Zaloguj się, aby obserwować  
cybek21

PEGAZUS

306 postów w tym temacie

Ahh...Stare, dobre czasy ^^ Pamiętam jeszcze jak ze starszą o 5 lat siostrą pocinałem w czołgi ^^ Albo w Mario, ona zawsze Mariem a ja Luigim(razem ofc) :D I to cotygodniowe wymienianie pada, bo przyciski były wgniecione w resztę :D To były wspaniałe czasy ^^ Ale i tak wole czasy teraźniejsze i mojego zabytkowego PC''ta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze pamiętam, że na PEGAZUSa była taka fajna gra z kaczkami w które się polowało? Zagrywałem się w to całe godziny i nigdy nie dowiedziałem się jak ten pistolet działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 12:23, Elminster napisał:

Czy dobrze pamiętam, że na PEGAZUSa była taka fajna gra z kaczkami w które się polowało?

To była gierka. Ustrzeliłeś kaczkę to pies podbiegał i brał a jak nie trafiłeś to bezczelnie się śmiał :)

Dnia 31.05.2009 o 12:23, Elminster napisał:

Zagrywałem się w to całe godziny i nigdy nie dowiedziałem się jak ten pistolet działa
:)

Pistolet nowej generacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 13:15, Elminster napisał:

Tajemnica, której nigdy nie rozszyfrujemy ;)

Pewien starszy pan kiedyś wizytowo goszczący w mym domu powiedział, że ja sobie tak macham, a gra losuje czy trafiłem czy nie - ale to chyba mało prawdopodobne ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 13:16, Piciambeer napisał:

Pewien starszy pan kiedyś wizytowo goszczący w mym domu powiedział, że ja sobie tak macham,
a gra losuje czy trafiłem czy nie - ale to chyba mało prawdopodobne ;P

Odpowiedź jest u góry, wystarczyło napisać u wujka google: jak działa pistolet do pegazusa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w pegazusa kiedyś grałem u kolego, to było coś około 98 roku. Jednak o wiele bardziej wolę SNESy, nie są tak denerwujące jak NESy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grało się, oj grało. Były czasy :) Niedawno zakupiłem go na allegro za dwie dychy plus milion sklonowanych gier ( xD ) dlatego zakupiłem dwa inne kartridże które kiedyś miałem i czekam na nie z niecierpliwością :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie jest to nielegalne. W praktyce nikt tego nie egzekwuje. Wystarczy przejść się po pierwszej lepszej chali targowej, by zobaczyć masę pirackich gier na NES''a i jego rosyjskiej (pirackiej) odmiany konsol - Pegasusa. Policja za to nie łapie sprzedawców, afery od Nintendo nie ma, więc można uznać, że panuje pewne przyzwolenie, podobne z SNES''em.
Pytać musisz Nintendo, ale mogę zagwarantować, że na pytanie, "czy mogę emulować gry/rozpowszechniać romy gier na wasze konsole sprzed lat, które nie są już produkowane", dostaniesz odpowiedź negatywną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Helloł :D

Mam takie pytanie :D Czy nie kojarzy ktoś z was gry (nie wiem czy wogólę to nie była jakaś przeróbka) w której chodziło się Mariem tylko takim większym i tłukło się przeciwników pięściami, trickami itd. (pamiętam że jeden był taki że w powietrzu salta robił). Ogólnie coś na kształt bijatyki w której szedłeś, tukłeś, przechodziłeś do następnej planszy itd. aż do bossa. A jak się przegrywało to taki wielki hamburger/hot dog przygniatał Maria (lol). Kojarzy ktoś coś takiego ?? Będe wdzięczny do końca życia za podanie tytułu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2010 o 23:05, wsaadman napisał:

Super Mario Bros Z Fighting. O ile jeszcze aktualne to pytanie.


Z tego co patrzyłem na google to nie ta gra. Chyba jednak to była po prostu jakaś przeróbka nieoficjalna. Jednak ponawiam apel Ktokolwiek widział ktokolwiek wie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2010 o 23:17, Pupu2 napisał:

Ma ktoś w posiadaniu działającą wersję Dizzy na Windows 7/Vista?

Jedną już ściągałam i nawet na XP nie śmigała.

wejdź na swojego gramsajta podsylam link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 16:25, Brone_K napisał:

> Super Mario Bros Z Fighting. O ile jeszcze aktualne to pytanie.

Z tego co patrzyłem na google to nie ta gra. Chyba jednak to była po prostu jakaś przeróbka
nieoficjalna. Jednak ponawiam apel Ktokolwiek widział ktokolwiek wie !!!

Mario 10/Kung Fu Mario haha to ta pamietam jak w nia pocinalem http://www.youtube.com/watch?v=fGllscFf_Qk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pegazus to najlepsza konsola na świecie,kiedyś wujaszek miał taką maszynkę a ja się wtedy do niego na chatę wpraszałem, razem z połową podwórka ;) Piękne czasy..;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować