Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GC 09: Nowa postać w Mass Effect 2

15 postów w tym temacie

Cóż fajna ta nowa postać ;P ... kurde nie mogę się doczekać Mass Effect 2 ( ale mogli więcej dodać tych ras) do rzeczy zauważyłem błąd - Electeonic ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy ten kroganin. :) Ja osobiście mam nadzieję, że BioWare doda jakiegoś Salariana do drużyny, bo w ME podobał mi się ich sposób "bycia", że się tak wyrażę. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 13:32, Get_Down napisał:

A co z Wrexem? Słyszałem że da się przejść tak by on żył,ja osobiście tego nie dokonałem...


Da się, da się.

Spoiler

Trzeba było tylko dobrze rozwijać swoje umiejętności dyplomacji. ;)



Co do tej nowej postaci... Mieszane uczucia. Wrexa uwielbiam, jest to mój ulubiony towarzysz w Mass Effect. Miał on jednak swój czar i widać było,
Spoiler

że pod łuskami twardego najemnika tkwiła osoba, która była głęboko przejęta losem swojej rasy

. Ten za to wygląda jak najemnik, który nie będzie chciał robić nic poza rozwalaniem. A to nie mój typ gry w cRPGach.

A do tych wszystkich, którzy chcą zobaczyć znowu Wrexa w drużynie: nie zapominajcie, że BioWare już zapowiedziało, że w drużynie będą same nowe postacie. Nikt ze starej paczki nie wraca do teamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolałem Wrexa. Byłoby miło jakby w załodze została choć jedna osoba z poprzedniej części (i nie mówię o załodze takiej jak nawigator Presley, chociaż Joker musi być i kropka :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

było też napisane, że będzie można kontynuować wątek romansu więc jakim cudem nie będzie Ashley, Liary bądź Kaidana jeśli ma być to rozwinięte???? pytam się bo nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starzy towarzysze przecież mogą się pojawić w grze (nawet jako stała część załogi statku - o ile takowy będzie) i mieć powiązane ze sobą wątki, tylko po prostu nie będą już w drużynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować