Zaloguj się, aby obserwować  
Albii

Sopot Festival - Temat ogólny

22 postów w tym temacie

Dziwi mnie, że na forum nie ma takiego tematu, przecie tyle osób go ogląda, a jak nie ogląda to i tak wiele osób ciekawi kto wygrał, bądź wygra. Właśnie sobie włączyłem TV, bo akurat sprzątałem, by sobie coś grało, przy okazji zobaczę co tam śpiewają. Szczerze zdziwiła mnie wiadomość, że Kasia Wilk wygrała, szczerze się przyznam, myślałem, że wygra jakiś zespół ,,rockowy", choć byłem za Afromentalem, uważam, że nagroda słuszna. Co do zagranicznych wykonawców, to jak narazie wszyscy mi się podobają, choć widać różnicę między występem na żywo, a nagraniem. ;P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 21:38, Lord-Tyrranoos napisał:

Ja narazie podziwiam tylko cudną Magdę Mołek ;)).

No racja, bardzo ładnie dzisiaj wygląda, ile to godzin pracy wielu ludzi... ;p

Coś te piosenki bardziej energiczne wydają mi się na nagraniach, wam też ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleee...

Polskie koszmarki muzyczne, to oglądam tylko przypadkiem na pudelku i innych podobnych sajtach.
"Wojowniczka" Gosiaczka podtrzymała tylko moje twierdzenie, że Polskiej kupy muzycznej prezentowanej obficie na wszelakich "Sopotach", "Opolach" i innych "Vivach" zwyczajnie żal słuchać marnując czas miast posłuchać czegoś wartościowego lub poznać nowego. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 21:50, Albii napisał:

Zawsze to dobrze wiedzieć, czego się ,,teraz słucha", by mieć jakie kolwiek pojęcie.
;]


Wystarczy włączyć RMF/Eskę/Zet, by jednocześnie dowiedzieć się "czego się teraz słucha" i że to czego słucha ogół, to kupa muzyczna. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 21:50, Albii napisał:

Zawsze to dobrze wiedzieć, czego się ,,teraz słucha", by mieć jakie kolwiek pojęcie.
;]

Sądze iz Spoto Festiwal nie jest wykłądnikiem tego czego się teraz słucha. A to dlatego, ze wiekszosć artystów to dance/pop/r''n''b czy jakieś inne wymysły. Więc gdzie tu szukać wykładnika jeżeli słuchasz innej muzyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj brakuje mi bardziej znanych wykonawców niestety, ale piosenki przedstawiana na Sopot Festival są nawet bardzo przyjemne dla ucha ;)) E.M.D nawet nieźle dają rade ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sopot to dno i 2 metry mułu. Najgorszy blichtr, pseudo-gwiazdeczki i największy syf polskiego "przemysłu" pseudo-muzycznego. Papka dla mas. Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj jak ktoś wystąpi na Sopocie to potem ludzie się tym podniecają i potem słuchają tego. Z tego co pamiętam Feel''a to też jakoś nikt nie znał, ale występ w Sopocie i "wielka kariera". ;p Po za tym chyba, żeby ktoś wystąpił na Sopocie musi być jakoś tam "popularny", a raczej znany(tutaj mi chodzi o zagranicznych wykonawców) ? ;)

meryphillia@ Muszę zainwestować w radio.

Edit: Ciekawe, czy jutro coś będzie ciekawego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS.Moim zdaniem nie mogą konkurować ESKA Music Awards, lub Hitami na Czasie, na tych koncertach ludzie świetnie się bawią, tak samo jak ja przed tv ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 22:02, Albii napisał:

meryphillia@ Muszę zainwestować w radio.


W dzisiejszych czasach? o_O
A niby po co skoro każda licząca się stacja udostępnia odsłuch poprzez internet?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym dłużej słucham tego Sopotu to tym bardziej spać mi się chce... :/ Coś żywszego by się przydało. Juror miecie tekstami... :D

meryphillia@ Jestem trochę zacofany. ;) Jak za darmo to daj linka. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 22:06, SongoX napisał:

PS.Moim zdaniem nie mogą konkurować ESKA Music Awards, lub Hitami na Czasie, na tych
koncertach ludzie świetnie się bawią, tak samo jak ja przed tv ;))

Jako ze miałem możliwosć zobaczyć i jedno i drugie to chciałem zauważyć, że EMA spada na psy. Nie jest to juz takie widowisko jak było kiedyś, co było widać min. na ostatniej gali w Łodzi, gdzie ilosć miejsc pustych na oko była taka sama/wieksza niżeli zajetych. Hity a Czasie trzymają poziom od początku.
A pozatym jest różnica między Hitami na Czasie a Sopotem. Chodzi o cos innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprostu jestem leniwy, a tak dokładniej tak śpiący i zmęczony po tym jak bardzo rano wstałem i sprzątałem w domu. Tak powiem, że mały remoncik jest. Wczoraj padłem tóż po 22... fail. nawiasem; wielkie dzięki.

Wipu@ Chodzi o atmosferę ? ;p

Super, ale emocje, ciekawe kto wygra... -.- mamy tylko 11 by wywalić parę zł... ;p

Edit: Nie, no Feel będzie śpiewał... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 22:02, Budo napisał:

Sopot to dno i 2 metry mułu. Najgorszy blichtr, pseudo-gwiazdeczki i największy syf polskiego
"przemysłu" pseudo-muzycznego. Papka dla mas. Porażka.


Hmm, sam bym tego lepiej nie ujął. Kupa mości panowie. A pani Mołek inteligencją nie grzeszy, oj nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jak co roku Feel. Kurna już nie mogę go słuchać jak śpiewa jedną piosenkę przez 2 lata!!!

Wipu
W Hitach na Czasie chodzi o dobrą zabawę, a tu o co? O rywalizacje, kto wygra ten niby ekscytujący konkurs? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 22:22, Outlander-pro napisał:

Hmm, sam bym tego lepiej nie ujął. Kupa mości panowie. A pani Mołek inteligencją nie
grzeszy, oj nie ...

Bo, osoba na jej "stanowisku" musi tylko ładnie wyglądać. ;) Tak samo jak takie dody występują, nie muszą być mądre, śpiewać z sensem, wyraźnie, czy ładnie, tylko muszą ładnie wyglądać i robić widowisko... ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować