Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mnich czwartą klasą w Diablo III

55 postów w tym temacie

Kurde, do tej pory byłem pewien, że zacznę grać barbem. A teraz już taki pewien nie jestem... Hmm, ciekawe jak wygląda mniszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ka-lol akurat o grafikę to bym się nie martwił, bo w D2 była ona już przestarzała w momencie premiery i jakoś nikt nie marudził!! Poza tym Blizzard to nie 3dRealms które już (na dobrą sprawę) nie istnieje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 11:19, Cascad napisał:

mnich: wygląda brzydko, rusza się brzydko, nie oferuje nic niezwykłego.


Nawet w Cinematic Trailer nie postarali się, by postacie (mnich też) zrobić nowe, HighPoly, tylko wzięli taki model LowPoly prosto z gry, przez co ten CinematicTrailer wypada blado. Animacje też nie najwyższych lotów. Mogli się bardziej postarać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 01:07, SpecShadow napisał:

Bujda na resorach. Jak się źle poprzesuwało dźwignie (czy księgi to były już nie pamiętam)
koło siedziby bossa to się potem takie rzeczy pisze po Sieci, sam go pokonałem wojem.


Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Jak dobrze przeczytałeś księgi to wyłaził cienki bolek, którego kładł każdy z palcem w tyłku. Ja mówię o nieosłabionym, wypuszczonym przy pomocy dźwigni. Takiego też stłukłeś wojem? To gratuluję cierpliwości albo farta w zdobywaniu itemów. Ja raz mnichem go wypuściłem bez czytania ksiąg i nie miałem cierpliwości zjeżdżać mu tych setek HP, jakie wtedy ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starej dobrej szkole fantasy czyli DnD, bo przecież wiadomo na czym od lat się wzoruje Blizz w swoich rpgowopodobnych grach. Są w tym świetni. We wzorowaniu się znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Healer jako postać? Na początku się zdziwiłem. W dalszym toku wydarzeń zrozumiałem, że moja myśl była błędna. Wg. mnie to taki przerobiony z Zabójczyni(podobna technika walki). Jednak nie zamierzam nim grać, kiedy wyjdzie DIII, mam innych faworytów ;)
Ps. Będzie female? Jak tak to jak będzie wyglądać? ;]
<sugeruje się tym, iż inne klasy postaci mają już przedstawione płeć piękną>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc pod względem grafiki Diablo 3 zupełnie mi się nie podoba. Wygląda paskudnie. Blizz powinien był postarać się i zrobić jakiś nowy silnik, miast modyfikować - leciwy już - engine WoW-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnich mnichem, ale nie kupię tej gry, jeśli nie będzie tam porządnie zrobionego paladyna, który niszczy przeciwników w imię odwiecznego dobra, ładu i porządku. Poprostu nie wyobrażam sobie takiej gry bez mojej ulubionej profesji ze świata fantasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować