Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Gry MMORPG :)

1501 postów w tym temacie

No rotfl masz r4acjE. T4kie piS4ni3 psuj3 klim4t KAŻD3J gry (imo) rotfl... n00by Wy jedne, lmao, plz nie piSzci3 tak rotfl... A poważnie - płakać się chce, noob to pierwsze słowo, które pisać uczą się wszytkie jełopy, pomijając znajomość znaczenia. Dziś - wiem, że to nie jest MMO ;) - jak grałem w CS''a, to zostało ich 1 na 1. Terro namawiał CT do walki na noże, gdy ten się w końcu zgodził, to Terro zamiast z noża zabił go pistoletem i jeszcze pojechał od nooba... :| Aż się we mnie zagotowało. Jaka szkoda, że jestem adminem tego serwera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no lol... używanie słowa "lol" o ile tak ten zlepek liter nazwać można nie polega na wstawianiu go jako przecinka O_o
to coś bardziej jak "akcent", podobnie mają niektóre osoby z przekleństwami (i nie mam na myśli dresów :> ) - mianowicie używają ich by zaakcentować to co mówią, jako swoistego rodzaju "ubarwienie" własnych myśli

... od tego się wzięło powiedzenie że "klnąć trzeba umueć" :) podobnie jest ze skrótami internetowymi - tylko nikt ich nie ma za wulgaryzmy, tylko raczej uznaje za coś irytującego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jak tam się Wam podoba Conquer? A może inni również odkryli jakieś ciekawe gry MMORPG, chcecie zaprosić innych do gry? W końcu jest ich tyyyle + jeszcze trochę:P! Walcie tutaj:D!

PS Napiszcie, jakie znacie jakieś ciekawe produkcje, warte uwagi, ale nieznane dotychczas. Tylko nie w stylu "POLECAM MU, BO JEST WYJE*ANE, HEHEHEH";). Jakieś głębsze przemyślenia polecam:).

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 14:35, Shogun99 napisał:

Co zrobić żeby mieć pelerynkę ? Jestem już w klanie ( swoim )


A o która grę ci chodzi?
Jeśli grasz w knight Online i chcesz mieć pelerynkę, to albo dołanczasz się do klanu co owaką nosi, albo kupujesz sobie za grube pieniądze. Najtańsza pelerynka kosztuje jeżeli się nie mylę 20mln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 15:56, Pitkit napisał:

> Co zrobić żeby mieć pelerynkę ? Jestem już w klanie ( swoim )

A o która grę ci chodzi?
Jeśli grasz w knight Online
i chcesz mieć pelerynkę, to albo dołanczasz się do klanu co owaką nosi, albo kupujesz sobie za grube pieniądze. Najtańsza
pelerynka kosztuje jeżeli się nie mylę 20mln.



nie raczej 20,000 sam mam KO i nie moge kupić (you don''t have authorization to purche cape)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/...../

Dnia 21.10.2005 o 17:15, Miki Łoś napisał:

nie raczej 20,000 sam mam KO i nie
moge kupić (you don''t have authorization to purche cape)


Pelerynke może kupić jedynie lider clanu, a gdyby kosztywała tylko 20.000 to bym ją już dawno sobie kupił.

Przy okazji, gram w Conquer, mój nick to RayCrash i gram Trojanem. Wiecie może dlaczego nie mogę założyć pierścieni, moj level się zgadza i powinienem módz pierwsze dwa nośić, ale się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wypasiona gra w jaką do tej pory grałem to Star Sonata.Rozbudowana gierka osadozna w kosmosie.Ściągnąłem ją z mmorpg.com.ALe bardzo chamską zagrywke tam zastosowano.bo ludki z tej strony naisali,że ta gra jest darmowa.A co sie okazuje owszem jest darmowa,ale tylko 20poziomu(sic!)!!Fajnie,że sie dowiedziałem o tym kiedy na dobre sie w gre wciągnąłem :/ ALe nie zamierzam bulic co miesiąc 10dolców za abonament :/ Teraz tylko radykalny odwyk od tej gry musze przeprowadzić,bo jest naprawde wypasiona.I grafika całkiem niezła.Znacie może jakąś darmową gre podobną do Star Sonata,która nie ma zbyt wygórowanych wymagań sprzętowych?Star Port odpada,bo już w tą grę grałem i jest beznadziejna :/
EVE online ma duże wymagania i jest w dodatku płatna :/ Będe bardzo wdzięczny za wskazanie mi gry podobnej do STar Sonata.TYlko musi być bezwględnie darmmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam sie do apelu MonkOfWar:nie bądźcie żyły i podzielcie sie informacjami o jakichś fajnych mmorpg''ach,bo poszukuje gierki,która zastąpi mi Guild Wars.W GW moge grać tylko w domu,bo komp qmpla w akademiku nie wydoli na GW :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Conquer jest aby na pewno całkowicie darmową gierką?Bo nie chciałbym,żeby była akacja typu-ja sie podjaram gierką a tu nagle okazuje sie,że musze płacić by grać dalej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, jest darmowa... jedyne co nie jest darmowe to "smocze kule" - jak komuś się spieszy i niechce się ich szukać/zdobywać to można je nabyć za $ ;]

a tak pozatym to grasz ile i jak chcesz :) zagraj na "freedom" to może się spotkamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jakis sposób przebiega rejestracja w Conquer?Czy po rejestracji mam dostac miala ze swoimi danymi czy po rejestracji moge od razu grać?Jeżeli trzeba czekać na maila rejestracyjnego to ile trwa zanim on dojdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DO wszystkich grających w Conquer na Freedom:

Zwracajcie uwagę na graczy z gildii -Stronghold- - to polacy :)

Moja postać nazywa sie Velroth

Konta mojego rodzeństwa:
Skype
Arvena
Neferteti
Sauron (chyba ma jakieś znaczki w nicku, ale nie jestem pewien)

Oprócz tych jeszcze:
DragonShadow+Pl
Trish
*Trish*
Elak_PL

I jeszcze troche, ale nei chce mi sie wszystkiego pisać ;)

Aha, pisze to bo na ich pomoc można śmiało liczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moge uruchomić Conquer :( Pojawia m isie ekran z auto patchem.Widze tylko ciahle loading data.Please wait... i nic sie nie dzieje :( Mój komp to laptop Celeron 2,3Ghz,256MB RAM,karta grafiki 64mb,win xp.Co jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować