Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mnich czwartą klasą w Diablo III

55 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2009 o 00:40, Bambusek napisał:

MisticGohan - Mnich w Hellfire był jedną z najmocniejszych klas. Podobno jako jedyny
potrafił rozwalić nieosłabionego Na''Krulla.


Bujda na resorach. Jak się źle poprzesuwało dźwignie (czy księgi to były już nie pamiętam) koło siedziby bossa to się potem takie rzeczy pisze po Sieci, sam go pokonałem wojem.

@Prosiaq: serio? Naprawdę, nie słyszałem o tym zjawisku.

Z pokazanych dotąd klas tylko barb mi się podoba. No ale najpierw zobaczmy komplet postaci, jeśli taki będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z początku myślałem, że będzie to jedna z mniej ciekawych klas, ale po przejrzeniu gameplay-a zmieniłem zdanie. Ten z pozoru mizerny dziadek, okazał się wymiataczem na miarę jednego z bohaterów Dragon Ball! Porównanie nie jest przypadkowe, bo podobieństwo widać nie tylko w zdolnościach bitewnych, ale także w wyglądzie szaty. :P Jedyne co mnie razi w tej klasie to walka gołymi rękoma... Po krótkiej praktyce mnichem z NWN wiem, że takie rzeczy nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli to mnich zastąpi mojego ulubionego Paladyna z Diablo2.
Postać na filmiku naprawdę ciekawie się prezentuje...jej gdybym teraz znów nie zaczął katować w drugą część gry to pewno nie przeżywałbym teraz takiego oczekiwania na trójkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woa, Mnich wymiata, ale brakuje mi jeszcze coś ala druida w grze :P, może nimfa??
Teraz mam tylko nadzieję, że wyjdzie na xboxa :) Bo mój PC tego nie udźwignie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super to wszystko wygląda, choć sama postać jakoś mi średnio przypadła do gustu. Ostatnia nieujawniona postać na pewno będzie "nie magiczna" ,a moim zdaniem powinna się specjalizować w broni dystansowej, bo takiej jeszcze nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj będzie mi brakowało Paladyna, przedstawione klasy nie są złe, ale jednak będzie mi brakowało postaci z dwójki. Ostatnią postacią prawie na pewno będzie jakaś modyfikacja łucznika ale mam cichą nadzieję że w którymś z dodatków dorzucą postać posługującą się głównie bronią jednoręczną i tarczą.
Mnich jest mi na razie dość obojętny, w Helfire''rze niezbyt mi się podobał(a te jego laćki strasznie denerwowały:),chyba rzeczywiście wolałbym postać kapłana ala ID czy BG.
Z drugiej strony Blizzard do tej pory mnie nie zawiódł więc i tym razem zaufam kolesiom tworzącym klasy jak i całe D3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sie niestety obawiam, że diablo 3 podzieli los duke nukem forever. Przy takim postępie technologicznym za 2 lata ta grafika będzie archaiczna i tworcy stwierdzą że trzeba będzie wymieniać silnik gry czy cos w tym stylu. . . Oby to sie nie sprawdziło i oby nie wyszło na xboxa. blizz to w koncu klasyka PC. Ale jesli juz nie przesuną premiery to zagramy jeszcze przed euro 2012 :D Choć do sklepu pojedziemy nadal po dziurawych drogach bo te co teraz robią juz się wtedy rozwalą, a pozostałych nie zdążą zrobić. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że większości osób podoba się nowa klasa, a mnie jednak jakoś średnio przypadła do gustu. Owszem, Diablo jest tytułem który niewątpliwie jest legendą, jednak z racji że nad D3 pracują ludzie którzy wcześniej pracowali nad World of Warcraft zastanawiam się czy Ci ludzie nie przeniosą pewnych stylów tej gry do Diablo 3. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować