Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Catalyst 9.8 - hotfix już dostępny

12 postów w tym temacie

Mam już dosyć ATI i ich felernych sterowników. Ostatni raz kupiłem kartę tej firmy (Radeon 4870 to mój drugi Radeon). Wole jednak dopłacić te 200-300 zł i kupić porządny produkt od Nvidi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam jeszcze starsze sterowniki (z pol roku albo i lepiej maja) - i nie zmienie ich az do pojawienia sie roblemow z grami - poki co w co bym nie gral - w klasyki czy nowosci wszystko dziala cacy :)

@Fang

karty ati przestaly sie podobac pod wpywem pojawienia sie hotfixa, co ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Fang
Tja, felerne sterowniki ATI, nie dość że wydają raz na miesiąc to tydzień później jest hotfix. A co NV nie lepsze? Sterownik wyda kiedy im się chce, do tego jest możliwość, że następnego dnia wyda o 0.01 nowsze i wszystko jest cacy.

@Galadin
Zapewne to są dwie wersje sterownika w jednej paczce x86 i x64 i być może z CCC (jeszcze ich nie pobrałem, więc nie wiem). A i nie zajmują 150Mb tylko 99 (przynajmniej wersja dla Windows Vista/7).

@Gordon92
A może to wina syfu w kompie a nie sterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 10:29, EmperorKaligula napisał:

karty ati przestaly sie podobac pod wpywem pojawienia sie hotfixa, co ? :)


Nie, przestały się podobać bo mają beznadziejne sterowniki. Cały czas jak nie jedna to druga gra przestaje działać na kolejnych sterownikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Fang

No patrz to ja chyba jestem jakimś szczęściarzem. To mój 4 Radeon (9550-X1600Pro-HD2600XT-HD3850) i do tej pory 0 kłopotów ze sterami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 12:12, winor napisał:

@Fang

No patrz to ja chyba jestem jakimś szczęściarzem. To mój 4 Radeon (9550-X1600Pro-HD2600XT-HD3850)
i do tej pory 0 kłopotów ze sterami.


1. Być może
2. Używaj opcji "odpowiedz"
3. Do wcześniejszego posta: Nvidia w sterownikach dodaje optymalizacje pod NOWE gry a nie jak ATI po pół roku do tego wydają stabilniejsze sterowniki a nie ciągle hotfixy bo bubla wypuścili.
4. Skończmy rozmowę bo wyjdziemy na fan boyów danych marek :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 12:07, Fang napisał:

Nie, przestały się podobać bo mają beznadziejne sterowniki. Cały czas jak nie jedna to
druga gra przestaje działać na kolejnych sterownikach.


tu nie ma zadnego fanbojstwa, ja nie mam zadnych problemow ze sterownikami (bo ich nie zmieniam) ani z dzialeniem nowych gier (dziwne, nie?). W opisach nowych sterow jak widze "+XX% wydajnosci w bla bla bla" to olewam to, jestem juz za stary na takie "chłyty" i dopoki cos dziala dobrze to tego nie zmieniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować