Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Gry MMORPG :)

1501 postów w tym temacie

Jaka elegancka reklama na stronie glownej gram.pl! :D
A zeby nie bylo, ze nie na temat - widzieliscie juz screeny z D&D Online? Mi sie bardzo podoba. :) Wiecie moze, czy bedzie abonament, czy producenci zrobia cos dobrego dla graczy i pojda w slady producentow Guild Wars?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZemu Conquer jest taki NUDNY?Nudniejszy nawet od głupiego MU :( Czy jest jakaś darmowa mmorpg oprócz GW w którą można dłużej pograć?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 20:31, Jarzy napisał:

Niech mi ktoś powie:jak sie regeneruje mane?Gram taoistką.Wiem,że hp regenruje sie jak sie siądzie.A co z MP?


Mane regenerujesz kupując jakieś gówna u ''Pharmacist''. Po jakimś czasie zdobędziesz jakąś umiejętność odzyskiwania MP za Stamine. Dokładnie nie wiem, bo grałem trojanem i łucznikiem.

A co do nudności to mojemu rodzeństwu sie jakoś to nie nudzi ;] Grają w to grubo ponad pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 20:35, Wiadroman napisał:

Jaka elegancka reklama na stronie glownej gram.pl! :D
A zeby nie bylo, ze nie na temat - widzieliscie juz screeny z D&D
Online? Mi sie bardzo podoba. :) Wiecie moze, czy bedzie abonament, czy producenci zrobia cos dobrego dla graczy i pojda
w slady producentow Guild Wars?


Obawiam się, że GW jest jednorazowym przypadkiem, przyanjmniej na chwilę obecną:(! D&D będzie "normalnym" MMORPG, więc IMO-opłacy wprowadzą:(. A szkoda, bo ja ostrzę sobie żeby na tę produkcję:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 21:47, Pitkit napisał:

Mógłby mi ktos powiedzieć dlaczego mój trojan nie może zakładać pierścieni. Gram na freedom.


Zwykłego pierścienia czy "Heavy ringa"? bo tego to i ja chyba nie mogłem założyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niedługo update Conquer do wersji 2.0 :] chyba chcą je rozprowadzać tylko za pomocą BitTorrenta (oszczędność przepustowości ;) ) - szykuje się DUŻE uaktualnienie :) (mam nadzieję że gra wciąż będzie mi na laptopie działała ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta gierka jest totalnie beznadziejna.Jest chyba głupsza nawet od MU :( Nie wiem co w niej ciekawego.Taoista ma raptem 4 czary na krzyż a walka to tylko naparzanie jakichś tam kur na polu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kur na polu... widziałeś piaskowe elfy? ;]

pozatym nikt nie powiedział że to "baldur''s gate przez sieć" - to po prostu luźna wariacja diablo, taka by możnabyło zagrać z przyjaciółmi, taka by dało się zabawić za free... źle ci? nie graj :) napewno* znajdziesz coś dla siebie


*) po odpowiednio długich poszukiwaniach i przy założeniu że kiedyś coś ci się spodoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ultima Online. Jeszcze nie dawno polecilbym server Moongate gdzie bylem w ekipie ale...Jesli chcesz pograc normalnie to polecam jeden z serverow ze strony www.runuo.com. Mnostwo graczy 0 udziwnien. Jesli kogos kreci udawanie maga/rycerza i takie tam duperele to faktycznie DM/CL prowadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 00:26, Lailonn napisał:

Ultima Online. Jeszcze nie dawno polecilbym server Moongate gdzie bylem w ekipie ale...Jesli chcesz pograc normalnie to
polecam jeden z serverow ze strony www.runuo.com. Mnostwo graczy 0 udziwnien. Jesli kogos kreci udawanie maga/rycerza i
takie tam duperele to faktycznie DM/CL prowadza...


Ale za Ultime sie chyba płaci. Nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym,że mam sprzęt który nie pozwala mi grać w bardziej wymyślne darmowe rpgi typu Knight Online także trudno mi coś znaleźć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 01:15, Jarzy napisał:

Problem w tym,że mam sprzęt który nie pozwala mi grać w bardziej wymyślne darmowe rpgi typu Knight Online także trudno mi
coś znaleźć :(


mnie też, dla mnie Conquer jest rozwiązaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 00:48, GaNgStA napisał:

Ale za Ultime sie chyba płaci. Nie?



Za kazda gre mmorpg sie placi. Nie wymieniono w tym topicu chyba zadnego darmowego MMORPGa. Sa jednak darmowe server "free shardy" stawiane na emulatorach(nie legalnie :P) itp Ultima Online jednak stoi na bdb emulatorze runuo, ktory dostal licencje od EA wiec jest w pelni legalny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 14:08, Lailonn napisał:

> Ale za Ultime sie chyba płaci. Nie?


Za kazda gre mmorpg sie placi. Nie wymieniono w tym topicu chyba zadnego darmowego
MMORPGa. Sa jednak darmowe server "free shardy" stawiane na emulatorach(nie legalnie :P) itp Ultima Online jednak stoi na
bdb emulatorze runuo, ktory dostal licencje od EA wiec jest w pelni legalny ;]


No to ta Ultima na emu runo jest płatna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 14:08, Lailonn napisał:

Za kazda gre mmorpg sie placi. Nie wymieniono w tym topicu chyba zadnego darmowego
MMORPGa.


Guild Wars jest darmowe. Płacisz tylko za klucz a potem możesz grać do woli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 14:08, Lailonn napisał:

Za kazda gre mmorpg sie placi. Nie wymieniono w tym topicu chyba zadnego darmowego
MMORPGa. Sa jednak darmowe server "free shardy" stawiane na emulatorach(nie legalnie :P) itp Ultima Online jednak stoi na
bdb emulatorze runuo, ktory dostal licencje od EA wiec jest w pelni legalny ;]


Wiele z tych które ja wymieniłem jest darmowych.
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=508&pid=10

Tutaj zamieściłem taką listę tych w które grałem. I na pewno większośc jest darmowych (parę było na serwerach prywatnych-nielegalnych, ale to naprawdę kilka). Stawianie shardów UO jest legalne. Tylko sama Ultima jest płatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 17:01, Jarzy napisał:

Czy ktoś wcześniej nie wspominał,że Ragnarok ma darmowe servery?


Ta, ma darmowe, nawet polskie serwery, ale sa one nielegalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować