Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars 2 - pierwszy zwiastun!

158 postów w tym temacie

Wszystko cud miód i orzeszki ale CZY WIDZIELIŚCIE ASURÓW ???? Jak takim czymś mam grać to ja się od razu przerzucam na Popielców ! Jedyne zastrzeżenie jakie mam to właśnie wygląd asurów ; takie zbyt dziecinne ale mniejsza oto !

To co pokazał nam NCsoft jest bronią masowego znieszczenia ! Oryginalne miasta , lokacje i przestrzenie , zachowanie klimatu ( i silnika ) GW wychodzi grze na świetnie ! W dodatku jak panowie z AN naprawią swe błędy i dodadzą pare nowych rzeczy do bedzie masakra ... tysiące nowych graczy znudzonych WoW''em zobaczy GW i co ... ??? WoW zostanie zmieciony tym razem na 200% !

Ciekawe jakie będzie z tego MMORPG ( dla nie kumatych GW jest grą COOPRPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 16:21, Selv napisał:

Wygląda pięknie ale... to ciągle silnik z GW :/
W ogóle gra wygląda na GW1 HD :P
Design w Guild Wars był zawsze doskonały - ewolucja terenów znanych graczom jest wspaniała
ale... to silnik z GW1. Co o tym mysleć?
Teraz tylko się zastanawiać w jakim stopniu zostaną zniesione znane graczom ograniczenia
silnika.


Wiesz, ja po GW2 nie spodziewałem się rewolucji, jak np. po D3, chciałem aby fabuła była kontynuowana. Dla mnie Tyria w GW2 nie byłaby Tyrią gdyby została zalana w jakimś innym silniku graficznym, wiesz jaka to będzie frajda podróżować bo tych samych, ale np. zniszczonych terenach GW... stary, ale coś mi tu śmierdzi ściąganiem z nowego Expansion packa do WoWa, ale kto od kogo?!? !??!?! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robi wrażenie. Trailer solidny i fajnie zrobiony, a lokacje wyglądają oczywiście pięknie. Trochę mi nie pasują te pseudo-krasnoludy(-ki?) o pyszczkach rodem z mangi, ale czuję, że gra będzie świetna. Aż się zachciało wrócić do jedynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Pamietaj, ze gw2 ma byc tez grywalne na slabszych kompach, tak jak i jedynka. Sam silnik bedzie odpicowany, jeszcze jakies 2 lata do premiery, wiec spoko- przypominj sobie screeny z alfy gw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały dzień czekałem na powrót do domu i obejrzenie trailer''u, po prostu mnie zachwycił :) Z drugiej strony z tym większą niecierpliwością będę wyczekiwał jakielkolwiek nowej wzmianki o GW 2. A przez te dwa lata (liczę, że krócej!) zrobię God''a w GW 1 (gracze wiedzą, o co chodzi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ziloh: Cataclysm nie jest potwierdzony i wątpię, żeby Blizz aż tak zmienił Azeroth jak twierdzą "przecieki". Pożyjemy zobaczymy, BlizzCon już niedługo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem miłośnikiem gier MMO, ale jestem pod wielkim wrażeniem tego trailera. Jakby nie patrzeć jest to gra, która została osadzona we własnym uniwersum (a nie korzysta ze znanej marki, czyt. nie zarzyna jakieś dobrej licencji dla singleplayer''owego cRPGa), a ponadto nie będzie wymagać abonamentu. Obie te rzeczy sprawiają, że chyba się jednak przekonam do tego tytułu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 18:01, MacJak napisał:

Robi wrażenie. Trailer solidny i fajnie zrobiony, a lokacje wyglądają oczywiście pięknie.
Trochę mi nie pasują te pseudo-krasnoludy(-ki?) o pyszczkach rodem z mangi, ale czuję,
że gra będzie świetna. Aż się zachciało wrócić do jedynki ;)


Mi też nie podobają się ASURIANIE ! A miała to być moja klasa numer jeden , no ale trudno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się o grafikę nie martwię, martwię się jedynie o ograniczenia silnika

@UP przecież Asurianie wyglądają tak jak zawsze wyglądały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W GW nigdy nie grałem i pewnie nie zagram, ale musze przyznać ze na trailerze gra wygląda wspaniale. Według mnie trochę mało akcji, ale biorąc pod uwagę fakt że to pierwszy zwiastun GW 2 mogę to wybaczyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 19:31, Selv napisał:

Ja się o grafikę nie martwię, martwię się jedynie o ograniczenia silnika

Skoro udostepnia nam skakanie, a nawet zwiedzanie podwodnych terenow, to o co sie obawiasz? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie grafiki i silnika to chyba nie ma się co na razie rozwodzić. Pamietacie pierwsze filmiki z Guild Wars? Wygladały gorzej niz beta WoW''a. A po przeróbkach gra stała się wręcz nie do poznania. Będzie dobrze, mówię Wam. :-)

Trochę mnie martwi mroczność lokacji Charrów. Cholerka, miałem nadzieję, że ich rodzinne strony będą choć odrobinkę.. jasniejsze. Niemniej Charr będzie dla mnie pozycją obowiązkową. A ze względu na wygląd lokacji rodzimej także Asura. :-)
Wygląda na to, że Sylvani bedą mogli przyzywać wielkie stwory do walki. Ciekawie się zapowiada.

Sama możliwość wstąpienia w głębiny wodne i zmiana pór dnia i nocy.. Ehh warto bedzie czekać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż można rzec. "Jedynka" była arcydziełem, a Guild Wars 2 zapowiada się jeszcze lepiej. Widzę, że za bardzo w silniku gry nie grzebali, może to i lepiej bo i tak grafika jest piękna. Już nie mogę się doczekać tego. Jeszcze jak będzie jakaś klasa dla Asurów, która będzie mogła budować M.O.X''y, P.O.X''y, R.O.X''y i inne roboty, którymi jeszcze można by było władać, to już znam swoja pierwszą postać. :)

WraithSlayer - bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj tam, zobaczycie, że to odrywanie się od ziemi będzie zrobione po macoszemu i będzie wyglądać dziwnie ;)
Podobnie jak pływanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 20:20, Selv napisał:

Aj tam, zobaczycie, że to odrywanie się od ziemi będzie zrobione po macoszemu i będzie
wyglądać dziwnie ;)

W połowie trailera widać skaczących po statkach ludzi i jak dla mnie to dziwnie nie wygląda ;)
Poza tym skakanie ma być jednym z elementów taktycznych w walce, więc nie może być potraktowane po macoszemu :P

>Podobnie jak pływanie ;)
A to w sumie jest wielka niewiadoma, bo jak dotąd o pływaniu chyba nic nie było mówione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś czytałem wywiad, że postacie z GW2 mają skakać , ślizgać się, pływać "and more" ;P
Wszystko dzięki osi Z która jest odpowiedzialna za te czynności (w GW1 była niesamowicie niedopracowana, aż plotki powstawały, że jej nie ma w ogóle :P)

Nie wiem, może grałem za dużo w GW1 swojego czasu ale po prostu nie widzę tego na tym silniku, chciałbym aby wszystko działało ale po prostu ATM nie widzę zmian :P
Rozumiem, że to 1szy trailer ale po prostu dziwnie reaguje na gry które mogą być dodatkiem do już istniejącej produkcji (na chwilę obecną) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować