Zaloguj się, aby obserwować  
cybek21

PEGAZUS

306 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2010 o 14:10, Brone_K napisał:


K********a :D Szukałem tego rok :P Zostałeś moim mistrzem :D:D

hehe, kiedyś się pocinało na pegazusie dniami i nocami to niektóre tytuły zapadły w pamięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te kasetki w dniu premiery (o ile tak było,bo nie pamiętam w ogóle)to ile kosztowały? Bo Ja zawsze dostawałem od taty,a jak się go ostatnio z ciekawości czy pamięta cenę to mówi,że już nie pamięta ;p Tak z ciekawosci pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że kupowałem je na bazarze po 10 zł, ale takie egzemplarze jak "Złota 5" to kosztowały znacznie więcej (chodzi mi po głowie kwota 50 zł ale nie jestem pewny) Jednak to już była końcówka złotej ery Pegazusa i początek zmierzchu więc wcześniej, albo poprostu w innym regionie Polski ceny mogły być wyższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też zawsze na bazarach dostawalem, cena zależała zazwyczaj od tego co się na "kasecie" znajdowało.. Pamiętam, że kupowałem po 8zł i po 18zł (tam gdzie było np. po 5 gier) Takich po 50 zł to ja nie widziałem ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam jest ktoś chętny na kupno dużej ilości gier na pegazusa ?Proszę również o wycenienie ich bardzo bym był wdzięczny .Zapraszam również na moje aukcje wielu innych gier .Mam nadzieję że administrator nie skasuje mojego postu pozdrawiam :)

20150205190500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować