Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Gry MMORPG :)

1501 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2007 o 07:35, skubsa napisał:

>
no wiesz, jak się nie ma gildii to jest nudne. Wszyscy czekają na 70 lvl i zajmuja spoty na
Kara x D Nie wiem czy kiedykolwiek byłeś na raidzie. Zresztą PvP zawsze cieszy, nie zawsze
oczywiście na BG. . . ;] Duży gank nie jest zły ;P
BTW. Widze, że tylko my z SoieR''em walczymy po stronie WoW''a ^ ^


Robiłem już Kaela, Kara to raid prosty, można śmiało powiedzieć, że blizz zrobił go dla dzieci. Za pierwszym drugim razem to jest ciekawe nie przecze, ale za 10-15 zaczyna się robić nudne, blizz przesadził z wbijaniem rep''a na intemy. A PvP to nawet nie BG - tylko areny i jeszcze raz areny ;)

Tu nie ma o co walczyć, ktoś kto nie grał niech zagra. Gra jest dobra, tyle tylko że już po wbiciu 70 i zwiedzeniu świata pozostaje wbijanie rep''a lub bieganie w kółko na instanty czy raidy. Ja po prostu się już tym przejadłem, bo nawet jeśli masz najlepsze itemy blizz zaraz wpakuje patcha albo dodatek który wszystko przekręci. Nie mówiąc już o balansie klas, który z każdym kolejnym patchem / dodatkiem coraz bardziej ssie xD


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 13:42, Harvenar napisał:

> Ostatnio szukałem jakiś fajnych gier mmo ,ale nie natknąłem się na żadną wartej uwagi.
Zna
> ktoś z was jakieś DARMOWE MMORPG-i które są najbardziej rozbudowane np. mają dużo ras
postaci
> do wyboru ,dużo klas ? Pomóżcie ,bo naprawdę nie mam w co grać :| Z góry dzięki :]


Spróbuj Archlord. Po zrobieniu jej f2p przeżywa prawdziwy renesans. :]

http://archlord.com.pl - polska strona
http://archlordgame.com - strona gry.

mam pytanie czy do zarejestrownia sie potrzeby jest jakis emial zwrotny.ja wczoraj seizarejestrowałem i nic nie dostałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 14:27, Ciechan napisał:

A ja Wam polecam (znów :P) World of Warcra. Gram w to od 8 miesięcy i się nie nudzi zupełnie
:P

World of Warcraf jest płaatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW jest dobry ale jak ktoś no-lifeuje 20/dobe to może się odechcieć grać. Ja tam znalazłem swój sposób grania i jest mi tak dobrze, np. lvlując postać nie mam takiego "musu" dobicia tego lvla jak najszybciej, jakbym miał siedzieć w instach 5h dziennie dla +10 agi więcej to chyba bym... Bo wow jest jak dobre wino nie pije się go jednym haustem tylko "degustuje" i jest fajne :) A opłacam go bo wiem że jak przyjdę ze szkoły mam się przy czym zrelaksować i na chwile zapomnieć o klopotach dnia obecnego, bo azeroth jest dużo ciekawszym miejscem... :) Jakbym latał tylko za tym lvlem i itemkami to zachowywałbym się jak typowy amerykański dzieciak, a że ich nie lubie więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 13:34, Harvenar napisał:

Tak, jest potrzebny. Zważywszy na to, że ciągle dochodzą nowi gracze w dużych ilościach, mail
może się spóźniać. Zobacz czy nie siedzi w Spamie.

OK dzięki już gram :D.Mam kilka pytani otoz:
W miastach sa jakieś questy wykonywać tak jak w WoW czy tez expic na mobkach?
Jaka profesja jest najlepsza i co robić po nauczeniu sie jej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Po tego typu info zapraszam na polską stronę Archlorda :) Questy opłaca się robić, niektóre dają fajne nagrody(ref poty). Potem, na wyższych poziomach robienie questów jest bardzo przydatne - pierw robi się questy, a potem dobija lvl na grindzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:59, Ostrowiak napisał:

Ja trochę grałem, ale Guild Wars i WoW są duużo lepsze. ArchLord to zżynka z WoWa, i to dokładna.


mam GW i mam zamiar go sprzedać. To nie jest do końca MMORPG. A co do Archlorda to właśnie zauważyłem, że dużo żeczy do WOW''a ma podobnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 14:12, Adas69 napisał:

kto gra w tego Archlorda??


Archlord??Nigdy o tej grze nie słyszałem :P...mógłbyś coś więcej powiedzieć o tej grze?? ;)

Dnia 30.10.2007 o 14:12, Adas69 napisał:

mam GW i mam zamiar go sprzedać. To nie jest do końca MMORPG.


A dlaczego twoim zdaniem GW nie jest do końca MMORPG...uzasadnij może ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 19:16, Nertis napisał:

Archlord??Nigdy o tej grze nie słyszałem :P...mógłbyś coś więcej powiedzieć o tej grze?? ;)


w Archlorda nie grałem, na screenach widziałem. Ściągałem, ale w połowie mi błąd wyskoczył i niechce mi się poraz drugi ściągać.

Dnia 30.10.2007 o 19:16, Nertis napisał:

A dlaczego twoim zdaniem GW nie jest do końca MMORPG...uzasadnij może ;).


w GW niema takiej wolności jak np. w WoW. poza miastami nie spotkasz żadnego gracza, chyba że w jakiejś grupie. niewidzialne ściany etc...gdyby GW był płatny nikt by w niego nie grał, bo od płacenia jest przecież WoW, a i tak mnóstwo ludzi przestaje grać w GW i woli płacić za WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 19:21, Adas69 napisał:

a i tak mnóstwo ludzi przestaje grać w GW i woli płacić za WoW.


U mnie jest odwrotnie ,grałem w wowa i mam już dość płacenia za granie i zastanawiam się nad kupnem GW :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 23:29, ^RaZZieL^ napisał:

Co do WH też nie jestem do końca przekonany, ale on wychodzi szybciej i będzie dość dobrą alternatywą
do WoW''a. Age of Conan to coś innego, nowego i przedewszystkim bez gnomów i cukierkowej grafiki.
Można go porównać klimatem do tego z Wiedźmina. Będzie napewno ciężki i jako, że ma 18+ bez
10 latków ;)

korcze znowu te gnomy... ile razy mam mówić że cukierkowe gnomy są lepsze niż pedalskie belfy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować