Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Gry MMORPG :)

1501 postów w tym temacie

Tibia ma lepszą grafikę od Fallouta?! Tibia ma grafikę gorszą nawet od Frontier: First Encounters, a właściwie nie porównuje się Tibii do GW, ponieważ można powiedzieć, że to zupełnie inny gatunek. Jest duża różnica między MMO od CORPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 11:06, Mastexx100 napisał:

A o co chodzi z tym guardianem?

Bierzesz menu statusu(t) i w jede=nej zakładce jest hasło guardian. Chodzi o to że mozesz wybrać gracza(dobrego), który pomoze ci w drodze do 20. poziomu w zamian dostając broń. Aby otrzymać guardian twój lvl powiniem bć mniejszy niz 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 22:47, MastOfMast1 napisał:

> A o co chodzi z tym guardianem?
Bierzesz menu statusu(t) i w jede=nej zakładce jest hasło guardian. Chodzi o to że mozesz wybrać
gracza(dobrego), który pomoze ci w drodze do 20. poziomu w zamian dostając broń. Aby otrzymać
guardian twój lvl powiniem bć mniejszy niz 10.


Thx teraz wiem o co chodzi bo słyszałem o tym systemie guardian, ale nie wiedziałem o co w nim chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 14:58, Earthshaker napisał:

Tibia ma lepszą grafikę od Fallouta?! Tibia ma grafikę gorszą nawet od Frontier: First Encounters,
a właściwie nie porównuje się Tibii do GW, ponieważ można powiedzieć, że to zupełnie inny gatunek.
Jest duża różnica między MMO od CORPG.


Ja ich jako tako nie przyrównuję, sam dobrze wiem że to inne gatunki, po prostu postanowiłem w jednym poście opisać moje dwie ulubione sieciówki. ;]

Powiecie że źle umieściłem opis GW? To temat o MMO? Fakt, jednak inni też tutaj piszą na temat GW więc to chyba nic złego.

Pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 08:54, The Lurker napisał:

Powiecie że źle umieściłem opis GW? To temat o MMO? Fakt, jednak inni też tutaj piszą na temat
GW więc to chyba nic złego.


Hmm GW tak do końca mmo nie jest ale wiele osób uwarza że jest więc(nawet na gram.pl w sklepie jak wybierzesz kategorje mmo to znajdziesz tam GW) nic złego nikomu się(chyba) nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buahaha xD, grałeś kiedykolwiek w Fallouta? Tam grafika jest, hm, taka naprawdę ładna, a w Tibii? Pikselki ^^".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 09:16, Arkads napisał:

Buahaha xD, grałeś kiedykolwiek w Fallouta? Tam grafika jest, hm, taka naprawdę ładna, a w
Tibii? Pikselki ^^".


A kiedy ty Tibię ostatnio widziałeś, w 1998? :D
CipSoft ciągle poprawia grafikę Tibii, zatrudnił też ponoć kilku grafików 3D... (oO)
No ale cóż, o gustach się nie dyskutuje, IMHO Tibia ma lepszą grafę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 09:16, Arkads napisał:

Buahaha xD, grałeś kiedykolwiek w Fallouta? Tam grafika jest, hm, taka naprawdę ładna, a w
Tibii? Pikselki ^^".



Podpisuje się pod tą wypowiedzią obiema rękami.

A co do tej gry metin 2 może być całkiem całkiem i darmowa jest.

Dla tych co niewiedzą co to za gra a chcą wiedzieć garść informacji
http://gry.onet.pl/3210,3210,,Metin_2,segregator_detal.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 09:31, The Lurker napisał:

> Buahaha xD, grałeś kiedykolwiek w Fallouta? Tam grafika jest, hm, taka naprawdę ładna,
a w
> Tibii? Pikselki ^^".

A kiedy ty Tibię ostatnio widziałeś, w 1998? :D
CipSoft ciągle poprawia grafikę Tibii, zatrudnił też ponoć kilku grafików 3D... (oO)
No ale cóż, o gustach się nie dyskutuje, IMHO Tibia ma lepszą grafę ;]



IMHO nie, mój kolega jest fanatykiem Tibii, i kiedy ide do niego, i mówie żeby włączał Lineage II, ja pójde do domu to sobie pogramy, to widze co to jest :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 09:16, Arkads napisał:

Buahaha xD, grałeś kiedykolwiek w Fallouta? Tam grafika jest, hm, taka naprawdę ładna, a w
Tibii? Pikselki ^^".

Niekoniecznie pikselki. Jak jesteś taki mądry to stwórz grę nawet z TAKĄ grafiką. Pozatym nie myślcie sobie, że graficy nie mają kasy na zrobienie normalnej 3D...grafika jest taka bo jest to gra specyficzna...nikt nie płacze, że Saper ma tylko jeden level i dwa kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika to tylko szata, a nie szata zdobi człowieka. To nie tak że rzucisz okiem ze złym nastawieniem na Tibię i powiesz: "o, ta gra jest do bani...", trzeba trochę pograć aby wciągnęła. A wciągnąć potrafi, ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 14:31, The Lurker napisał:

Grafika to tylko szata, a nie szata zdobi człowieka. To nie tak że rzucisz okiem ze złym nastawieniem
na Tibię i powiesz: "o, ta gra jest do bani...", trzeba trochę pograć aby wciągnęła. A wciągnąć
potrafi, ;]

IMHO Tibia to akurat kiepski przykład xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 12:02, Ronx napisał:

> Buahaha xD, grałeś kiedykolwiek w Fallouta? Tam grafika jest, hm, taka naprawdę ładna,
a w
> Tibii? Pikselki ^^".
Niekoniecznie pikselki. Jak jesteś taki mądry to stwórz grę nawet z TAKĄ grafiką. Pozatym nie
myślcie sobie, że graficy nie mają kasy na zrobienie normalnej 3D...grafika jest taka bo jest
to gra specyficzna...nikt nie płacze, że Saper ma tylko jeden level i dwa kolory.



Bo NIKT nie gra w sapera xP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> komu sie nie podoba tibia to jest najlepsza gra w jaka grałem a grafa nie jest za ładna ale wpada w oko :P kto jest za mną pisać pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stoję za przeciwnikami Tibii. Nie jest to gra oszałamiająca a grafika to nawet do przytoczonego wcześniej Fallouta nie dorasta. Byle amatorskie gry mają teraz znacznie lepszą oprawę graficzną (choćby taki Soldat- strzelaninka 2D zrobiona przez jednego człowieka- grafika w nim mimo, że 2D jest o niebo lepsza niż w tibii a wraz z nowymi wersjami gry przybywa map i szczegółów itp. a Tibia?- nowe wersje niby wychodzą, ale czego? chyba launchera ilbo instalatora) Takie jest moje zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ciekawie się zapowiadającą gierkę - Granado Espada . Stylizowana na renesans-barok, rewolwery, muszkiety, szable... grafika (przynajmniej na screenach, jeszcze nie ściągnąłem) bardzo ładna, prawdopodobnie będzie to gra darmowa z item-shopem, czyli jak zwykle :)
Jest to jeszcze pre-beta, ale już wszystkie funkcje zdają się działać, po prostu twórcy często wypuszczają patche.
Waży to-to niestety aż 3.5 GB
Ja od dość dawna jestem "na głodzie" jeśli chodzi o MMORPG, jedyny, który mi się spodobał na tyle, że nabiłem 18 lvl był Silkroad :) Zachęcam do sprawdzenia obu gier, ja zaś pewnie jutro ściągnę tą nówkę
PS. Gildia (a raczej familia, bo chyba tak to się tu nazywa) gram.pl - to brzmi dumnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować