Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mnich czwartą klasą w Diablo III

55 postów w tym temacie

No mnich zawsze wydawał mi się postacią, która nie działa na pierwszej linii, a tu proszę. Miła odmiana ;). Tylko szkoda, że Diablo III najwcześniej w 2011 roku będzie wydane. ;p Dużo czekania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh z mnicha zrobili zwykłego czarodzieja. No i tym samym odpada już kwestia paladyna. Nie wyobrażam sobie mnicha bez czarów defensywnych czy aur, a dzięki czarom ofensywnym przejmuje obowiązki pala. Zwykły mag bojowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i została jeszcze 1 klasa. Jeżeli blizz chce być konsekwentny to na pewno jakaś dystansowa... Tylko dlaczego taką kupę czasu jeszcze trzeba czekać??!! Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa - zauważyłem, że sporo polskich graczy ma problemy z odróżnieniem "Mnicha" od "Kapłana". Wyrazy bliskoznaczne, jeśli chodzi o codzienną polszczyznę, ale już w realiach fantasy, systemów RPG i takich tam, to są zupełnie inne sprawy.
Inna sprawa, że już gracze anglojęzyczni znają tę jakże ogromną różnicę między "Monk" a "Priest", hm.
Szczerze? Blizzard nie wymyśli do nowego Diablo klasy postaci, która zainteresuje mnie bardziej od Barbarzyńcy, więc mogą sobie próbować i próbować. Wszystko to będzie jakąś hybrydą tego, co było do tej pory. Zresztą, nowe Diabolo mnie nie porywa, ale kto wie? Warto czekać. Wszak gra Blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 00:18, Dworkin napisał:

No i została jeszcze 1 klasa. Jeżeli blizz chce być konsekwentny to na pewno jakaś dystansowa...


No ja myślę, że powinni zrobić coś a''la Amazonkę z D2. ;) To postacią grało mi się najprzyjemniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie pewne że piąta klasa to jakiś typ łucznika. Szkoda bo żadna klasa jak dotąd mi się nie podoba. W takim razie jak dla mnie jedynym wyborem jest Witch Doctor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż za rozczarowanie xp
Nie spodziewam się po tej postaci żadnej rewelacji nawet z faktu ,że w grach D&D była to dość ciekawa klasa ;/
A jak pamiętam to ta klasa była wręcz beznadziejna w DI xp

A szkoda kurde bo liczyłem na jakiegoś anioła np. Niebianina ,który by odgrywał rolę paladyna ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 00:19, Prosiaq napisał:

Dziwna sprawa - zauważyłem, że sporo polskich graczy ma problemy z odróżnieniem "Mnicha"
od "Kapłana". Wyrazy bliskoznaczne, jeśli chodzi o codzienną polszczyznę, ale już w realiach
fantasy, systemów RPG i takich tam, to są zupełnie inne sprawy.
Inna sprawa, że już gracze anglojęzyczni znają tę jakże ogromną różnicę między "Monk"
a "Priest", hm.
Szczerze? Blizzard nie wymyśli do nowego Diablo klasy postaci, która zainteresuje mnie
bardziej od Barbarzyńcy, więc mogą sobie próbować i próbować. Wszystko to będzie jakąś
hybrydą tego, co było do tej pory. Zresztą, nowe Diabolo mnie nie porywa, ale kto wie?
Warto czekać. Wszak gra Blizzarda.

Idąc tym tokiem rozumowania, temu osobnikowi jest bliżej do Kapłana niż do Mnicha. Mnich opiera się głównie na technice, sztukach walki, doskonaleniu ciała, bo pierwotnie Mnich miał pochodzić z krajów orientalnych. A tu mamy zwykłego maga bojowego (chyba że bitewnego, nigdy nie mogłem zapamiętać, który miał które cechy). Oczywiście nie mam za złe Blizzardowi, że tak robi. Ta gra będzie i tak tą, w którą będę się zagrywał przez kolejne 10 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę już edytować newsa, więc więc wyjaśnię tu - oczywiście nie chodziło mi tam o maga bitewnego, bo ten niczym nie różni się od bojowego (wszak to jedno i to samo). Chodziło mi o maga zbrojnego, tego słowa mi brakowało. I tym samym przypomniałem sobie różnicę między nimi. Myślałem o bojowym i tak wyszło. Mea culpa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 00:30, ibisz napisał:

Idąc tym tokiem rozumowania, temu osobnikowi jest bliżej do Kapłana niż do Mnicha. Mnich
opiera się głównie na technice, sztukach walki, doskonaleniu ciała, bo pierwotnie Mnich
miał pochodzić z krajów orientalnych. A tu mamy zwykłego maga bojowego (chyba że bitewnego,
nigdy nie mogłem zapamiętać, który miał które cechy). Oczywiście nie mam za złe Blizzardowi,
że tak robi. Ta gra będzie i tak tą, w którą będę się zagrywał przez kolejne 10 lat ;)


Ale on nie ma żadnych czarów .. a przynajmniej nie zobaczyłem nic takiego na tym trailerze. Wszystko to ataki w zwarciu. Owszem, jest fragment z fireballami, ale tutaj to ciska nimi przeciwnik, a mniszek je odbija.

MisticGohan - Mnich w Hellfire był jedną z najmocniejszych klas. Podobno jako jedyny potrafił rozwalić nieosłabionego Na''Krulla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten mnich... hmm, mam co do niego trochę mieszane przeczucia, nie wiem, zobaczymy. A co do klas, to już przed ogłoszeniem mnicha Blizz powiedział, że w D3 nie zobaczymy już żadnej klasy z D2. Nie wiem, ale po tych trailerach mam pewne obawy co do ostatecznego wyglądu D3. Może dlatego że jestem zbyt konserwatywny w kwestii porównywania D3 z D2 i jak dla mnie D3 mogłoby się "technicznie" (nie graficznie) nie różnić zbytnio od D2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 00:40, Bambusek napisał:

Ale on nie ma żadnych czarów .. a przynajmniej nie zobaczyłem nic takiego na tym trailerze.
Wszystko to ataki w zwarciu. Owszem, jest fragment z fireballami, ale tutaj to ciska
nimi przeciwnik, a mniszek je odbija.

Przez cały trailer widzę wybuchy krwi i flaków (lub czegoś podobnego), a pałką raczej by tego nie zrobił. Masz rację, dużo jest ataków w zwarciu, ale na początku na pustyni, przed tym jak odbija fireballe ciska czymś w stylu błyskawic. Nie wiem, ciężko coś zobaczyć, dowiemy się po premierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować