Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Gry MMORPG :)

1501 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2007 o 12:58, hammerfall87 napisał:

> Popieram Tibja to SYF
> Tibi niemożna nazwać grą
>
>
>

Ja nienapisalem ze tibia to syf


a dla mnie Tibia to i tak "SYF" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 14:03, Lechu21 napisał:

Mi się GW podoba a tibii to nigdy nie lubiłem

Co do GW to się zgodzę, Do tibii tym bardziej!!!:). Zauważyliście, żę GW ma owiele lepszą grafikę, mechanikę rozgrywki, a jednak jest mniej popularna od Tibii i WoW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyż tybia to syf, a syfy się roznoszą jak cholera po świecie, a Blizzard jest bardzo dobrą firmą, ma dużo dobrych gier nawet legendarnych. A co się tyczy WoW''a to jest popularny dlatego iż firmą go produkująca jest nieźle reklamowana i jest sama w sobie czymś legendarnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 14:23, W.S.A.D napisał:

Co do GW to się zgodzę, Do tibii tym bardziej!!!:). Zauważyliście, żę GW ma owiele lepszą grafikę,
mechanikę rozgrywki, a jednak jest mniej popularna od Tibii i WoW?


Bo świat jest zamknięty. W GW zawsze nie znosiłem wystawania w mieście, w oczekiwaniu na drużynę albo podróży z debilowatymi henchami. W LotRO [sytuacja podobna jak w WoWie] można w bardziej aktywny sposób spędzać ten czas kręcąc się niedaleko miejsca akcji i czekać, może wpadniesz przypadkowo na kogoś kto potrzebuje pomocy i razem zrobicie q? Może robisz w pojedynkę quest, nie dajesz sobie rady, jesteś blisko porażki, a przypadkiem obok przebiegają dwie postacie, które cię ratują i pomagają? Argument, że się płaci nie jest zbyt poważnym argumentem ;p Miesięczna zabawa kosztuje ~45zł, a ile wydają gracze średnio miesięcznie na gry, nastawione głównie na SP, które po chwili odkładają na półkę, a które przy okazji działają kiepsko na sprzęcie, a bo to Gothic 3 ma spartolony silnik i grafikę, a to w Spellforce 2 zabezpieczenia się gryzły i uniemożliwiały grę itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem teraz grać w FlyFF. Przyznam, że całkiem fajne. Tylko opisy questów są marne, musiałem anulować i jeszcze raz zatwierdzać jak zapomniałem szczegóły, i statów na stronce nie ma, trzeba się na forach pytać xD... ale poza tym super :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 18:09, Ostrowiak napisał:

Mam zamiar zagrać w Archlord. Podobno zżynka z WoWa, ale może okaże sie niezła.


A ja muszę zobaczyć Knightonline podobno niezłe a grafa też może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Która waszym zdaniem gra jest lepsza . Silkroad czy Cabal online ? A może znacie jakieś inne darmowe lepsze gry od tych co wymieniłem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 20:50, Kuba003 napisał:

U mnie WoW rządzi. Ale inne to Silkroad,Lineage II,Mu-Online,GW.
Tibia to WIELKI KICZ!!!!


A zabawne ze Tibia po łacinie to piszczel. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plusy minusy... GW za to ma o wiele bardziej zbalansowany system PvP, a mi osobiście zamknięte lokacje nie przeszkadzają. Nie trzeba czekać pół godziny na respawn bossa, albo czekać w kolejce na jego zabicie (jak się zdarzało np. w WoWie). Fakt faktem, że nie zawsze znajdzie się team, ale ja 2 kampanie przeszedłem bez dłuższych zacięć na jakiejś lokacji, z powodu braku drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie :
Która waszym zdaniem gra jest lepsza . Silkroad czy Cabal online ? A może znacie jakieś inne darmowe lepsze gry od tych co wymieniłem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 09:41, AdiN2 napisał:

Ponawiam pytanie :
Która waszym zdaniem gra jest lepsza . Silkroad czy Cabal online ? A może znacie jakieś inne
darmowe lepsze gry od tych co wymieniłem ?


Ja stawiam na Jedwabny Szlak. Jest wiele alternatyw, ale ja polecam Ryl 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie lepszy jest Cabal. Według mnie chyba najlepszy darmowy MMo. Ładna grafika i później fajne zespołowe dungeony. No i to co najważniejesze piękne skille.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 09:41, AdiN2 napisał:

Ponawiam pytanie :
Która waszym zdaniem gra jest lepsza . Silkroad czy Cabal online ? A może znacie jakieś inne
darmowe lepsze gry od tych co wymieniłem ?

Tibia ale ma słaba grafikę ale jest fajna moim zdaniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 21:32, Qrski napisał:

Tibia ale ma słaba grafikę ale jest fajna moim zdaniem :D


Nie ,tylko nie tibia . Nic gorszego chyba nie istnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować