Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Gry MMORPG :)

1501 postów w tym temacie

www.tibia.com <= załuż konto i ściągnij gre.
www.tibia.pl <= tam znajdziesz opisy miast, potworów, zaklęć dla każdej klasy i takie tam.

Miłego grania:] [sadystyczny uśmiech] [po zagraniu pare godzin zatęsknisz za płatnymi serverami WoW''a, EQ2]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 11:02, Icy Tower napisał:

Skad możnaściągnąć gry MMORPG za daram?? Bo ja szukam iszukam inie moge znaleźć?? Czy ktoś zna stronki z grami MMORPG
za darmo??


No darmowe MMoRPG to na ten przykład:
Mu Online - www.muonline.com - chociaż jest to jeszcze wersja beta, notabene już parę lat
Knight Online - www.knightonlineworld.com
Kal Online - www.kalonline.com

Oczywiście są to serwery oficjalne, a nie pirackie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad tym czy któryś z polskich dystrybutorów jest zainteresowany ROSE online. Gra wygląda nieźle, taki mmorpg z przymrózeniem oka. Niby o poważnych rzeczach a jednak z fantazyjna grafiką. Widzieliście wygląd potworów? Dla mnie super. :-D
Jakoś nie mogłem się tylko doczytac na stronce ile trzeba by było zabulić aby w to zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 20:12, HumanGhost napisał:

Zastanawiam się nad tym czy któryś z polskich dystrybutorów jest zainteresowany ROSE online. Gra wygląda nieźle, taki mmorpg
z przymrózeniem oka. Niby o poważnych rzeczach a jednak z fantazyjna grafiką. Widzieliście wygląd potworów? Dla mnie super.
:-D
Jakoś nie mogłem się tylko doczytac na stronce ile trzeba by było zabulić aby w to zagrać.


Ja ściągam żeby brać w czasie beta testów :] A potem niestety trzeba będzie płacić $7,99...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 21:01, Velociraptor napisał:

A zancie może jakieś fajne linki do dobrych polskich tekstowych RGGów ? Z góry dzięki :)


www.vallheru.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z Was gra może na MU Phillippines? To taka mała dygresja;)!
I czy ktoś z Was gra w jakieś Dalekowschodnie Płatne MMORPGi* płacąc abonament miesięczny? Bo jestem ciekaw, czy ktoś tak się bawi...?

Pozdrawiam!
____
*Czyli takie jakieś bardziej u nas nieznane, a robiące furorę w Azji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomniała mi sie gra w którą kiedyś grałem! Mianowicie jest to Project Entropia - www.projectentropia.com
Jest darmowa ale... Jak sie uzbiera 10 PED (Project Entropia Dolars) to można to wymienić na $1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 17:56, SirKamil napisał:

> Fajny jest KalOnline? Bo nie wiem czy ściągać czy nie...

i czy jest darmowy...??


Tak jest darmowy. Ale jak wiecie - Większość darmowych gier online (w tym KalOnline) super fajne "nie są". Ale to musicie już sprawdzić sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O słyszał ktoś o MMORPGu pt. Shadow Worlds http://www.shadow-worlds.org/ Bo nie co jest garne, bo ściągnąłem instalkę ale nie umiem się zarejestrowac, ponieważ jak wchodzę w dział register to pojawia mi się czysta strona tzw. blank (używam Firefoxa i próbowałem też na IE ale nic nie pomagało) ;/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 22:06, Velociraptor napisał:

O słyszał ktoś o MMORPGu pt. Shadow Worlds http://www.shadow-worlds.org/ Bo nie co jest garne, bo ściągnąłem instalkę
ale nie umiem się zarejestrowac, ponieważ jak wchodzę w dział register to pojawia mi się czysta strona tzw. blank (używam
Firefoxa i próbowałem też na IE ale nic nie pomagało) ;/?


Ave!
Hmm... Ja uzywam Maxthon''a, i podobnie jak Ty mam ntam tylko biały ekran. (Nie chciałem się rejestrować, tylko zobaczyć co jest:)). Widać coś mają zwalone:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 17:29, GaNgStA napisał:

Przypomniała mi sie gra w którą kiedyś grałem! Mianowicie jest to Project Entropia - www.projectentropia.com
Jest darmowa
ale... Jak sie uzbiera 10 PED (Project Entropia Dolars) to można to wymienić na $1.


Grałem ze 3 miesiące w PE. Teoretycznie darmowa, jednak bez pieniędzy szybko się nudzi. Żeby mieć kasę PED (Project entropia dollars) możesz albo żebrać (bue) albo handlować, albo wpłacać. Ja wydałem jakieś 250zł na jedną postać. Nie było by problemu, ale z czasem broń ulega zniszczeniu, a amunicja też nie jest za darmo - musisz ją kupić. Także inne itemy zawodowe są oczywiście płatne i się zużywają. Podobnie ciuchy(ci co starują dostają pomarańczowe kombinezony i są powszechnie traktyowani jako newbie - natomiast chodzenie w bilepiźnie jest traktowane za przejaw złego smaku. W grę gra dużo dorosłych ludzi z różnych krajów, spotykałem osoby które deklarowały, że wydały na nia już i ponad 5000$. I jestem w stanie w to wierzyć, bo np. ładne okulary czy kurtka na aukcjach w samej grze osiągają ceny rzedu kilkuset PED (czyli kilkadziesiąt realnych USD). W początkowym okresie gracz może sweat''ować - (czyli "pobierać" - coś jak czarowanie) tzw. sweat z monstrów. Ten z kolei jest chętnie kupowany przez innych graczy. Sceneria jest całkiem ładna - ale realne minimum do grania to 256MB/GF2 - i w miejscach gdzie jest dużo graczy tnie się(np. tam, gdzie grę zaczynamy). Jak ktoś chce wiedzieć więcej, to zapraszam na bialy100k(mallpa)interia.pl (mogę brać jako tzw. disciple)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 19:12, scorp2005 napisał:

Witam. Wie ktoś może czy gra mmorpg Lineage 2 jest wpelnidarmowa tzn czy nietrzeba placic abonamentu
z gory dznx


Ave!
Lineage 2 jest grą PŁATNĄ. Jest okres grania za friko, potem-abonament...
Zupełnie nieoficjalnie powiem, iż jest wiele prywatnych serwerów tej gry... Za nie się nie płaci. Choć naturalnie-gorzej na nich od strony technicznej:)!

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować