Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Napoleon: Total War

189 postów w tym temacie

co to ma za przeproszeniem byc!!! to my kupujemy pre ordery a gramy pozniej do tego z problemami...ten Steam.bosheeeeeeeeeeeee!!! jeszcze gry nie zainstalowalem ale wiem ze na 100% bede mial problemy..mw2 instalowalo mi sie dziwnie...mogli normalnie dac wszystkim by pasowalo !!!1 :\ jak narazie jestem zly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I właśnie dlatego ja gry nie kupiłem, bo wiedziałem, że będą takie problemy. Grę kupie w późniejszym terminie gdy zostanie załatana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 10:29, Isildur napisał:

I właśnie dlatego ja gry nie kupiłem, bo wiedziałem, że będą takie problemy. Grę kupie
w późniejszym terminie gdy zostanie załatana :)

Toż to łatać będą przez kolejnych kilka miesięcy, sam stwierdzam, że po zmianie języka w steamie oraz języka instalacji na "Ynglisz" wszystko sobie śmiga bez problemu, do tego kod gry jest o wiele lepiej zoptymalizowany dzięki czemu mogę z tej gry wycisnąć graficznie znacznie więcej niż z Empire TW - na Empire gra skakała na ultra a tutaj bez problemu, szkoda tylko, że wszyscy gracze którzy kupili Empire TW byli tak naprawdę Betatesterami ....:/ ja wracam lać tyłki tym złym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jeśli kupuje Polską wersje językową to takową chcę mieć, więc sobie poczekam z kupnem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, naprawdę wielce jest irytujące to, że kupujesz grę i nie możesz jej ruszyć, ja tam angielskiego się nie boję, bywa także i tak, że sprowadzam sobie gry z anglii gdy wiem, że polski dubbing gry jest po prostu do d..... kosztuje to więcej ale nie będę sobie psuł przyjemności z gry, ja takiego luksusu nie mam, specjalnie wziąłem sobie wolny dzień w pracy by poobcować z Total War-em, więc lepiej grać w angielską niż stracić cały dzień na oczekiwaniem na to czy może a może??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o zmianę języka w Steam->Ustawienia->Interfejs? Czy Steam->Ustawienia->Elementy pobrane? Bo elementy pobrane zmieniałem na kilka różnych krajów i nic z tego, podobnie jak miksując to ze zmianą języka instalacji gry. Natomiast jeżeli zmienię interfejs Steam to czy nie zacznie mi automatycznie pobierać zangielszczenia do już zainstalowanych gier?
Tak swoją drogą kiepska reklama dla gry, gdy ledwo wychodzi a już powoduje frustrację;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 11:19, ChrisBgnr napisał:

Chodzi o zmianę języka w Steam->Ustawienia->Interfejs? Czy Steam->Ustawienia->Elementy
pobrane? Bo elementy pobrane zmieniałem na kilka różnych krajów i nic z tego, podobnie
jak miksując to ze zmianą języka instalacji gry. Natomiast jeżeli zmienię interfejs Steam
to czy nie zacznie mi automatycznie pobierać zangielszczenia do już zainstalowanych gier?
Tak swoją drogą kiepska reklama dla gry, gdy ledwo wychodzi a już powoduje frustrację;/


Jak zmienisz region pobierania to nic nie powinno się stać. Jak zmienisz w ustawieniach steam to chyba do wszystkich gier zacznie ci ściągać. Ale ze steam nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz zmienić język steama czylli opcja nr 1 - gdy zmienisz język będziesz musiał uruchomić ponownie steam-a wtedy instalujesz i grasz bez problemu, co prawda wszystko jest po angielsku ale przynajmniej mozna grac a nie czekac na to az ktos laskawie wypusci patcha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, już leci. Po przerwanej instalacji polskiej wersji, w zakładce Steam->Moje Gry zatrzymałem próbę pobierania zawartości, zmieniłem we właściwościach Napoleona język na angielski - pobieranie ruszyło, zatrzymałem i odpaliłem instalkę z angielskim instalatorem z płyty;] Kiedy sytuacja się wyklaruje zmienię język gry przez Steam i pomijając pewnie kilka godzin na aktualizację plików językowych gry powinno być wszystko dobrze;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 12:07, ChrisBgnr napisał:

Dobra, już leci. Po przerwanej instalacji polskiej wersji, w zakładce Steam->Moje
Gry zatrzymałem próbę pobierania zawartości, zmieniłem we właściwościach Napoleona język
na angielski - pobieranie ruszyło, zatrzymałem i odpaliłem instalkę z angielskim instalatorem
z płyty;] Kiedy sytuacja się wyklaruje zmienię język gry przez Steam i pomijając pewnie
kilka godzin na aktualizację plików językowych gry powinno być wszystko dobrze;]


Jak zmienisz wersję z ang na pl to będzie ci ściągał jakieś upd. Ale wersja pl nie działa. Nie tylko u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jak tam panowie pierwsze wrażenia? Głównie odnośnie AI na mapie bitwy i kampanii? (główny powód dla którego E:TW zostało przeze mnie wyklęte, zapomniane i chyba nawet wyrzucone bo nie wiem gdzie jest pudło nawet...szczerze to wręcz wcale mnie to nie obchodzi gdzie jest, taki mam stosunek do Empire :P)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochani...komu udało się zainstalować N:TW na dysku innym, niż C: ?
Instalator steamowy W OGÓLE nie pyta, na którym dysku ma się zainstalować gra, tylko od razu po wpisaniu klucza pokazuje, że brakuje miejsca do tych 20 GB (!!). Najgorszy instalator wszechczasów?
W ustawieniach steama widnieje NTW jako gra niezainstalowana, gdy wybiorę "Instaluj grę" to chce ją ściągać.
Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 13:03, P8R napisał:

Kochani...komu udało się zainstalować N:TW na dysku innym, niż C: ?
Instalator steamowy W OGÓLE nie pyta, na którym dysku ma się zainstalować gra, tylko
od razu po wpisaniu klucza pokazuje, że brakuje miejsca do tych 20 GB (!!). Najgorszy
instalator wszechczasów?
W ustawieniach steama widnieje NTW jako gra niezainstalowana, gdy wybiorę "Instaluj grę"
to chce ją ściągać.
Porażka.


Gra instaluje sie tam gdzie masz steam. Przeinstaluj całego steam na inna partycję.
Jak chcesz zainstalować z płyty to musisz uruchomić instalację przez plik setup co jest na 1 płycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 13:19, Yari napisał:

Jest tu choć jedna osoba która odpaliła Napoleona w polskiej wersji językowej ?


Ekipie cd-projektu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no tak zapomniałem. Szczęśliwi wybrańcy :).
Ekipo cd projekt ! Musze dopłacić kolejne 139 złotych by móc zagrać w Napoleona PL ?
Mam rozumieć że do tej pory wydana kwota to była tak na zachętę , by móc przeczytać książkę i popatrzeć na fajne arty jednostek specjalnych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ynteligencyja tak to mogę nazwać nie inaczej, tak jak bylo tak jest, i nic nie zmienili co się tyczy tej pseudointeligencji, stale można kolesi zajść od tyłu i strzelać do nich jak do kaczek - paf paf paf i już nie ma generała i całej reszty towarzyszy - ataki bezmyślne, czasami tylko dobrze komputer ruszy jazdą, i tyle, Empire Total War = Napoleon Total War co do tematu AI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damn... tragicznie. A myślałem, że sobie już kupię, ale w takim razie poczekam jeszcze z miesiąc- dwa, może coś się zmieni...
Dzięki za odpowiedz... i cóż pozostaje mi życzyć wszystkim wiele wytrwałości podczas betatestów nowego Napoleon: Total War ;)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze strony cdprojekt

Z przykrością informujemy, że w dniu dzisiejszym, ze względu na awarię platformy Steam wystąpiły problemy przy instalacji gry Napoleon Total War w wersjach językowych na rynek polski, czeski i rosyjski. Jednocześnie pragniemy poinformować, że razem z firmą Sega i Steam podjęliśmy natychmiastowe kroki mające na celu jak najszybszą naprawę zaistniałej sytuacji.

Spodziewamy się, że problem zostanie rozwiązany dzisiaj w późnych godzinach wieczornych i jednocześnie pragniemy zapewnić wszystkich, którzy nabyli grę Napoleon Total War, że wersja dostarczona przez CD Projekt jest kompletna i pozbawiona wad. Problem leży po stronie mechanizmu aktywacji elektronicznej i wkrótce zostanie usunięty.

UWAGA: Jeżeli w trakcie instalacji użytkownik wybierze język inny niż polski, rosyjski lub czeski gra uruchomi się normalnie. Można również zmienić ustawienia gry po jej zainstalowaniu klikając w panelu Steam prawym przyciskiem myszy na Napoleon Total War -> wybrać „Właściwości" -> przejść do zakładki „Język" i wybrać np. angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować