Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Gry MMORPG :)

1501 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2005 o 16:35, Soleila napisał:

Stara dobra Ultima Online ;)


Mialem kiedys w klasie dwoch kolegow, ktorzy nie mowili o niczym innym niz UO. :) Najsmieszniejsze bylo to, ze jeden z nich czesto uciekal z lekcji, bo musial isc rabac drzewo. :D Porycie totalne. ;)
Wg. mnie najlepszym MMORPG jest City Of Heroes. I teraz pewnie zaczniecie krzyczec "co to za RPG, ktory nie jest w realiach fantasy?". :P Juz odpowiadam - orginalne. :] Jesli tylko bede mial fundusze pozwalajace mi placic abonament wracam do Paragon City. :) Wracam, bo juz kiedys tam bylem na beta tescie. 3 miesieczne beta testy. xD Naprawde polecam ta gre. Wspaniala grafika, duze mozliwosci i przede wszystkim - oryginalnosc!
Oprocz CoH gralem jeszcze w Mu Online - beznadziejne dno i KAL Online - calkiem przyzwoite i do tego darmowe. Przestalem chwilowo grac, bo dorwalem inna gre, ale jak znow nie bede mial w co grac napewno wroce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach..... Ultima Online. Ile zem ja czasu przy niej spedzil... 2 lata praktycznie nie przerwanej gry na dream masters, to byly czasy. Ten klimat, zabawa, poznawanie swiata, male radosci, wielkie zlosliwosci losu. Wspomneinia niezwykle, a pomyslec, ze to tylko gra (swoja droga chyba najbardziej rozbudowana gra jesli chodzi o rzemieslnictwo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 16:56, Jarzy napisał:

Czy możecie podać mi stronke z której można ściągnąć Conquer?


www.conqueronline.com jak by co to graj an serverze Freedom, bo tam gra moje rodzeństwo i dużo polaków. Są chyba 3 polskie gildie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to Tibia jest wiecznie żywa ;) Jest może jeszcze jakiś zagorzały fan Tibi na forum, jakby co to gram na Pandorii i Iridii..
Po za tym to trochę pogrywałem w KO ale jakoś nie przypał mi do gustu, może dla tego że bardzo się przycinał ;p
Teraz też trochę pogrywam w Sacreda Plus w necie. Pozdro =):):]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 17:14, Alexej napisał:

Ach..... Ultima Online. Ile zem ja czasu przy niej spedzil... 2 lata praktycznie nie przerwanej gry na dream masters, to
byly czasy. Ten klimat, zabawa, poznawanie swiata, male radosci, wielkie zlosliwosci losu. Wspomneinia niezwykle, a pomyslec,
ze to tylko gra (swoja droga chyba najbardziej rozbudowana gra jesli chodzi o rzemieslnictwo)



Klimaciarz, he?:D
Nie męczył Cię wolny gain skili/statsów?:) (Zapewne nieobca jest Ci ciagła polemika między DM, CLte, a innymi shardami, hm?) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W GW jestem juz weteranem, i gra ma niestety swoje ograniczenia. PvE szybko sie niestety konczy i to co pozostaje to grind za itemami... PvP jest najlepsze jakie spotkalem w grach online.

Auto Assault (beta), well... jezdzi sie samochodami w 3rd person i strzela we wszystko co sie rusza albo wyglada na mozliwe do zdemolowania. Dodam do tego ze gra jest zrobiona w engine Havoc2 czyli ma dosyc dobra fizyke. Mozna rozwalac budynki, barierki, wierzyczki, ogrodzenia, schrony, beczki... i odlamki z tego wszystkiego moga jeszcze uderzac w twoj pojazd. Rzeczy do rozwalania jest od groma na kazdym obszarze a obszary sa ogromne... i i tak czasem wydaje sie ze jest troche za duzo wrogow na jednostke powierzchni, hehe...
Crafting (engineering?) system jest niesamowity, to co mozna zrobic ze swoim wozem jest niesamowite, ogromna ilosc misji, itp.
Chyba i tak juz zlamalem NDA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moge zarejestrowac sie w Tibi :( Nie dociera do mnie list z loginem i hasłem :(

Poza tematem:czemu jak wchodze na forum to nie mam powiadomienia o odpowiedziach na moje posty? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie się skończy za jakieś półtora godziny ;)
... mam obawy że jednak pójdzie jakimś cudem... O_o więc będzie problem jeżeli mi się spodoba ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie grałem w wiele MMO :P
pierwszy był MU Online potem pojawił sie LIneage2 C1 potem C2 wkońcu trafiło na Giuld Wars(i nie jest to 100% MMO niema tu co polemizować nad dym :P) więc nie mam dużego pola do popisu w grach mmo po za GW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem grać w Tibie wczoraj,ale ta gra jest po prostu drętwa :( Udało m isie w końcu znaleźć wypas gierke w kosmosie.Zwie sie Star Sonata :D Naprawde super gierka i w dodatku darmowa.Niestety w mojego ukochanego Guild Warsa nie moge pograćw akademiku,bo komp za słaby,więc trzeba było znaleźć zastępstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heheh, UO była niewątpliwie grą świetną. Osobiście nie trawię wszelkich tandetnych japońskich mmorpgów, których ostatnio jest jak psów i żaden nie jest zjadliwy [IMO]. Aktualnie wracam do Azeroth, aby dogłębnie zwiedzić miejsca, w których jeszcze tam nie byłem [jeszcze trochę ich zostało ;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2005 o 14:48, NattaN napisał:

Heheh, UO była niewątpliwie grą świetną. Osobiście nie trawię wszelkich tandetnych japońskich mmorpgów, których ostatnio
jest jak psów i żaden nie jest zjadliwy [IMO]. Aktualnie wracam do Azeroth, aby dogłębnie zwiedzić miejsca, w których jeszcze
tam nie byłem [jeszcze trochę ich zostało ;)]

Zgadzam sie.Wysyp tandety jest naprawde duzy :/ KAL jest beznadziejny :/ I wymagania ma jak na mmorpg za duze.MU stare i nudne jest bez 2 zdan :/ Problem z Ultimą jest taki,ze trzeba za nia bulic abonament :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, ze w porzadnym rpg takie zwrotów w ogóle nie powinno być. Przyznaje, że skrajne RP to nie dla mnie, ale jak widze ten cały język, WTS, WTB, g2g... Co to qrwa jest, gdzie tu jakikolwiek klimat? Jeszcze opowiadaj o tym, co wypiles na ostatniej imprezie i ile razy w tygodniu możesz... ehem, wiadomo. Nie po to gram RPG by słuchać durnego internetowego slangu. Ale, pare przykładow:
WTS - want to sell = sprzedaje, często używane w formie "WTS GODLY X OF UBERNESS" = chce sprzedac syf o ładnej nazwie za chorą cenę.
B/O - best offer = najlepsza oferta, przy "mini-aukcjach" wewnatrz gry - oczywiscie 3 razy większa niż rzeczywista zaoferowana kwota.
WTB - want to buy = kupie
LFP/LFG = looking for party/group = szukam grupy do przylaczenia się - to w GW widuje często;)
NOOB = przecinek w zdaniach
G2G - got to go = musze leciec
IMO - in my opinion = moim zdaniem
Wa(zz/ss)a(p/t) - mutacja what''s up, lub what''s that = co jest(grane)/co to jest(gdy wypadnie jakiś ładny przedmiot)
BUFF PLZ/MONEY PLZ = reakcja na widok postaci o wyższym poziomie i lepszych przedmiotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować