Zaloguj się, aby obserwować  
Infes

Fable III - Temat Ogólny

269 postów w tym temacie

Miał ktoś problem z saveami? Taki że przy uruchomieniu gry któryś tam raz z kolei pojawia się komunikat o uszkodzeniu save''a i nie da się go w ogóle załadować?
Postać którą tam zapisałem była dość dobrze rozwinięta i zależało by mi raczej na tym żeby ją odzyskać, o ile to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 22:56, BoloMaster napisał:

gdzie znajdę Elizę jeśli kazałem jej porzucić Laszlo?

Przed sierocińcem, ale u mnie pojawiła się dopiero po wykonaniu bieżącego questa głównego(poparcie u buntowników bodajże).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 22:56, BoloMaster napisał:

gdzie znajdę Elizę jeśli kazałem jej porzucić Laszlo?

Na mapie będziesz miała zaznaczone jako qest poboczny. Czeka ona w tawernie w Bowerstone dzielnicy fabrycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Widziałem na allegro wiele aukcji z kluczami aktywującymi do Fable III (za okolo 30 złotych)
Czy to jest legalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 09:48, Zebek napisał:

Witam.
Widziałem na allegro wiele aukcji z kluczami aktywującymi do Fable III (za okolo 30 złotych)
Czy to jest legalne ?

Powiem tak, kupiłem w ten sposób BFBC2 i po jakimś czasem na eadownloadmanager dostałem bana, ale da rade to obejść i normalnie grać z innymi graczami. Możesz próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób na wylistowanie misji "przyjacielskich"? Po save&load zniknęły mi znaczniki z mapy, a gościu nie chce mi jej jeszcze raz zlecić. Wiem, że jest do mnie przypisana, bo kilka innych udało mi się przypadkowo znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trzeba zrobić questy dla tych hefalumpów od ochrony środowiska, co jakiś czas (ok 15 min) będą dochodzić nowe i tak w kółko aż się nie założy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 16:06, Cascad napisał:

no na mapie świata ich nie masz?

No właśnie nie ma. Wyparowały przez noc. Zostały mi tylko te podstawowe i dodatkowe (bramy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Chciałbym sie dowiedzieć czy są jakieś szanse że Fable III Pójdzie na moim kompie?? W umieszczonym screenie jest wszystko c i jak.

Z góry Dzięki.

20110801110935

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 11:35, KungFuTusia napisał:

Mam pytanie : Warto kupować tą gre i czY jedynka jest podobna?

Jedynka a trójka to zupełnie inne gry, lokacje możesz co nie które rozpoznać. Fable III jest strasznie uproszczone w stosunku do jedynki. Możesz poczekać na jakąś promocje i wtedy śmiało kupuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 11:35, KungFuTusia napisał:

Mam pytanie : Warto kupować tą gre i czY jedynka jest podobna?


Ja wlasnie skonczylem Fable 3 i polecam Ci :) Generalnie bardzo fajna przygoda pelna humoru. W pewnym momencie masz na swojej glowie mnóstwo roznych wyborów, ktore przyznaje mi osobiscie sprawily problemy :P duzo humoru, mozna znalezc ciekawe questy (chociaz opierajace sie glownie na zabijaniu) no i ta piękna muzyka :) Polecam naprawde, recenzje moze ma slabe, ale w moim wypadku gra zasluguje na dobre 8/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy w Fable 3 też następuje zmiana wyglądu w zależności od wybranej ścieżki dobra lub zła jak w jedynce? I ile mniej więcej zajmuje przejście gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coop działa zacnie? Na allegro keye chodzą za 2 dyszki. Rozumiem, że samą grę mam sobie załatwić z źródła którego nazwy wspominać nie wolno ;> I zastanawiam się czy nie wziąć z braciszkiem dwóch kopii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanko takie, achievmenta chce zrobić na to żeby ulepszyć dowolną legendarną broń, biłem sobie elegancko tym czymś co ma bonus że przy uderzeniu powoduje odchudzanie, nie pamiętam jak to się nazywa. Biłem, biłem, nabiłem dwa pierwsze ulepszenia, trzecie też jest nabite już na full... a mimo tego go nie ulepsza. Dafuq?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć a można przyśpieszać czas w fable 3 i jak szybko zdobyć pieniądze do uratowania ludzi a nie chce być tyranem i tak już dużo złego zrobiłem przez tą rządzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować