Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rusza Project Stealth: Spy versus Mercenary

13 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2009 o 15:31, mediewal2 napisał:

to trzbea mieć UT3 aby w to zagrać?

Według multiplayer.ro tak.

Sama gra przypomina też The Agency. Sam raczej nie lubię takiej mechaniki (nie mówiąc o braku miejsca na HDD) acz wydanie UT3 w XKG może zainteresowac kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co przyszło na myśl to oczywiście Splinter Cell. Z jednej strony niesmak, wszak to istne zerżnięcie bez gumki czyjegoś pomysłu, ale jednak może wyjść z tego coś naprawdę ciekawego. Czekam na efekty/betę/demko ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt pomysł jest zaczerpnięty z Splinter Cella. Project Stealth jest odpowiedzią fanów na to co Ubisoft zrobił z trybem Versus w Double Agent, krótką mówiąc zwalili go niemiłosiernie. Każdy kto grał chociaż trochę w Chaos Theory Versus i ten sam tryb w Double Agent wie o czym mówię. Dlatego nie widzę sensu pisania komentarzu w stylu:"Coś już takiego było", tak było już coś takiego, ale oni zrobili to celowo. Zaczerpnęli wszystko co najlepsze z Chaos Theory Versus i umieścili u siebie, poprawiając grafikę itp. aby tylko fanom CT dobrze się grało.
Następnym razem "wielcy gracze" zastanówcie się o czym piszecie, warto poczytać wcześniej o temacie na który macie zamiar się wypowiadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam tryb Versus w Double Agent nie był spieprzony, kod sieciowy za to jak najbardziej.
I nie wiem, co z tym "ogłoszono właśnie...", bo chłopaki męczą się nad tym już przynajmniej rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Project steahl jest odpowiedzią graczy na totalnie zwalony tryb multiplayer gry Splinter Cell Doube Agent, który nie dość że był mocno udziwniony to jeszcze od strony programistycznej kodu sieciowego po prostu leżał i kwiczał. Ten projekt powstaje od ponad roku, i mimo sprzeciwów i gróźb ze strony ubi softu na forum ubi widać że chłopacy pracują nadal. I chwała im za to. Versus znany ze splinter cell chaos theory i pandory tommorow w zupełnie nowej oprawie. Na to my fani splintercella nadal czekamy z niecierpliwością, wszczególności że konkurencyjna modyfikacja do samego SCCT o nazwie SCDT (przeniesienie gry scda do scct by uniknąć durnowatych błędów sieciowych) ostatecznie nie wypaliła. Jak wyjdzie? Zapowoada się dobrze ale trzeba poczekać bo niestety niektóre animacje prezentowanych na ich forum i sajcie postaci jeszcze kuleją, a samego gameplaya jeszcze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam starych znajomych ze społeczności równie starych wyjadaczy-wymiataczy w SC ;)

Generalnie nie pokładałem w tym projekcie wielkich nadziei. Chodzi mi o to, że po prostu na początku wyglądało to jak porywanie się z motyką na słońce, ale widzę, że projekcik (na forum to widać zwłaszcza) nabiera kształtów. Jeśli doprowadzą to do końca, to będzie miodnie.

PS: Khasim, jesteś jedenym z naprawdę niewielu, którym tryb rozgrywki w DA odpowiadał, mi osobiście podobałby się bardziej, gdyby nie wyszedł pod tytułem "Splinter Cell" w świetle tego, co znamy z Pandory i Chaosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować