Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Gry MMORPG :)

1501 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2008 o 14:24, hammerfall87 napisał:

tak ale np w tibie ten ktos bedzie miał wys lev a zginie bardzo szybko :),mówie też a
taktyce jak i zgraniu zespołu.Ubic bossa to nie wystarczy rzucić sie wszystkimi do boju

Zależy jak wysoki jest poziom postaci, a jak silne są potworki. Często bywa tak, że jednak MOŻNA wpaść w grupę potworków ciągle pijąc mana fluidy/używając run leczniczych (kupionych za pieniądze pozyskane za pośrednictwem allegro). ^^

Dnia 03.03.2008 o 14:24, hammerfall87 napisał:

:).Ehm a skąd wiesz ,że w gw np jakiś gracz ma kupione konto na allegro z dobrze rozbudowaną
postacią?

Tego nie wiem, ale jak wyżej już pisałem, to nie ma większego wpływu na grę. Można lepiej grać na nowym, dajmy na to miesięcznym koncie niż osoba, która zakupiła używane konto z dwoma latami na liczniku, z postaciami obwieszonymi w rzadkie, drogie uzbrojenie lecz nie myśli podczas rozgrywki logicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gry MMORPG mówie szczerze nie powinny istnieć uzależniaja powpoduja taki galimatjas w psychice człowieka że nie można go po całym dniu grania poznać powiecmy taki WOW, lepsze są gry w ktorych ty jestes ten najlepszy a nie ktos inny. Czego też nie lubie w MMORPG tego ppisywania się jeden przed drugim. Dla mnie jeden wielki kit (nie miałem zamiaru urazić tych których np graja tylko w takie gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 16:15, WoyKam napisał:

lepsze są gry w ktorych ty jestes ten najlepszy a nie ktos inny.

A wiesz jaka to satysfakcja być najlepszym ze wszystkich ? Bo jeśli nie, to obca jest ci idea gier MMORPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 16:15, WoyKam napisał:

Dla mnie gry MMORPG mówie szczerze nie powinny istnieć uzależniaja powpoduja taki galimatjas
w psychice człowieka że nie można go po całym dniu grania poznać powiecmy taki WOW, lepsze
są gry w ktorych ty jestes ten najlepszy a nie ktos inny. Czego też nie lubie w MMORPG
tego ppisywania się jeden przed drugim. Dla mnie jeden wielki kit (nie miałem zamiaru
urazić tych których np graja tylko w takie gry).


1. Naucz się poprawnie pisać czy też zwolnij z pisaniem, bo nie mogę się rozczytać ;P
2. Grałeś KIEDYKOLWIEK w jakiegoś MMO przez minimum 4 godziny?
3. Końcówka pierwszego zdania nie ma sensu do tematu IMO :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to wątek o grach MMO, więc zadam nurtujące mnie pytanie, mianowicie czy warto kupić Guild Wars? Nigdy nie grałem w żadne MMO i chciałbym wreszcie nadrobić tę zaległość. O WoW''a nawet nie pytam, gdyż interesują mnie tylko te bezpłatne, a z tego co słyszałem GW jest najlepszą bezpłatną grą tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>, a z tego co słyszałem

Dnia 03.03.2008 o 16:35, AdamJam napisał:

GW jest najlepszą bezpłatną grą tego typu.

Nie przesłyszałeś się ;P Największa liczba użytkowników wśród bez abonamentowych MMO ,piękna IMO grafa i wspaniała muzyka,ilość skilli, broni i ten klimat! Gorąco polecam choć może ci się szybko znudzić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 16:39, Smoczy Wilq napisał:

>, a z tego co słyszałem
> GW jest najlepszą bezpłatną grą tego typu.
Nie przesłyszałeś się ;P Największa liczba użytkowników wśród bez abonamentowych MMO
,piękna IMO grafa i wspaniała muzyka,ilość skilli, broni i ten klimat! Gorąco polecam
choć może ci się szybko znudzić....

a ja wole lineage XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 16:41, Xanas napisał:

a ja wole lineage XD

Ech, uzasadnij swoją wypowiedź -_-'' I nie wiem jak to się ima do mnie.. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś zaproponować ciekawą grę MMORPG ze znośną grafiką, która nie dzieje się w chińskich/japońskich (nie moje klimaty :P) realiach i jest w pełni darmowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 20:45, Bifur napisał:

Mógłby mi ktoś zaproponować ciekawą grę MMORPG ze znośną grafiką, która nie dzieje się
w chińskich/japońskich (nie moje klimaty :P) realiach i jest w pełni darmowa?


oj trudno bedzie spróbuj zagrać sobie w rose online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 20:45, Bifur napisał:

Mógłby mi ktoś zaproponować ciekawą grę MMORPG ze znośną grafiką, która nie dzieje się
w chińskich/japońskich (nie moje klimaty :P) realiach i jest w pełni darmowa?



To może Tibia (choć grafa jest bleeee), albo Runscape (jeszcze gorsza gra), albo MU Online (słyszałem że nawet fajna, ale nie grałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MMoRPG są spox ale szkoda że questy w takich grach jak np. cabal czy perfect world są nudne i nie ma nic do roboty oprócz nabijania levelu. Chętnie pograłbym w Wowa albo LOTRO ale pieniędzy nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 13:30, Ghoster7 napisał:

Zna ktoś Perfect World??


Jasne że zna. W Perfect World , nie trzeba dużo expic ,bo jest masa questow i jest rozbudowany crafting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 13:40, Budep napisał:

> Zna ktoś Perfect World??

Jasne że zna. W Perfect World , nie trzeba dużo expic ,bo jest masa questow i jest rozbudowany
crafting.


No to ściągam, tylko że instalka ma 2 Gb xD

A płatny czy free?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 13:42, Ghoster7 napisał:

> > Zna ktoś Perfect World??
>
> Jasne że zna. W Perfect World , nie trzeba dużo expic ,bo jest masa questow i jest
rozbudowany
> crafting.

No to ściągam, tylko że instalka ma 2 Gb xD

A płatny czy free?


Free online games.com xD

Za darmo oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Zainstalowałem Knight Online i nie mogę grać , aczkolwiek zarejestrowałem sie loguje sie i wyskakuje blad ze zly login lub haslo a dobre wpisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 13:40, Budep napisał:

> Zna ktoś Perfect World??

Jasne że zna. W Perfect World , nie trzeba dużo expic ,bo jest masa questow i jest rozbudowany
crafting.

Taaa... może expić nie trzeba, ale więszkość questów polega na zabiciu danej ilości potworów lub zabiciu potworów i przyniesienu ich skóry czy czegoś :). Gra mi się nudzi a mam dopiero 12 lvl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować