Zaloguj się, aby obserwować  
cybek21

PEGAZUS

306 postów w tym temacie

Jak chcesz mogę Ci poszukać i Ci wyśle. Emulator na Pegasusa mam na kompie i prae gierek też. Kontakt masz poniżej, ale wpier się przedstaw bo mogę być nie miły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 13:08, cybek21 napisał:

Emulator też mam ;) ale nie mam tylko złotej 4 oraz 5 jesli masz cośtakiego będe wdzięczny
bardzo
Łukasz :)

Chyba gdzieś mam złotą 4 i 5. poszukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh moj pegazus po jakis 5 czy 6 latach uzytku zaczal nie czytac gierek, troche mnie to irytowalo bo od 2 tygodni nie moglem zagrac w to bylo chyba Looney Toones (czy jakos tak, ale wyczesana giera) wiec wziolem wyjalo przycisk power i zaczolem wyrywac kable... i 1 poszedl, wsadzilem power z powrotem i powiedzialem matce, ze sie zepsulo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej
Trochę motywacji no i znalazłem złotą 5 w internecie ale nie mogę znaleźć złotej 4 :(
Gdybyś znalazł będę bardzo wdzięczny.
P.S. nie zapomnij poszukać
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej ja tych romów na dysku mam sporo może gdzieś mam złotączwórkę. Ale okazało się że rom ze złotą 5 mi nie działa. Wyślij mi go na papa7@vp.pl
A jak nie znajde złotej 4 to Ci prześle pojedyńcze romy z Soccerem, Go Dizzy GO, Boomerangiem Kidem i Roninem Hoodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahhh, nie chciało mi się czytać tych pięciu stron, ale wtrące swoje 5 groszy ;]. Nigdy tego mojego ukochanego pegazusa nie zapomnę ;], pamiętam, jak siedziałem do północy i... zasilacz poszedł z dymem ;]. Ile ja tych sprzętów miałem :). Mój Ojciec nawet w to grał, ale Matka już się wkurzała, że jej telewizro zajmuje, więc wywaliła za okno, tą piękną, niezapomnianą, LEGENDARĄ, konsolę do gier ;].

Apropo romów, mam tego sporo na kompie ;]. Jak coś, to mogę użyczyć ;]. Aha, tak, szykam już chyba od dwóch lat, takiej gierki... Własnie nie pamiętam, jak się ona nazywała, ale ja na nią mówiłem "Son Son". To była jakaś chińska przygodówka, łaziło się ludzikiem, był budda, tak się szło, i szło, i szło... Ktoś może ma tego roma na kompie? Albo jeszcze ma kasetkę z tym i powie mi jak to się dokładnie nazywa? Szukałem tej gry po wieeeelu stronach w internecie i niestety nie znalazłem :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojjjj... pol mojego dziecinstwa spedzilem przy tej maszynce, a mialem ich chyba zeby nie przesadzic okolo 6-8 sztuk, bo wszystkie sie rozpadaly heheh. Pierwszego mialem oryginalnego, pamietam jak brachol skads przyniol z wbudowanymi juz gierkami... to bylo cos!

A z Gierek najmilej wspominam Robin Hooda, Micro Machines, Teenage mutant turtles ninja, Ferrari Grand Prix Challenge (muza!!!), James Bond (tam gdzie trza bylo bomby rozbrajac, wiecie jak to sie dokladnie nazywalo?) i jeszcze pare innych.

A teraz mam do was pytanie. Graliscie moze w taka giekre: klasyczna platformowka, chodizlo sie w prawa strone, ale jej charakterysatyczna cecha bylo to, ze jak wypadal skads pieniazek, to mozna go bylo podbijac glowa i on stawal sie coraz wiekszy... tylko tyle pamietam. Aha i na koncu planszy byl sklepik, w ktorym moza bylo sobie kupic, zycier, apteczki itp... Prosze, powiedzcie, ze graliscie w to i znacie tutul :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 15:55, Marcin-91 napisał:

Pamietacie gr o nazwie bodajże "contra" ? To było genialne, szczególnie grając z kumplem :-)


A kto by Contry niepamiental ile ezy przechodzilem to z kumplem. Walka razem z kumplem przeciwko BOSSowi to cos, ja rozwalam nadlatujance pociski a on bierze samego bossa. A na koniec odlatywalo sie z wybuchajancej wyspy helikopterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 15:55, Marcin-91 napisał:

Pamietacie gr o nazwie bodajże "contra" ? To było genialne, szczególnie grając z kumplem :-)

Pewnie, że pamiętam!!!!!!!! To bylo za*****te~!!!!!! Ja ją bez problemu przechodzilem aż do 8 poziomu (na poziom składały się 4 mapy bodajże??) A graleś w Conrę Forte??? Też byla super. WG mnie lepsza. Na tej grze zajechałem dżojstika/pada (teraz to pad, wtedy był DŻOJSTIK takie czasy) Heh, a co jeszcze mile wspominasz z tej platformy? Ja mógłbym pisac długo. A może takie małe TOP 5?? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 15:55, Marcin-91 napisał:

Pamietacie gr o nazwie bodajże "contra" ? To było genialne, szczególnie grając z kumplem :-)

Ojjjj tak tak ;D Pocinało się w Contre :D Jakiś czas temu nawet grałem na kompie przez emulator z kolegą w jedynkę i dwójkę... Ahhh co to były za czasy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 22:13, WorldWar3PL napisał:

Mi się nawet spalił... płomieni nie było, ale ten zapach.... =] Ojjj grało się w pegazusa...
teraz to gram w odpowiednika pegazusa na odtwarzaczu dvd/divx/xvid EMPEROR II GAMBLER . Podłącza
się do niego takie dołączone 2 pady i jedzie sie w 100 "classic hits ! "

Oj taak taaak tez jestem posiadaczem GAMBLERA i jak pierwszy raz odpalilem plytke z grami to az mi sie lezka w oku zakrecila:) mialem oryginalnego Pegasusa tego jasnego w takim duzym ciemnym pudelku:):):) pamietam ze ojciec zaplacil za niego z 200 zlotych wtedy. To byly cudowne czasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza gra to według mnie...Chip i Dale(chyba tak się pisze). To była jedyna gra na Pegazusa, którą przeszedłem(teraz to bym nawet tego nie ruszył,. bo co to za gra bez save''ów:))). Wtedy grałem trochę w gry komuterowe i za nic nie mogłem sobie z nimi poradzić(ogólnie nic wtedy o komputerach nie wiedziałem), a przeszedłem niełatwą platformówkę bez save''ów(!!!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 17:38, ShadowG napisał:

Najlepsza gra to według mnie...Chip i Dale(chyba tak się pisze). To była jedyna gra na Pegazusa,
którą przeszedłem(teraz to bym nawet tego nie ruszył,. bo co to za gra bez save''ów:))). Wtedy
grałem trochę w gry komuterowe i za nic nie mogłem sobie z nimi poradzić(ogólnie nic wtedy
o komputerach nie wiedziałem), a przeszedłem niełatwą platformówkę bez save''ów(!!!).

Grałem, pamiętam, trudna była! Ale jak ktoś powie, że Mario jest głupie to......! Czy ktoś tak twierdzi? Ta gra wymiata! Tyle, że tylko na pegasusie, bo na kompie to nie to samo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, jak dostałem komputer, zobaczyłem tą trójwymiarową grafikę(zresztą może być i dwuwymiarowa, ale i tak jest ładniejsza od gier na Pegazusa), złożoność gier na PC i co najważniejsze...możliwość save''a, to Pegazus i gry na niego wydały mi się po prostu...głupie i proste. Jeszcze przed moim pierwszym PC trochę grałem, ale nie tyle, żeby docenić nowsze technologie. Oczywiście czasami lubię pograć w jakieś starocie(czyli gry sprzed 15lat, żeby nie było, że gra z 2004roku jest stara:))), ale nie często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 19:47, ShadowG napisał:

Widzisz, jak dostałem komputer, zobaczyłem tą trójwymiarową grafikę(zresztą może być i dwuwymiarowa,
ale i tak jest ładniejsza od gier na Pegazusa), złożoność gier na PC i co najważniejsze...możliwość
save''a, to Pegazus i gry na niego wydały mi się po prostu...głupie i proste. Jeszcze przed
moim pierwszym PC trochę grałem, ale nie tyle, żeby docenić nowsze technologie. Oczywiście
czasami lubię pograć w jakieś starocie(czyli gry sprzed 15lat, żeby nie było, że gra z 2004roku
jest stara:))), ale nie często.

Ale to nie liczy się grafika, możliwość save''a. To było coś grać w takie gry. Niektóre z nich to legendy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale czym jest taki Mario w prównaniu z Raymanem, I-Ninja, lub Psychonauts? Czym jest Tank w porównaniu z Warcaftem, Earthem, Commandos? Albo Contra a Quake, Doom, albo Serious Sam. Te gry kilkanaście lat temu mogły się podobać, ale postęp techniczny powoduje, że niewiele osób będzie dalej grało w takie starocie. I nie mówię tu tylko o grafice, ale również o innych rzeczach(m. in. właśnie o save).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować