Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozgrywka w Star Wars: The Old Republic

16 postów w tym temacie

w budynku grafika taka sobie, ale jak wyszedł na zewnątrz to aż miło było patrzeć!!
walka też niezła ale i tak najlepsza pewnie będzie mieczem świetlnym
jeżeli TOR będzie bez abonamentu jak All Points Bulletin to zakupię i wybiorę Mroczną Stronę Mocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ogłosili , że pracują nad MMO the old republic, przeraziłem się, że kolejny materiał na wspaniałą kontynuacje single playerową przepadnie.... Po obejrzeniu tego materiału mogę stwierdzić, że w końcu nadchodzi rewolucja w MMORPG! Nie tylko badziewne rozwiązania, któe są wykorzystywane w każdymd zisiejszym mmorpg, ale także Questy, które choć odrobinę będą przypominać o tej wspaniałej produkcji z przed lat! Co najważniejsze... dzięki im będę miał wrażenie, że jednak spędzam czas przy SP, a nie mmorpg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sry za double posta , ale kiedy chciałem napisać to opcja edytowania się skończyła :/

Nie zastanawia was jak to będzie ? Robisz taką główną misje jak w części 3 razem z innym graczem . Który gracz podejmuje decyzję ? Jeśli jeden zabił kapitana a drugi nie chciał tego zrobić to jak to rozwiążą ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walka prezentuje się zbyt statycznie. Bohater stoi, nie używa zasłon, nie unika ognia przeciwnika.
Jego przeciwnicy wydają sie nie stanowić zagrożenia. Pierwsze wrażenie z pola bitwy nieciekawe.
System dialogów wygląda dobrze. Nt. grafiki nie będę się rozpisywał grunt żeby trzymała klimat :) a na to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos zaklada party i ten ktos decyduje co zrobic reszta pomaga i konczy questa w taki sposob w jaki sie dogadali.Proste i przyjemne, no i gdzie placzki co krzycza ,ze MMo nie moze wygladac tak jak gra dla jednego gracza. Mam nadzieje ,ze EA postara sie o lokalizacje wylacznie z napisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie martwię o tą grę - BioWare to jedno z najlepszych producentów gier i nie mam wątpliwości że podarują nam naprawdę dobre MMO w świecie starej republiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o walke to rzeczywiscie dosyc statyczna, wyglada tak jak z turowego KOTORa, ale poza tym to gra prezentuje sie genialnie
miesiac na pewno zagram, pozniej zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie podobała mi się podwójna rozmowa dwóch graczy i NPC.
Już widzę jak biegamy z kuzynem po Starej Republice jako Mroczni Jedi i wycinamy wszystkich jak tego kapitana ^^
A walka? Cóż to w sumie było PvE więc raczej statycznie. Walki PvP mogą miażdżyć, ale nie koniecznie. Się zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

buhaha przy nerves of steel przypomnial mi sie Duke ;P ballz of steeeeel! xD a co do gry same jw sobie ciekawie to wyglada. Choc jestem wielkim fanem Starego Warsa to przez closed bete Aiona nie wiem czy bede w stanie grac w cos innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować