Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Gry MMORPG :)

1501 postów w tym temacie

Udało mi sie znaleźć nieco prymitywną aczkolwiek nawet ciekawą gre o nazwie Gunz Online.Gierka ta to połączenie strzelanki z rpgiem.Teraz jest w wersji beta i można w nią pogrywać za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.10.2005 o 17:06, Pitkit napisał:

Ta, ma darmowe, nawet polskie serwery, ale sa one
nielegalne.


A co za różnica czy server jest legalny czy nie? Może mnie ktoś oświecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 20:10, GaNgStA napisał:

A co za różnica czy server jest legalny czy
nie? Może mnie ktoś oświecić?


Legalny serwer dla RO jest tylko jeden w Korei Południowej, by grać cza płacić abonament.
Nielegalne serwery są to serwery najczęściej stworzone przez samych graczy i są one terz najczęściej darmowe, albo o wiele tańsze od legalnych. Nielegalne serwery ustępują legalnym pod wieloma względami (więcej bugów itd.). Tworzenie, Korzystanie oraz granie na nielegalnych serwerach to przestępstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak nikt nie sciga free shardow bowiem to sie mija z celem. Jesli np w WoWa gra xx tysiecy graczy online to co ich obchodzi jakis free shard z 100 graczami? Tym bardziej, ze free shard nie dorowna oficjalnemu. Sa wyjatki jak chociazby UO, ktorego emulator sie preznie rozwija. Tak samo z innymi grami. Free shardow roznych gier sa tysiace i czesto dzialaja latami ;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do uo nie wiem bo nie grałem ale wiem coś o nielegalnych servach np. w Tibii kiedyś nie było możliwości zrobienia priv serva dopuki nie wymyślili tibii 7.1 z takowo możliwościo potem chcieli to rozwalić ale nikt nie zatrzyma pędzocego pociogu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 21:18, GaNgStA napisał:

PŁACI SIE ZE GRE W UO NA TYM EMULATORZE KTÓRY MA LICENCJE EA???

SORRY ZA DUZE LITERY, ALE CAPS MI SIE ZABLOKOWAŁ

Ta UO jest tak pochrzaniona że się chce płakać :P NIe ma to jak WoW wiadomo o co chodzi. A co do capsa to wystarczyło Shift trzymać i by małymi pisało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Ultimy Online jedyny oficjalny serwer to OSI. Wszystkie inne to tzw. free-shardy- gra na nich jest darmowa, a czy legalna... ? O to wciąż trwają spory.

Lailonn- nie mogę się z Tobą zgodzić. Żaden shard nigdy nie dorówna oficjalnemu serwerowi do gry w takich punktach, jak:

1. Ekipa,
2. Zaplecze techniczne,
3. Liczba graczy.

Emulatorów jest wiele- czy się rozwijają? Trudno powiedzieć na ile dany emulator może się rozwinąć. O który konkretnie Ci chodzi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... serwery prywatne to naprawdę kontrowersyjny temat, nie ma co! Wszystko sprowadza się do opłat, a konkretniej-ich braku. Zgadzam się jednak zdecydowanie z Soleilą (tak to się odmienia:P?): to oficjalne serwery mają taką zdecydowaną przewagę nad prywatami:
1. Ekipa,
2. Zaplecze techniczne,
3. Liczba graczy

Poza tym-prywaty zbyt często są "czasowe". Admin ma szkołę/dziewczynę/brak internetu etc. A Oficjele z reguły nie:P!

Pozdrawiam, i muszę się czymś pochwalić:)! Dziś, po ponad 3,5 miesięcznej walce-odzyskałem konto na MU Global. Nic specjalnego-gram w GW itd., no ale... Cieszę się, że te X Reportów w końcu się przydało:)! Hehehe...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Prezes John Smedley ujawnił bowiem właśnie, iż jesienią 2006 roku SOE wypuści pozycję, pozwalającą na >prowadzenie w Internecie zabawy całkowicie za darmo, czyli po prostu bez uiszczania regularnych opłat >abonamentowych. Warto zauważyć, że twórcy tajemniczej gry chcą ponoć nieustannie ulepszać swoje dzieło >już po premierze, systematycznie implementując dodatkowe rodzaje broni, nowe lokacje, bonusowe >przedmioty etc...

...Za odpowiednią dopłatą.

:)

No cóż... może coś z tego będzie. We must reamember ,że GW to nie mmorpg.
Ciekawe jak to będzie wyglądało... no, no :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Guild Wars nie ma sobie równych i póki co jest niemalże jedyną grą MMO tego typu, niewymagającą abonamentu. I pamiętajmy, że już nie tak daleko do Rozdziału Drugiego:)! Nie mogę się doczekać.

Swoją drogą-zastanawiające, jak nie wielu producentów wpadło dotychczas (a może raczej-zdecydowało się) na pomysł z taką formą opłat. Przecież przed GW istniała właściwie tylko*/i] alternatywa: gry darmowe całkowicie lub gry z abonamentem miesięcznym...

*Pomijam inne, delikatnie nawiązujące do takiej idei "wymyślunki" ludzi z branży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mowilem o RunUO- jedynym LEGALNYM emulatorze z licencja EA :}
Mowilem tezo shardach nalezacych do ekipy RunUO a tam gra bardzo duzo ludzi(sa 3 takie servery) w stosunku do tych pozostalych free shardow.

Co do ekipy to owszem ale normalny gracz czlonka ekipy nigdy nie zoabczy. Adminowalem na Moongate(w sumie najwiekszy PL shard) i gwarantuje ci, ze gracze zglaszaja sie tylko jesli sa nowi i nie znaja gry. A to mozna rozwiazac poradnikami etc ;]


Co do WoWa na free shardach to nie polecam. Sa dosc mocno zbugowane i maja nie samowite lagi. Pingi 2000-3000 to nie jest moj szczyt marzen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś słyszął o ROSE Online? Obecnie odbywają się beta testy tej gry i chciałbym psytać czy ktos z Was dordzy forumowicze przypadkiem w nich uczestniczy? Gra wygląda bardzo zabawnie. Szczególnie potwory i świat gry. Jest strasznie kolorowa i sądząc po itemach i questach bardzo ciekawa jako mmorpg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 10:37, HumanGhost napisał:

Czy ktoś słyszął o ROSE Online? Obecnie odbywają się beta testy tej gry i chciałbym psytać czy ktos z Was dordzy forumowicze
przypadkiem w nich uczestniczy? Gra wygląda bardzo zabawnie. Szczególnie potwory i świat gry. Jest strasznie kolorowa i
sądząc po itemach i questach bardzo ciekawa jako mmorpg.


Daj jakiegoś linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować