Zaloguj się, aby obserwować  
Infes

Fable III - Temat Ogólny

269 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2013 o 15:29, lis_23 napisał:

Czy można w ogóle gdzieś zakupić PC - tową edycję tej gry?
od dnia premiery nie widziałem jej w żadnym sklepie, w żadnym markecie ...


Z tego co pamiętam, to tylko w sklepach Internetowych gra była dostępna (sam zamawiałem). Teraz patrzę to i nawet w takowych już jej nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2013 o 17:04, Kraju napisał:

Jakiś czas temu widziałem w Media Markt. Zawsze możesz kupić w cyfrowej dystrybucji.

Nie kupuję w cyfrowej dystrybucji, nie posiadam nawet karty kredytowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2013 o 17:06, lis_23 napisał:

Nie kupuję w cyfrowej dystrybucji, nie posiadam nawet karty kredytowej ;)


Ale przez internet możesz zamówić w pudełku ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2013 o 17:35, Ecko09 napisał:


Ale przez internet możesz zamówić w pudełku ;p


Gdzie?
np. na Muve jest tylko wersja na X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2013 o 17:17, lis_23 napisał:

Tak, od 10 - ciu lat ;)

To możesz płacić w sieci: nawet na Steam''ie i GMG. No, chyba, że akurat do twojego "antycznego konta" bank nie dodaje debetówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2013 o 18:12, zadymek napisał:

To możesz płacić w sieci: nawet na Steam''ie i GMG. No, chyba, że akurat do twojego
"antycznego konta" bank nie dodaje debetówki:)


Debetu już nie mam, tylko limit raz do roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2013 o 19:08, lis_23 napisał:

Debetu już nie mam, tylko limit raz do roku.

Mowa o normalnej karcie płatniczej -znanej także jako karta debetowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2013 o 01:39, zadymek napisał:

> Debetu już nie mam, tylko limit raz do roku.
Mowa o normalnej karcie płatniczej -znanej także jako karta debetowa.


Nie posiadam normalnej karty, zrezygnowałem z niej, gdyż kasę wypłacam przy okienku w banku / jestem, niestety rencistą / renta socjalna / / a żeby ie płacić za kartę z której i tak nie korzystam, po prostu z niej zrezygnowałem i teraz mam problem z kodem na PS+ z CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2013 o 10:00, lis_23 napisał:

Nie posiadam normalnej karty, zrezygnowałem z niej, gdyż kasę wypłacam przy okienku w
banku / jestem, niestety rencistą / renta socjalna / / a żeby ie płacić za kartę z której

To fajny bank: mój każe nieźle sobie bulić za zawracanie głowy kasjerom. A za kartę płacę tylko jeśli nie z niej nie korzystam (limit 100 PLN).

Dnia 05.08.2013 o 10:00, lis_23 napisał:

i tak nie korzystam, po prostu z niej zrezygnowałem i teraz mam problem z kodem na PS+
z CDA.

A to szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2013 o 11:22, zadymek napisał:

To fajny bank: mój każe nieźle sobie bulić za zawracanie głowy kasjerom. A za kartę płacę
tylko jeśli nie z niej nie korzystam (limit 100 PLN).


Ja płacę tylko za prowadzenie konta i za limit, miesięcznie - ok. 30 zł za całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2013 o 11:28, lis_23 napisał:

Ja płacę tylko za prowadzenie konta i za limit, miesięcznie - ok. 30 zł za całość.

Ja płacę miesięcznie 0 PLN chyba, że nie używam karty (wtedy 4 PLN)
A ten limit to co to takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2013 o 12:34, zadymek napisał:

> Ja płacę tylko za prowadzenie konta i za limit, miesięcznie - ok. 30 zł za całość.

Ja płacę miesięcznie 0 PLN chyba, że nie używam karty (wtedy 4 PLN)
A ten limit to co to takiego?


Raz w roku mam do dyspozycji 1800 zł i za rok muszę tę kwotę mieć znowu na koncie - w taki sposób zakupiłem PS3 i sporo części do obecnego PC - ta, a w tym roku zakupię obudowę, chłodzenie i dyski twarde ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Temat już od dość dawna nie odwiedzany ale liczę na to że jednak uzyskam pomoc.
Czekałem od premiery aż gra stanieje żeby ją kupić i kiedy się zdecydowałem na zakup już jej nigdzie nie ma. Chciałem w to zagrać razem z dlc ale nawet na steamie pisze, że nie mają obecnie w ofercie. Jedyne co znalazłem to Fable 3 z dwoma dlc sprzedawany na allegro w postaci steam-gift. I tu mam 2 główne pytania.
1. W jaki sposób działa steam-gift? Jeżeli wydam się wam ułomny bo nie korzystam ze steama to jest to prawda. Mam na koncie przypisane 8 gier ale wszystkie kupiłem razem z pudełkiem w sklepie, ponieważ nie lubię dystrybucji elektronicznej poza tym cena w euro w sklepie steama też nie poprawia mi tej opinii. Tak więc jeśli kupię te steam gifty to czy będzie to normalnie działać?
2. Tyle co wyczytałem na temat dlc to, że nie zostały przetłumaczone na polski, tak więc będą działały normalnie z polską wersją? Czy zawartość dlc będzie po angielsku a reszta po naszemu czy jak?

Temat jest już od dawna cichy ale mam nadzieję, że ktos mi pomoże. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak aktywować DLC? Kupiłem przez Steam wszystko co się dało, po odpaleniu gry i tak uruchamia się GfWL. I o ile jeszcze kod na samą grę przyjął to już przy wpisaniu kodów na DLC tą samą drogą zawsze pokazuje kominukat, że kod owszem daje mi dostęp do danej zawartości, ale nie może zostać zrealizowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj przypadkiem w Saturnie i postanowiłem zapytać o Fable III na PC; gra ponoć została wydana w 2011 roku ale nigdy nie było jej w sprzedaży...czy ktoś z Was widział ją na sklepowych półkach?
ponoć nawet piraci mają polską wersję językową, a w sklepach gry brak, paradoks jakiś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś kojarzę, że w Polsce wersja PC była dostępna tylko w wersji cyfrowej. Mogę się mylić, ale pudełek nawet na allegro nie ma, czy gametrade.

Poza tym... lepiej tę kasę zainwestować w lepsze piwko, bo trójka to szczyt dna niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować