Zaloguj się, aby obserwować  
Infes

Fable III - Temat Ogólny

269 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2014 o 00:32, Manigoldo napisał:

A gdzie kupiłeś?


Specjalnie z tej okazji pofatygowałem się do znajomego, który miał ją w swoich zbiorach i poprosiłem o możliwość sprawdzenia.
W sumie to logiczne, do instalacji aplikacji nie potrzebny jest serwer, tak samo do profilu offline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2016 o 23:04, Harrolfo napisał:

Obstawiam, że o to, że GFWL już od dawna nie ma. Wklepałeś kod aktywacyjny gry na Steama?


Wklepałem i nie działa. A sam GFWL jest i ma się dobrze w innych grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2016 o 10:15, Ecko09 napisał:

Wklepałem i nie działa. A sam GFWL jest i ma się dobrze w innych grach.


Szukales juz informacji na angielskich forach? Z tego co czytam, to ludzie maja problemy z pobraniem płatnych i darmowych dlc :P Także sa posty, ze GFWL jest raczej utrzymywane przy zyciu niz w pelni sil oraz gre wycofali z sklepow-w tym steamowa wersje-, bo nie generuja juz kluczy aktywacyjnych.
Pierwszy post przed twoim z screenem sugeruje, ze mozna grac offline, ale nie wiem czy to aktualne, a na forum studia jest porada by uzyc jednego z dwoch fixow.
Gre uruchamiasz po reinstalacji systemu lub gry czy po dlugim nieuzywaniu bez reinstalacji gry i systemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2016 o 15:53, Ecko09 napisał:

Ktoś wie o co tu chodzi?


Będę strzelał, ale czy nie miałeś jakichś DLC, które potrzebowały netu do odpalenia? Powtórzę siebie z przed roku, ale podobno były z tym problemy.
Pamiętam, że jak testowałem czy zagram w trybie offline to będzie gra działać, to wszystko się odpalało, no przynajmniej do okna wyboru postaci. No, ale to była goła wersja bez żadnych dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2016 o 18:58, Sarinew napisał:

> Wklepałem i nie działa. A sam GFWL jest i ma się dobrze w innych grach.

Szukales juz informacji na angielskich forach? Z tego co czytam, to ludzie maja problemy
z pobraniem płatnych i darmowych dlc :P Także sa posty, ze GFWL jest raczej utrzymywane
przy zyciu niz w pelni sil oraz gre wycofali z sklepow-w tym steamowa wersje-, bo nie
generuja juz kluczy aktywacyjnych.
Pierwszy post przed twoim z screenem sugeruje, ze mozna grac offline, ale nie wiem czy
to aktualne, a na forum studia jest porada by uzyc jednego z dwoch fixow.
Gre uruchamiasz po reinstalacji systemu lub gry czy po dlugim nieuzywaniu bez reinstalacji
gry i systemu?


Ostatni raz grałem w te grę na premierę, wiec było kilka reinstalacji systemu i wymiana sprzętu w międzyczasie :D

Żadnych DLC nie mam, a przynajmniej nie przypominam sobie, by dorzucali jakieś do premierówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

https://steamcommunity.com/app/105400/discussions/0/ jak widac jest kilka tematow i kazdy ma inna porade:),
Jednemu pomoglo (3 lata temu) wcisniecie klawisza enter przy tym komunikacie, bo moze byc blad i nie wyswietla przycisku "ok" czy czegos innego, dwom innym usuniecie i ponowna instalacja gry i rzeczy zwiazanych z GFWLive( dalej pisza, ze fable zainstalowalo stare GFWL, a trzeba miec nowsze), a jeszcze innym zmodyfikowane pliki.
Jeszcze inny, ze winne sa serwery securomu, wiec moze gre musisz aktywowac recznie https://support.securom.com/Fable3Unlock/index.php?exp_serial=1#info - linka znalazlem w pomocy securomu.
Gry nie mam, wiec nie wiem jak dokladnie wyglada instalacja-i nie wiem kiedy pojawia sie komunikat- i ktora porada zadziala ( a wersji pc chyba juz sie nie da kupic ot tak poprostu )
Wystaczy, ze gra chce sprawdzic, czy masz dostep do DLC, a serwer czy funkcje za to odpowiedzialne zostały "popsute" i cala procedura stoi w miejscu.-(tutaj juz tylko zgaduje co moglo pojsc zle), a np. tez securom i windows 10 sie gryzaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować