Zaloguj się, aby obserwować  
Infes

Fable III - Temat Ogólny

269 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2011 o 20:25, Ecko09 napisał:

Aha, no to fajnie, nie dostałem tego zadania...Trzeba zrobić też wszystkie questy poboczne
czy tylko główny wątek?


Wątek główny. Na konsoli po prostu pobrałem DLC i włączyłem grę. Tam w Sanktuarium, w zdaniach już to miałem... Nie wiem ja na PC. Ale przeszedłeś grę, czy tylko zostałeś królem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2011 o 09:18, Ecko09 napisał:

Jak usunąć zarost?

Idziesz do sanktuarium i tam gdzie się przebierasz wybierz zarost i kliknij usuń (chyba domyślnie 2), albo podejdź w tym samym pokoiku do takiej drewnianej zaslonki kolo buteleczek z kolorami.
Dodatek Understone jest dostępny od momentu zostania wladcą krainy (może nawet wcześniej), a drugi dodatek jest dostępny po ukończeniu calego wątku glównego, spoiler -

Spoiler

po pokonaniu armii ciemności

, ja gram na PC i wszystkie DLC dzialają zarówno te darmowe jak i platne (kupilem Understone i Traitor's Keep).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2011 o 09:39, Deturis napisał:

>


To Traitor''s Keep trzeba jednak kupić na PC? Miał być od razu wbudowany...gdzie go kupiłeś? W GfW Marketplace nie ma tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2011 o 10:03, Ecko09 napisał:

To Traitor''s Keep trzeba jednak kupić na PC? Miał być od razu wbudowany...gdzie go kupiłeś?
W GfW Marketplace nie ma tego.

Zaloguj się do Games for Windows w grze (Home), wejdź w zakladkę DLC do Fable 3 i tam będa wypisane DLC - darmowe i platne (MS points), Traitor''s Keep chyba 560 pkt kosztuje i w sumie jest wart swojej ceny, a tego pierwszego to nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 00:18, Nightdew napisał:

Spodoba mi się Fable 3, jeżeli jedynka była jedną z najlepszych gier w jakiekolwiek grałem?

Fable III jest z 10x uproszczony w stosunku do jedynki. No ale jednak to Fable więc powinno Ci się spodobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 10:18, Harrolfo napisał:

"Że to Fable" to nie argument, bo mi np. jedynka bardzo się podobała, a już dwójka praktycznie
wcale.


A mi się jedynka tylko podobała, w dwójkę nie grałem, ale trójka też mi się podoba. Choć przyznam, ze gdy kupie X360 to Fable 2 będzie obowiązkowym zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 10:30, laki13 napisał:

Jeżeli nie ukończyłem Fable I, to mogę spokojnie grać w III czy coś mnie ominie?


Spokojnie możesz grać. Fabularnie nic ich nie łączy. Ale mimo wszystko warto zagrać w jedynkę. Jest wg. mnie najlepszą częścią serii no i zaznajomisz się ze światem i w ogóle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, grałem kilka razy, ale nigdy nie mogłem skończyć. Jak teraz się chciałem zabrać, to mi nie działa na Windowsie 7 (nie wiem tylko czy to wina windowsa czy płyty CDA).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 15:50, laki13 napisał:

Wiem, grałem kilka razy, ale nigdy nie mogłem skończyć. Jak teraz się chciałem zabrać,
to mi nie działa na Windowsie 7 (nie wiem tylko czy to wina windowsa czy płyty CDA).


Jedynka na Vista śmiga aż miło. Ogólnie, wszystkie trzy gry nie są ze sobą połączone fabularnie, jedynie dwójka w DLC lekko nawiązuje do trójki, ale nie jest to nic mega ważnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam za sobą dobre kilka godzin fable 3 i naprawde gra się przyjemnie. Uproszczenia są (juz od 1 częsci), grafika ładna i bajkowa - niektórym to się nie podoba, ale moim zdaniem jest okej i tak mialo byc ;). Póki co szkielet fabuly wyjade się prosty, aczkolwiek swietnie napisane dialogi i super zrobiony dubbing sprawia, ze chce się grać i sluchac co tam zaraz ktoś powie :P poza glownym watkiem mozna pobawic sie z zamknietymi wrotami i wszelkiego rodzaju szukajkami. PRZEPIĘKNA muzyka jest chyba najwiekszym atautem tej gry, tak samo jak bylo w 1 - grajac fable czujemy się jakbysmy czytali jakąs bąśń ;) Dla mnie gra jest naprawde spoko -

mocne 8/10 po niecałych 7 godzinach gry - moze pozniej sie to nieco zmieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Niedawno zakupiłem Fable 3 na PC (znaczy, brat zakupił na komunię a ja korzystam). Problem mam taki, że grałem sobie w domu na komputerze A i jestem mniej więcej w połowie gry. Tydzień temu jechałem niestety do liceum, mieszkam na stancji a Fable chciałem pograć na moim tamtejszym PieCu. Skopiowałem zapisy, zainstalowałem Fable na komputerze na stancji lecz nie działają mi save''y. Wie ktoś jak zrzucić save''y z kompa A na kompa B, żeby działały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Otóż zacząłem kupować nieruchomości (domy, sklepy) i do dzisiaj wszystko było dobrze. Wziąłem ślub, wybrałem dom rodzinny i chciałbym go trochę urządzić, więc wybrałem się do zakupionego przeze mnie sklepu z meblami i... nie mogę nic kupić. Wchodząc do sklepu pojawia się informacja, że mogę te meble ukraść i po chwili przybiega strażnik, który mówi, że mam iść. O co chodzi? Chcę kupić meble, ale nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować