Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramy z Gigabyte - wymyśl slogan i zgarnij płytę główną!

23 postów w tym temacie

Zgłoszenie wysłane :) Biorę udział w prawie każdym konkursie, może tym razem los da mi szansę hehe. Przynajmniej płyta starczyła by na wszystkie hity tego roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie coś na własną inwencję, większe szanse niż w dotychczasowych randomach. 3-4 lata temu w konkursie na hasło reklamowe dla Platynowej Kolekcji przynajmniej udało mi się coś wygrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może się czepiam ale w regulaminie konkursu jest napisane: "Aby wziąć udział w konkursie uczestnik zobowiązany jest do dostarczenia odpowiedzi na pytania konkursowe dostępne na stronie www.gram.pl/konkursy/gigabyte".

Jedynymi pytaniami na tej stronie są: "Kimże jest kowboj bez dobrego konia? A kimże jest gracz bez dobrej płyty głównej?"

Czy to o te pytania chodzi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśl, myśl powiedział Kubuś Puchatek i postukał się w czoło po czym usiadł na ławce przed swoim domkiem ... :) oj tak mi się z dzieciństwa przypomniało ;). Co do konkursu wezmę udział bo może się trafi i wygram ? Powodzenia Wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 18:58, Thoor napisał:

Czy musi to być polski slogan?


Może być i w Suahili i dialekcie narzecza Pago-Pago - jednak, nie ma co ukrywać, najlepiej w naszym ojczystym języku :)

LIZZU--> daruj sobie już te tendencyjne posty, bo to nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować