Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejny dodatek do World of Warcraft zapowiedziany

78 postów w tym temacie

No to ciekawe, Blizzard zaczyna zjadać własny ogon... dodatek głównie przemodeluje nam oba znane i główne kontynenty i zniknie piękna pustynia, a raczej wyschnięte jezioro na przedpolu Tanaris... każda krowa ma swój kres, tak dojna jak WoW i tak długo ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 01:36, bullfrogboy napisał:

... każda krowa ma swój kres, tak dojna jak WoW i tak długo ciągnie.

Blizzard wynalazł lek na nieśmiertelność krowy (kasa graczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się genialny dodatek, ale ja w niego nie zagram. W porę się z tego wycofałem zanim mnie opętała żądza WoWa :P Ale logo jest do kitu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten dodatek to mogą być dwie rzeczy : żart albo nagrobek dla świata warcrafta który przez ten **** zostanie odarty z fabuły . Nie martwcie się , będzie GW 2 ^^ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego się bałam - że w końcu zaczną kombinować z Azeroth 1-60. Pocieszeniem jest fakt, że być może wykorzystają dotychczas niedostępne miejsca (zaczęli od Gilneasu); a nuż będzie jakiś raid w Grim Batol albo Uldum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm mi tam się wszystko podoba poza Tauren Paladinem i Priestem -.-. Pomysł przebudowy Azeroth naprawde dobry i tak te tereny już się marnowały kiedy wszedł exp x3 + ogólne przyspieszenie lvlowania, zapowiedzieli też naprawde ogromne ilości instów HC itp. mam nadzieje, że tym razem dodatek nie będzię łatwiejszy od poprzednich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli granie kombinacją tauren paladin będzie możliwe :( Pojawiła się też informacja, że nie będzie talentów dla poziomów 80-85 tylko punkty AA. Teraz tylko trzeba ponownie zwiedzić całe stare Azeroth, bo prawdopodobnie za rok niewiele z nich zostanie (swoją drogą zapowiada się ciekawy event)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie za drugi koment ale, Blizzard musi jakoś ciągnąć tą marke nie może tak poprostu zakończyć prac nad WoWem i tak go zostawić. Co na to gracze? Niestety Blizzard ma takie pomysły a nie inne no i trzeba to przecierpieć pozatym ktoś miałby lepszy pomysł na ciągnięcie fabuły? Nowy kontynent? Nibylandia? Walka z krwiożerczymi pomidorami i królikami? Agersywne wieloryby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ten dodatek jest naprawde super, pare rzeczy mi przeszkadza. Odnowienie Azeroth to bedzie swietna sprawa, bo gdy wyszedl northrend to tak naprawde azeroth przestalo istniec, kazdy raiduje tylko w northrend. Nie moge sie doczekac tego dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym dodatku nie przeszkadza mi praktycznie nic z wyjątkiek kilku kombinacji ras/klas. A zmiana starego świata może spowodować powroty graczy z innych mmo po to, by sprawdzić, co oni tu powyrabiali :)
Ciekawi mnie, jak Blizzowi uda się zmienić questy w starych strefach i jak będzie wyglądał premiere-event :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek zapowiada się ciekawie. Latanie po Azeroth na plus, rasy też, ten potargany świat to całkiem dobry pomysł. Zastanawiam się jak zostanie rozwiązany fakt lvlowania postaci od 0. Czy będę musiał się "męczyć" altem w tych potarganych rejonach czy to będzie jakiś dziwaczny event który po osiągnięciu jakiegoś poziomu nastąpi niespodziewanie, no i co z tymi którzy dodatku nie zakupią? dostaną zniszczony świat? czy będą mogli po nim latać? A nowe race/class combo są ok... oprócz tej która pozwala na paladynowanie taurenem. Po co coś takiego w ogóle? No i jeszcze jedno co stanie się ze słynnym Barrens Chatem :O ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie i orkowie, gnomy i gobliny, worgeni i taureni :D porządek musi być ^^
Chociaż trochę przesadzili z tymi worgenami, chyba że zrobią coś na kształt zmiennokształnych - normalnie człeczyna, a potem się zmienia w o coś.
I jeszcze jedna rzecz.. taureni paladyni? a może nieumarli do tego? Ech.. tak jak w nowej edycji DnD - robią z paladynów kiszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizz wybrał dla swojej nowej gry bardzo dobry tytuł.
Totalny kataklizm! Tragedia!

Siłą WoWa zawsze był i jest przefantastyczny świat. Olbrzymie lasy, połacie pustynii, wspaniałe cmentarzyska et cetera, et cetera.
To wszystko, co zdążyliśmy pokochać (gadam jak no-life, ale kij) bezpowrotnie zniknie wraz z nadejściem nowego dodatku. To jak zupełnie nowa gra, a my nie chcemy nowej gry, my chcemy starego, dobrego WoWa, z ULEPSZENIAMI!

No właśnie, ulepszenia - nowe kombinacje klasowe i rasowe to kolejny po DK wygłup Blizza - na pewno starym wyjadaczom spodoba się pomysł grania Taurenem zabójcą, ale do jasnej ciasnej, gdzie w tym klimat? Jak bardzo taka wypaczona z nastroju gra różni się od Tibii?!


Tyle w tym temacie. WoW był totalnym masterpiecem - świeży powiew nowości na rynku MMORPG, który przyniósł rewolucję. Potem nadszedł BC i już nastąpił trzask - świat fantasy w kosmosie? To nie może się udać. I nie udało się, wystarczy popatrzeć na diagramy spadku populacji na serwerach RPG po wypuszczeniu BC. Następny był nieszczęsny WOTLK i DK - klasa zupełnie bezduszna. Tym samym niemalże całkowicie zanikła granica pomiędzy Hordą a Przymierzem epickie bitwy pod miastami czy to ally, czy hordy znane z podstawi WoW po prostu odeszły w niepamięć - teraz wszystko toczy się na arenach, gdzie połowa graczy to DK.
No i kataklizm. Z radością w sercu wspominam czasy PRZED wypuszczeniem pierwszego dodatku do WoW, ba najlepszą wersją WoWa, jaka do tej pory powstała był WoW TUŻ PO premierze, gdzie wszystko było jeszcze dziewicze, procent dzieci w grze był jeszcze znikomy, a klimat po prostu WYLEWAŁ SIĘ wiadrami z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na "przemeblowanie" dawnych kontynentów bardzo mi się podoba, ale kombinacje klasowe nie, taureński paladyn to mocno chybiony pomysł. W ogóle to Deathwing wygląda teraz jak Godzilla z filmu Scotta ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MacJak

od początku bedzie się już latało po "nowych" lokacjach. dojdzie do niezłych zmian, chociazby taka azshara stanie się teraz low lvlową lokacją :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować