Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Modern Warfare 2 - lista aktorów

16 postów w tym temacie

Nigdy bym nie powiedział, że Gaz mówi tym samym głosem co Alex :o

Czyżby powrót Gaza? Szkoda tylko, ze pokazali jak dostał headshota na koniec MW1 :(
Ciężko byłoby z tego wybrnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 13:33, Revan91 napisał:

Nigdy bym nie powiedział, że Gaz mówi tym samym głosem co Alex :o

Czyżby powrót Gaza? Szkoda tylko, ze pokazali jak dostał headshota na koniec MW1 :(
Ciężko byłoby z tego wybrnąć.


Będzie tak jak w Chłopaki nie Płaczą, kula trafiła w tytanową płytkę :p A soap a co on jest kur.. robocop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to się mówi, nie ma dobrego CoDa, bez wąsatego kapitana (choć 5 część zła nie była, pewnie jakiś wąsal musiał się gdzieś zapodziać...) :) Ale usłyszeć ten sam głos co Gaz i widzieć kogoś innego? Jakoś tak dziwnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 15:04, Jacek_W2 napisał:

W 5 byl wasacz (bardziej brodacz) Reznov, dawal rady kolo ;p szczegolnie w Stalingradzie,
albo na samym koncu przy zawieszaniu flagi ;]


Pewnie że dawał rade głos mu podkładał Gary Oldman :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, nie wiedziałem, że ten sam koleś pokładał głos pod Gaza i Alexa :P Nigdy bym się nie domyślił...
Ale chyba na powrót Gaza nie ma co liczyć - dostał kulkę. Po prostu koleś podłoży głos pod kogoś innego, mówiąc z inną intonacją, ale akcentem, whatever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction.pl/news-8213/call-of-duty-modern-warfare-2---znamy-obsade.html

"...Ostatnią ujawnioną gwiazdą jest Craig Fairbrass, który ma już doświadczenie z marką Call of Duty: wystąpił powiem w pierwszej odsłonie Modern Warfare. Wcielił się wówczas w rolę żołnierza SAS-u, Gaza. I tu pojawia się drobny problem: Gaz bowiem zginął od strzału w głowę. Prawdopodobnie będziemy mieć więc do czynienia z retrospekcją, w której wspomniany bohater weźmie udział."

kto ma racje ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj głos Gaza był bezbłędny :), a propos Price tworcy już mówili, że nie będzie go na 100%, pojawi się tylko epizodycznie, np. będzie z nim związana nazwa mapy albo coś takiego podobnego, nie liczcie na nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oraz odpowiedź dla lsdp

Dnia 21.08.2009 o 15:52, Outlander-pro napisał:

Lol, nie wiedziałem, że ten sam koleś pokładał głos pod Gaza i Alexa :P Nigdy bym się
nie domyślił...


I słusznie żeś się nie domyślił, bo nie podkładał... ^^'' Cuś się gram rozpędził i CDA wyjątko (zdarzyło im się) ma rację, gdyż Gaz mówił głosem Craiga Fairbrassa. Ale poniekąd rację mają obie strony, gdyż faktycznie Barry Pepper pojawi się w dwójce, lecz także i Craig powróci...w jakiej roli, oto jest pytanie.

Aczkolwiek gdzieś, raz widziałem plotkę, że ma objąć postać Ghosta, tego enigmatycznego gościa który również będzie bohaterem komiksu. Zabijcie mnie, nie pamiętam gdzie, więc nawet nie wiem czy jest wiarygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle. Widać chcą profesjonalizmu w wypowiedziach. A co do Kapitana Price to szkoda, że go nie będzie, bo jakoś polubiłem tego, jakże dobrego kompana ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie będzie Price''a. Ale kto wie, może pojawi się w jakiejś retrospekcji z Gazem... Sweet Dreams...
Co do listy aktorów to może być, mam nadzieję, że rosyjscy nacjonaliści będą mieli też bardzo fajne głosy... jak te kwestie w jedynce, miodek ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować