Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

S.T.A.L.K.E.R: Call of Pripyat - wymagania sprzętowe i pierwszy zwiastun

36 postów w tym temacie

Ale badziewny ten trailer :P Nie zachęca do zakupu.
Jestem fanem stalkera, ale zastanawiam się nad zakupem - nie chcę znowu dostać zabugowanej gry, gdzie trzeba czekać 3 miesiące na patche by móc w miarę konfortowo pograć :F
Ale pewnie kupię, jak znam życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wymagania nie są takie straszne, ma max detalach się nie pobawię z moim sprzętem ale i tak pewnie będzie to fajnie wyglądało, cs wyglądał bardzo ładnie moim zdaniem. Pozostają tylko obawy czy gierka od samego początku będzie grywalna, jak kolejny raz trzeba będzie czekać na patche to bardzo dużo stracą na zaufaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 16:08, NecroVisioneR napisał:

Ale wymagania,ale z drugiej strony co sie można spodziewać po fatalnie zoptymalizowanym
silniku...?

Oj no nie przesadzaj bo na minimalne wymagania są na bardzo przyzwoitym poziomie. Konfiguracja zalecana - tutaj też mogło być gorzej bo Czyste Niebo żeby naprawdę pograć na full detalach to chciało 4 GB RAM ale za to trzeba teraz mieć lepszą kartę graficzną. Wydaję mi się że nie będzie tak źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to trailer fanowski, z tego, co widzę. Link, który podał ilpalazzo, to znacznie lepszy trailer, i zdecydowanie bardziej zachęcający do zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie lubie tylko poczatek stalkera.. pozniej to jest zwykly fps masa wrogow zero klimatu ale
hmm jesli to bedzie tak wygladalo jak na trailerze,i swiat gry a zwlaszcza sama prypec nie bedzie przepakowana wrogami( tak jak od polowy zwyklego stalkera ...50 wrogow na niewielkim obszarze w elektrowni klimat jak cholera!) to bedzie swietnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak najgorzej z wymaganiami, ale jeśli nie obniżą poziomu trudności, to raczej ominę tę grę, tak samo jak ominąłem Clear Sky.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. to znaczy, że jeżeli chcę zagrać w tą grę to lepiej grac na Nvidii skoro zalecana jest 9800 GTX a Radek zalecany to HD 4850... Na grę czekam z niecierpliwością..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się całkowicie z kotlecik5. minimalne wymagania które komputer musi spełnić żeby gra chodziła (jakoś). a co do maksymalnych to nawet jak ktoś ma identycznego kompa jak wymagania to i tak niech nie liczy na to że zobaczy nie wiadomo jaką płynność na najwyższych detlach bo to będzie płynność 20-25 fps max! a przy takim typie gier to niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować