• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Yashim

Problem z otwieraniem stron internetowych...

Pytanie

Witam!

Od paru dni mam problem z otworzeniem jakiejkolwiek strony www. Oto przykład co się dzieje:

Chce wejśc na naszą klase, klikam sobie numerek jeden w Operze, i czekam. Strona się niby ładuje po czym wyskakuje BŁĄD! Problem z siecią, pare razy odświeżam, hurra wczytuje się, bez grafik -.- kolejny raz wciskam ctrl + r, i działa, wszystko ok wchodzę na pare podstron i znowu, problem z siecią...

Tak samo dzieje się z last.fm, gram.pl etc etc

Przełączałem nawet kabel przy karcie sieciowej, z jednego wejscia do drugiego...nadal to samo, co zrobic z tym fantem?

pozdriawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Próbowałeś z innej przeglądarki? Poza tym karty sieciowe mają po jednym gniazdku, u ciebie pewnie są 2 zintegrowane. Więc razem z przełączeniem kabla pasowało by przekonfigurować internet na tą drugą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.08.2009 o 21:10, S1G napisał:

Próbowałeś z innej przeglądarki? Poza tym karty sieciowe mają po jednym gniazdku, u ciebie

>

Tak, są dwie zintegrowane, na tej drugiej to samo się dzieje, tyle ze jak przełączyłem, to gdy wcześniej miałem na jednym serwerze ping 30-40 teraz dochodzi do 450-600 :/

Tak samo się dzieje w IE, Fire Fox''ie, Operze itd itd, sprawdzałem nawet na Google Chrome :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.08.2009 o 11:27, tofikt25 napisał:

A jakiego masz dostawce internetu??????/



Neostrada....jesta założona u taty w firmie i do domu idzie przez dyndns''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować