Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 2 bez bety trybu wieloosobowego

15 postów w tym temacie

Według mnie beta multiplayera opóźniłaby prace nad grą, a oni muszą za wszelką cenę skończyć w tym roku nie wiem po co (kolejny wyścig z czasem, oby nie zwalili jak Rockstar). Życzę im powodzenia!!!
PS
Mogą przenieść multi z CoD 4, znaleźli "ideał" i go kopiują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"nie przejdzie przez fazę otwartych beta-testów trybu multiplayer" słowo OTWARTYCH ma w tym wypadku kluczowe znaczenie. Może IW szykuje nam nie lada niespodziankę dla tego nie chcą pokazywać multi większości. Jestem pewien, że IW wie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak , mam IW za złe , ale tym razem zrobili dobry krok ! Zapał częściowo się ostudzi po tym co zobaczymy na becie a IW chce nas trzymać jak najbardziej w niepewności .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

You son of a .... Wait, wait. Bez bety? Jakoś to przeżyję... Byleby do Listopada, D-Day wyznaczony na 10 Listopada, desant w okolicznych Empikach, na Gramie, MMach, Saturnach i sklepach internetowych. Mam nadzieję, że z większością komentatorów spotkamy się w polu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro multi będzie kalką wersji MW1, to po co beta testy? Chętnie bym zagram, ale spodziewam się MW2, to będzie to samo tylko jeszcze więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

liczylem na beta testy bo nie wiem do konca czy gra ruszy mi na ym kompie i czy kupywac 10 listopada czy wstrzymac sie do grudnia i do nowego kompa, ale teraz chyba kupie w ciemno. trudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować