Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Gry MMORPG :)

1501 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2008 o 22:26, Budep napisał:

No tak , w zasadzie tylko w WoW są instancje. Ale w GW są one wszędzie , wszędzie chodzimy
tylko z wybranym teamem , nikogo innego tam nie spotkamy

Anarchy Online ma rowniez instancje, Wladca Pierscieni mmo tez chyba ma instancje i z pewnoscia wiele gier w ktore nie gralem. Trzeba poszerzac swoja wiedze jezeli chcesz doradzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 22:31, roctez napisał:

> No tak , w zasadzie tylko w WoW są instancje. Ale w GW są one wszędzie , wszędzie
chodzimy
> tylko z wybranym teamem , nikogo innego tam nie spotkamy
Anarchy Online ma rowniez instancje, Wladca Pierscieni mmo tez chyba ma instancje i z
pewnoscia wiele gier w ktore nie gralem. Trzeba poszerzac swoja wiedze jezeli chcesz
doradzac.


Wladca Pierscieni to nie MMORPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 22:34, Budep napisał:

Wladca Pierscieni to nie MMORPG

Zazwyczaj jest zaliczana do mmo albo fantasy online games (co juz jest rozdrabnianiem sie na fantasy online game with goblins, fantasy games with orks but without goblins, fantasy online game with elfs, etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Roctez to lepiej mów że chodzi Ci o Lord of the Rings Online...A GW to bardziej CORPG niż MMORPG w sumie..Roctez i nie radzę Ci też pouczać Budepa...Spójrz na swój status i na jego...Wiele razy z nim gadałem o MMO i jakoś dobrze mi doradzał a u Ciebie jakoś tego talentu nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 23:10, PapaJaguar napisał:

Roctez to lepiej mów że chodzi Ci o Lord of the Rings Online...A GW to bardziej CORPG
niż MMORPG w sumie..Roctez i nie radzę Ci też pouczać Budepa...Spójrz na swój status
i na jego...Wiele razy z nim gadałem o MMO i jakoś dobrze mi doradzał a u Ciebie jakoś
tego talentu nie widzę


Trochę już w te MMORPG gram. Ranga raczej nie ma znaczenia :)
Papa , dawno Cię nie było na irc.
Jak chcecie poczytać o MMO , zapraszam na mój GS , obszerny wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Ty grasz dużo w MMORPG-i...He :) A Ranga czasem ma znaczenie bo zobaczysz takiego Delegata to widać że gościu coś sensownego pisał i w ogóle nie zdegradowali go :) No nic..Na Ircu mnie nie było? Na Gram bardzo długo mnie nie bylo a Ty mi o Ircu jakimś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 16:01, Ghoster7 napisał:

Zna ktoś jakiś duży, ale mały MMORPG?? Chodzi mi o to żeby gra była fajna, ale mało zajmowała
instalka. Tylko nie Tibia xD


Ile to jest "malo" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest właściwie z liczbagraczy WoW i Lineage II? Każdy mówi o rekordach WoW''a z 11 milionami graczy a tymczasem w ostatnim CDA wyczytałem, że Lineage II ma 17 milionów użytkowników. Jak to rozumieć? Czy po prostu Lineage II ma tyle założonych kont wliczając w to nieaktywne przez dłuższy czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 11:17, HumanGhost napisał:

Jak to jest właściwie z liczbagraczy WoW i Lineage II? Każdy mówi o rekordach WoW''a
z 11 milionami graczy a tymczasem w ostatnim CDA wyczytałem, że Lineage II ma 17 milionów
użytkowników. Jak to rozumieć? Czy po prostu Lineage II ma tyle założonych kont wliczając
w to nieaktywne przez dłuższy czas?


Zapewne może podsumowanie wszystkich kont

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

wut? kiedys czytalem, ze w lineage II gra kilka milionow ludzi, 3 czy cos takiego... moze 17 milionow postaci? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 11:21, Budo napisał:

wut? kiedys czytalem, ze w lineage II gra kilka milionow ludzi, 3 czy cos takiego... moze 17 milionow postaci? :)


No właśnie, też sie zdziwiłem trochę. 17 milionów użytkowników, ale niesprecyzowane czy chodzi o akywne konta czy coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 11:17, HumanGhost napisał:

Jak to jest właściwie z liczbagraczy WoW i Lineage II? Każdy mówi o rekordach WoW''a
z 11 milionami graczy a tymczasem w ostatnim CDA wyczytałem, że Lineage II ma 17 milionów
użytkowników. Jak to rozumieć? Czy po prostu Lineage II ma tyle założonych kont wliczając
w to nieaktywne przez dłuższy czas?


Też to wyczytałem , hehe. Myślę , że chodzi o 17 milimnów postaci , bo raczej napewno nie o 17 milionów (nie)aktywnych kont :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 14:02, Budep napisał:

> Jak to jest właściwie z liczbagraczy WoW i Lineage II? Każdy mówi o rekordach WoW''a

> z 11 milionami graczy a tymczasem w ostatnim CDA wyczytałem, że Lineage II ma 17
milionów
> użytkowników. Jak to rozumieć? Czy po prostu Lineage II ma tyle założonych kont
wliczając
> w to nieaktywne przez dłuższy czas?

Też to wyczytałem , hehe. Myślę , że chodzi o 17 milimnów postaci , bo raczej napewno
nie o 17 milionów (nie)aktywnych kont :P


Moim zdaniem najbardziej uniwersalnym MMORPG jest Gulid Wars. Płaci się za kupioną grę, a za to mamy grę już bez abonamentu. Dobra grafika i oczywiście grywalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 14:02, Budep napisał:

Też to wyczytałem , hehe. Myślę , że chodzi o 17 milimnów postaci , bo raczej napewno nie o 17 milionów (nie)aktywnych kont :P


Eee raczej nie. Wyraźnie stoi "użytkowników". 17 milionów postaci to by nie było nic specjalnego. To już w GW by było więcej, o WoW''ie nie wspominając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 14:26, HumanGhost napisał:

> Też to wyczytałem , hehe. Myślę , że chodzi o 17 milimnów postaci , bo raczej napewno
nie o 17 milionów (nie)aktywnych kont :P

Eee raczej nie. Wyraźnie stoi "użytkowników". 17 milionów postaci to by nie było nic
specjalnego. To już w GW by było więcej, o WoW''ie nie wspominając.


Heh , to się zastanawiam ile tam jest aktywnych kont ;)

grabopendzik
GW to COPRG ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech,gry którym poświęciłem 2 lata noszą właśnie ten dumny tytuł MMORPG ;) Grałem w Guild Wars (obecnie mam przerwę,przecież nie można cały czas grac w jedno i to samo co nie? ) mam Nightfalla i Factios,ale też gierzyłem w wiele innych tytułów F2P (free to play) takich jak SilkroadOnline (jednakże polityka Joymaxa była nie do zniesienia więc się z nią pożegnałem) czy ostatnio Archlord,o którym jeszcze dośc mało osób wie,że stał się darmowy i z czystym sercem mogę go polecic osobom które szukają czegoś nowego w grach F2P. To tyle ode mnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować