Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Gry MMORPG :)

1501 postów w tym temacie

Ojj okradać zaraz ;] to tak jak ty napisałeś - ukradłbym samochód bo samochodu nie mam. Tyle że grając na priv ukradnę tylko kierownicę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 22:13, peresl1000 napisał:

Lol jeżeli ktoś ma kasy jak lodu to sobie może pograć na globalu ale ja do tych nie należę
A bugów jest bardzo mało


Złodziejstwa nie popieramy.
Ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 22:22, Grasan napisał:

Ojj okradać zaraz ;] to tak jak ty napisałeś - ukradłbym samochód bo samochodu nie mam.
Tyle że grając na priv ukradnę tylko kierownicę :D


Nie okradasz 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, masz rację kradzież to kradzież - nic tego nie usprawiedliwi, ale 50zł na miech to przynajmniej dla mnie niemożliwe (nawet bym tyle nie dał :]) więc pogram sobie w darmowe dobre gry takie jak oblivion :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 22:30, Grasan napisał:

No dobra, masz rację kradzież to kradzież - nic tego nie usprawiedliwi, ale 50zł na miech
to przynajmniej dla mnie niemożliwe (nawet bym tyle nie dał :]) więc pogram sobie w darmowe
dobre gry takie jak oblivion :]


taaa podobno wyjdzie w wersji MMO ale kiedy to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 22:30, Grasan napisał:

No dobra, masz rację kradzież to kradzież - nic tego nie usprawiedliwi, ale 50zł na miech
to przynajmniej dla mnie niemożliwe (nawet bym tyle nie dał :]) więc pogram sobie w darmowe
dobre gry takie jak oblivion :]

Oblivion nie jest darmowy ^^

@ Piwomaniak
Nie radziłbym pokładać w tym projekcie dużo nadziei, ponieważ wiele (i było) jest takich projektów (Stalker MMO, Fallout MMO) i zazwyczaj kończą się one artykułami w zinach, magazynach typu "ptojekt xxxx online R.I.P".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mi chodzi o abonament ^^ w tym sensie jest darmowy ^^.

A co do TES MMO to na pewno tego nie będzie, w ogóle jak to sobie wyobrażacie? każdy wymaksowane na całego skille, i pełno noobów w daedrycznych lub szklanych setach(oczywiście wszystko zaklęte tak tylko jak sie da) szukających grupy na jakąś "oblivionową instancje" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 16:18, Grasan napisał:

No mi chodzi o abonament ^^ w tym sensie jest darmowy ^^.

A co do TES MMO to na pewno tego nie będzie, w ogóle jak to sobie wyobrażacie? każdy
wymaksowane na całego skille, i pełno noobów w daedrycznych lub szklanych setach(oczywiście
wszystko zaklęte tak tylko jak sie da) szukających grupy na jakąś "oblivionową instancje"
:/

Dlaczego nie? ;) A jak jest z Two Worlds??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 09:01, hubert0 napisał:

> No mi chodzi o abonament ^^ w tym sensie jest darmowy ^^.
>
> A co do TES MMO to na pewno tego nie będzie, w ogóle jak to sobie wyobrażacie? każdy

> wymaksowane na całego skille, i pełno noobów w daedrycznych lub szklanych setach(oczywiście

> wszystko zaklęte tak tylko jak sie da) szukających grupy na jakąś "oblivionową instancje"

> :/
Dlaczego nie? ;) A jak jest z Two Worlds??


Moim zdaniem będzie. Kiedy to tego nie wie nikt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, prosze podajcie mi 3 argumenty na to, że Guild Wars nie jest grą mmorpg.( nie pisze jako zgoszkniały fan GW czy WoWa, chciałbym po prostu wiedzieć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 13:10, Aragloin napisał:

Dobra, prosze podajcie mi 3 argumenty na to, że Guild Wars nie jest grą mmorpg.(
nie pisze jako zgoszkniały fan GW czy WoWa, chciałbym po prostu wiedzieć).


Dlatego iż questy wykonuje się z kimś ,solo nie ukończysz samej gry dla tego cooperative to nazywają ,oraz świat podzielony jest na tz sektory czyli nie ma otwartego świata graczy widać dopiero w mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 13:10, Aragloin napisał:

Dobra, prosze podajcie mi 3 argumenty na to, że Guild Wars nie jest grą mmorpg.(
nie pisze jako zgoszkniały fan GW czy WoWa, chciałbym po prostu wiedzieć).


W grze na każde tereny trzeba chodzić z kimś , sam nie dasz rady ,chyba że idziesz na farm. Bez grana w party nic praktycznie nie ugrasz. Drużyne formuje się tylko w mieście , pozamiastem nie zobaczysz innych graczy. Zresztą przeczytaj co to jest CORPG i sobie sam odpowiedz ;>
http://pl.wikipedia.org/wiki/CORPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 14:30, Budep napisał:

> Dobra, prosze podajcie mi 3 argumenty na to, że Guild Wars nie jest grą mmorpg.(

> nie pisze jako zgoszkniały fan GW czy WoWa, chciałbym po prostu wiedzieć).

W grze na każde tereny trzeba chodzić z kimś , sam nie dasz rady ,chyba że idziesz na
farm. Bez grana w party nic praktycznie nie ugrasz. Drużyne formuje się tylko w mieście
, pozamiastem nie zobaczysz innych graczy. Zresztą przeczytaj co to jest CORPG i sobie
sam odpowiedz ;>
http://pl.wikipedia.org/wiki/CORPG

Dzięki, miałem problem z kolegami, którzy się ze mnie naśmiewali, bo powiedziałem im, że GW to nie jest mmorpg tylko corpg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 15:08, nolhal napisał:

To jakeis neizle nooby ci wtoi koledzy na dodatek (jesli zeczywsicie sie nasmiewali)
to nietolerancyjne :]


Ty to jakis niezly dysortografik..

Ci co się tym nie interesują , w cale nie musieli wiedzieć że to COPRG :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 14:30, Budep napisał:

W grze na każde tereny trzeba chodzić z kimś , sam nie dasz rady ,chyba że idziesz na
farm. Bez grana w party nic praktycznie nie ugrasz. Drużyne formuje się tylko w mieście
, pozamiastem nie zobaczysz innych graczy.

Z tymi definicjami jest de facto problem. Do pełnego uczestnictwa w większości gier MMO też potrzeba współpracy z innymi graczami, taka jest idea pierwszego ''''M'''' w nazwie. Z drugiej strony wyróżnikiem zupełnie definitywnym nie jest też ograniczenie interakcji do miast i outpostów (czy ja tego developer nie nazwie), bo instancing na coraz wyższym poziomie staje się udziałem rasowych MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba troche w temat nie trafiłem ale żadem inny mi do głowy nie przychodzi. Czemu nie moge zagrać w Heroes III przez neta? czy to ma coś wspólnego z bankructwem 3DO (gra kupiona w extraklasyce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 19:40, Solitz napisał:

Czy ktoś z obecnych forumowiczów ;) gra lub miał kiedyś kontakt z Tibią???????


Ja na przykład. A co potrzebujesz wiedzieć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować