sie wybiera postać i można wejść w inną kampanię, ale będzie bardzo długo pobierało pliki.
I tak jest to jednorazowe, bo przecież ta osoba nie pogra w Twoją kampanię, gdyż nie będzie
miała twojego hasła (no chyba że będzie to wspólne konto).

A jest jakiś komplet bo jak nie to chyba 2 stówy będe musiał wywalić na niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LC-Lasat Chaos fajna gra za totalne friko z świetną grafiką(od WoW-a lepszą z tysiąc razy) i strasznie monotonnym systemem ubijania poziomów. Na 21. potrzeba 880k a na 21 1.1 mln. Mimo to fajne polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popatrz w sklepie gram.pl Do niedawna była możliwość kupienia wszytkich kampanii chyba za 100zł lub mniej, teraz nie wiem. Poszperaj w sklepie może jeszcze ta promocja jest ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 21:56, MastOfMast1 napisał:

LC-Lasat Chaos fajna gra za totalne friko z świetną grafiką(od WoW-a lepszą z tysiąc razy)
i strasznie monotonnym systemem ubijania poziomów. Na 21. potrzeba 880k a na 21 1.1 mln. Mimo
to fajne polecam.


Grasz w to może? Bo ja tak, ale niezbyt długo. Jeżeli grasz to jaką postacią i jaki masz lvl? Ja gram Titanem i mam nędzny 8 lvl albo 9. :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 22:20, Earthshaker napisał:

Jak się gra w WoWa na prywatnych serwerach? Dużo tam ludzi? Jak ze stabilnością?

Jak ja grałem w WoW''a to było troszkę ludzi, serwer na którym grałem był całkiem niezły. Ale granie w WoW''a na prywatnych serwerach dla mnie nie ma zbyt sensu, gdyż nigdy nie wiadomo czy serwer jest bezpieczny. Ja tam wolę w GW pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 22:29, Mastexx100 napisał:

> Jak się gra w WoWa na prywatnych serwerach? Dużo tam ludzi? Jak ze stabilnością?
Jak ja grałem w WoW''a to było troszkę ludzi, serwer na którym grałem był całkiem niezły. Ale
granie w WoW''a na prywatnych serwerach dla mnie nie ma zbyt sensu, gdyż nigdy nie wiadomo
czy serwer jest bezpieczny. Ja tam wolę w GW pograć.

Masz racje :D granie na porywanych servach to jak granie w demo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sadze ze granie na prywatnych serwach to jest coś nie trzeba sie martwic o swoja postać ze sie cos straci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 22:59, michu96 napisał:

Prywatne servery sa nielegalne i chyba sadze ze nie powinienes pisac to na forum. :-)


Ja sądzę inaczej. Gdyby prywatne serwery były nielegalne to prawie nie byłoby gier MMO. Sobie wejdź chociaż na stronkę www.thegame.gr i zobacz ile jest tam serwerów THE GAME do różnych gier (Lineage, MU Online itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 22:55, Qrski napisał:

A ja sadze ze granie na prywatnych serwach to jest coś nie trzeba sie martwic o swoja postać
ze sie cos straci :P

Uważam, że to właśnie na prywatnych serwerach jest bardzo duże ryzyko, że się straci postać, choćby tylko dlatego, że na serwerze był błąd. Poza tym są serwery, że działają tylko w określone godziny. Zauważ także, że gdy grasz na oficjalnych serwerach gra jest aktualizowana automatycznie, a na serwerach prywatnych jedziesz ciągle na tym samym bez łatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mi do gustu przypadła najbardziej z MMO Tibia, świetna grywalność, duża społeczność, klimat, grafika jest ładna (wiem że wielu się nie zgodzi), ona jest po prostu inna. Ale nie o to chodzi w grach, bo przecież Fallouty mają znacznie gorszą i są dobre, nie? Dobre jest też moim zdaniem iż całe universum Tibii podzielone jest na pola, dzięki temu możemy obmyślić szczegółową taktykę przeciw konkretnym potworom. Świat Tibii jest po prostu ogromny, są ciągle miejsca gdie nie stanęła jeszcze nigdy stopa żadnego Tibijczyka. Świat na powierzchni jest już duży, jednak znaczna większość obszarów Tibii znajduje isę właśnie pod ziemią.

Spodobało mi się też Guild Wars, ładna grafika, dużo klas postaci, różne umiejętności, spore tereny, klient gry oferuje też wiele drobnych aczkolwiek przydatnych funkcji (np. przytrzymywanie klawisza aby zobaczyć ang. wersję czy nawet dostosowywanie interfejsu wedle zachcianek gracza). Gra nie ma opłat abonamentowych, płacimy raz i otrzymujemy produkt który nam się nie skończy. Ale z drugiej strony tam sobie sami nie pogramy, to w końcu CORPG... I to właśnie mnie skłania bardziej ku Tibii ;]

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee Tibia ma lepsza grafikę od Fallout''ów? Wolne żarty. ;-D

Poza tym w GW da się spokojnie grać bez pomocy innych graczy. Są henche i hero. Żaden problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 22:00, Mastexx100 napisał:

> LC-Lasat Chaos fajna gra za totalne friko z świetną grafiką(od WoW-a lepszą z tysiąc razy)

> i strasznie monotonnym systemem ubijania poziomów. Na 21. potrzeba 880k a na 21 1.1 mln.
Mimo
> to fajne polecam.

Grasz w to może? Bo ja tak, ale niezbyt długo. Jeżeli grasz to jaką postacią i jaki masz lvl?
Ja gram Titanem i mam nędzny 8 lvl albo 9. :PP

Ja mam poziom 20. Jak chcesz szybko zdiobyć kilka lvli to poszukaj sobie guardiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tą Tibią to żart? Mnie ta gra pociąga jak spłuczka, a świat gry jest mizerny. Chcesz zobaczyć duży świat- zagraj sobie choćby w SilkRoad. A grafikę to ma jeszcze gorszą od Falloutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować