Zaloguj się, aby obserwować  
cybek21

PEGAZUS

306 postów w tym temacie

seria kunio, pogromcy duchow 2, zlota piatka,tsubasa,robocopy, ach to byly czasy. nigdy nie gralem w goal''e a chcialem. kiedy to było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 14:31, sig. napisał:

czyli pistolet którym można było strzelać do ekranowych przeciwników (pamieta ktoś jescze polowanie
na kaczki? z takim psem albo zestrzeloną przynosił albo sie śmiał jak nie trafiliśmy)


Pamiętam ten pistolet. Zawsze się zastanawiałem jak on działał. Cały czas mam go gdzieś w szafie, a jak działa dalej nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój pegazus ma już 10 lat ;) i jeszcze działą, dostałego jeszcze w przedszkolu i mile wspominam chwile spędzone przy grach. Właśnie wtedy zainsteresowałem się grami elektronicznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 16:49, Vel Grozny napisał:

> Pamiętam ten pistolet. Zawsze się zastanawiałem jak on działał. Cały czas mam go gdzieś
w szafie,
> a jak działa dalej nie wiem :)
Jak znasz angielski http://en.wikipedia.org/wiki/Light_gun to wikipedia Ci służy.


Thx, teraz wszystko jasne. Podejrzewałem że to działa w tym stylu ale nie wiedziałem dokładnie jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 16:57, Latniak napisał:

Thx, teraz wszystko jasne. Podejrzewałem że to działa w tym stylu ale nie wiedziałem dokładnie
jak.

Coś w tym jest. Grałem kiedyś w taką grę, co się strzelało do puszek o parę razy podczas strzału się zawiesiła - ekran był cały czarny, poza puszką (aczkolwiek czy była normalnie namalowana, czy cała biała już nie pamiętam, bo to starożytność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ja sobie przypominam jedną naprawde genialną gierke która mi kiedyś kumpel przyniósł. tytułu nie pamiętam ale pewnie zawierało "Godzilla". Dowodziło się tam ludzką armią i czasami różnymi stworkami stworzonymi do filmów z Godzillą. Była to strategia turowa, naprawde bardzo przyjemnie sie w nią grało. pamiąte ją ktoś ??
Poza tym czy ściąganie z neta emulatorów i gierek pod Snesa jest nielegalne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Contra, mario, arkanoid, grey beret, costam toads, teenage mutant ninja turtles eeeeh.......... Dostalo sie pegasusa na komunie. Spedzilem z nim piekne lata i mam do dzisiaj, chyba nawet znajda sie jakies cartridge. Kurde kiedys mozna bylo wypozyczyc gry w kazdej wypozyczalni wideo. Piekna ryecz, piekna sprawa, piekne czasy. Dziecinstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pegasus...To byly czasy ;)) Zlota piatka z genialnym Big Nose: The Caveman, Micro Machines czy Dizzy''m ;))) Ja mialem jeszcze "srebrna czworke" :)) Tam bylo Go Dizzy Go,Robin Hood,Soccer i Boomerang Kid :))) Szcegolnie Robin byl przewypasem :)) Pamietam te zarwane nocki,bo przeciez o sejwach nikt nie marzyl :PP Procz tego pamietam Goala 3 i superstrzaly w nim zawarte :D:D Zreszta cala seria takich gier byla ;)) Pamietam tez podrobki np PlayStation :) Nazywalo sie to cus PolyStation i po otworzeniu klapki bylo miejsce na kardridze :D:D Polefka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło wspominam czasy z pegazusem... ma też wspólną cechę z x360.... nie chodzi o rodzaj konsoli.... chodzi o .... przegrzewający się zasilacz ;) Ah ta Contra... Formula 1... Ninja Turtlers Street Fighters itd..... Po co mi komputer ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2006 o 17:59, WorldWar3PL napisał:

chodzi o .... przegrzewający się zasilacz ;) Ah ta Contra... Formula 1... Ninja Turtlers Street
Fighters itd..... Po co mi komputer ? :P

oj tak ten to potrafił sie grzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się nawet spalił... płomieni nie było, ale ten zapach.... =] Ojjj grało się w pegazusa... teraz to gram w odpowiednika pegazusa na odtwarzaczu dvd/divx/xvid EMPEROR II GAMBLER . Podłącza się do niego takie dołączone 2 pady i jedzie sie w 100 "classic hits ! "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 22:13, WorldWar3PL napisał:

Mi się nawet spalił... płomieni nie było, ale ten zapach.... =] Ojjj grało się w pegazusa...
teraz to gram w odpowiednika pegazusa na odtwarzaczu dvd/divx/xvid EMPEROR II GAMBLER . Podłącza
się do niego takie dołączone 2 pady i jedzie sie w 100 "classic hits ! "

mi też (chyba, pamietam że boki sie wklesłe zrobiły) wiec kupiłem ruski, wielkosci cegłówki co prawda był ale nawet 15 godzin grania prawie non stop (przerwa na posiłki = pauza, o save nikt wtedy nie szłyszał zresztą i tak by nie było naczym) nie robiło na nim najmniejszego wrażenia (co najwyżęj był ledwo co ciepły)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w domu mam jeszce orginalnego Pegazusa :) Ostati sobie o nim przypomniałem. Oj grało się na tym grało :D Najlepszą grą na NeSa (pegazsua) był Micro Machines ( już teraz nie mogę się doczekać premiery Micro Machnies V4 ( oby Cd Projekt go wydał :D)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ponad 2 pegazusy +}}
Oj dużooo się grało :D
Tylko tak naprawdę wtedy działała nasza wyobraźnia :D
Ta grafika, ubogie dźwięki ...:D
A teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje ulubione gierki na pegazusa to były oczywiście Contra,Tank, to polowanie na kaczki, Księga Dżungli i coś tam o jakiś ludzikach co sie mogli zamieniaćw inne ludziki a każdy miał jakieś swoje cechy (mały byłem więc nie zwracałem szczególnej uwagi na nazwy:)) i jeszcze Chip&Dale i jakiś tam Looney Tunes. Sporo sięuzbierało co??:)

PS. Wie ktoś gdzie można kupić sprawny zailacz do Pegazusa??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować