Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 2 najpopularniejszą grą wszech czasów?

57 postów w tym temacie

Panowie mam dylemat normalnie chyba rzuce w kont cozekiwanie na S.T.A.L.K.E.R. -a który da mi około 20godzin nieoskryptowanej kamapnii dla MW 2 które da mi aż8< O WOWOWOW > Godzin naskryptowanego i liniowego singla i mutli w który jedyne wymaganie to tak zwany "w + m1", sam nie wiem na co się zdecydować....

Wybaczcie ale dla mnie CoD to kolejna marka która po Wieźminie i Masz Efekcie wydaje się papką która ma zadowolić idiotów.Wybaczcie jeżeli kogoś uraziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phew. Zamiast czekać na Skryptowice 2, zagram jeszcze raz w Crysisa. Zabawa w Predatora w tym ostatnim bawi dużo dłużej, niż bezpłciowe pykanie w większości dzisiejszych konsolowych FPS-ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już wolę Skryptowice 2 niż marne popłuczyny gry, jak Crysis. Znaczy Crysis był świetny do czasu aż w obu częściach stała się zima i pojawili się kosmici. Bardziej debilnego pomysłu na spapranie gry nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W MW2 signiel to dodatek do multi, a nie odwrotnie, więc niech nie wypowiadają się Ci, którzy gry kupują dla singla, po czym odstawiają na półkę. Spójrzcie na rankingi gier:
1. WoW
2. CoD4
3. CoD2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Branżowa prasa i portale same nakręcają świadomość graczy, zachwalając grę pod niebiosa.
Ciekawe potem jaki będzie płacz, gdy Acti to wykorzysta (a zrobi to na pewno, są pazerni na kasę, przypominam: http://www.gram.pl/news_8gnqGeq1_Activision_pewne_swej_polityki_cenowej.html ) i podniesie cenę do niebotycznej kwoty wersji konsolowej. Ale wtedy będzie już za późno... .

A sam CoD? Kolejna część dobrej, jednak zręcznościowej i strasznie oskryptowanej strzelanki.
Wolę ambitniejsze FPS''y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten tytuł może być swoistym być albo nie być dla Infinity Ward. Jeżeli zrobią naprawdę najlepszego sieciowego FPSa w historii to każda produkcja z pod ich skrzydeł będzie sprzedawać się w astronomicznych ilościach. Modern Warfare może zrewolucjonizować (na co się nie zapowiada) gatunek i dostarczyć tysiące godzin grania po sieci. Sam będę miał ogromny dylemat pomiędzy MW2 a AC2 - te tytuły to dla większości graczy prawdziwe must have''y, a otoczki, które wydawcy tworzą przed premierą zagwarantują sprzedaż na poziomie większym niż 10 milionów. MW2 przebije tą liczbę - pytanie tylko o jak dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy, zobaczymy...ja na pewno w ciemno nie będę kupował MW2. Pokusiłbym się o stwierdzenie, że gdyby StarCraft 2 miał premierę w 2009, to by go przebił, ale ponieważ jednak nie będzie miał tej premiery w 2009, to pewnie CoD: MW2 pobije rekord.

> W sumie potęga wszystkich gier sygnowanych logiem Call of Duty wynikała nie z dobrego singla tylko zabójczego multi.

I właśnie dlatego dla mnie kupno MW2 stoi pod znakiem zapytania, bo w multi jestem cienias i preferuję singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rekordową sprzedaż dnia pierwszego pewnie przebije - ważniejsze, co będzie po tym, gdy już ludzie zobaczą recki w pismach i na forach. BTW widzę po tym temacie, że większość ma CoD''a gdzieś. No cóż, CoDy i tak są drugie w popularności zaraz po WoW''ie, więc nawet kilkadziesiąt tysięcy luda nazywającego to "papką dla mas" nic nie zmieni, bo znajdzie się jeszcze kilka[naście?] milionów co to kupi. :) Poza tym, takie podejście "nie kupię, bo dla mas/każuali" itp. mnie zwyczajnie dobija. Nie będziesz grał w gry, które ci się podobają, bo z założenia nie są hardkorowe? I co, zepsuje ci to opinię takiego "hardkora"? Lol. Ja gram w to, co mi się podoba, i olewam, czy jest to dla mas, czy tylko dla "tru". Choć jest jeden wyjątek - Tibia. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rekordowy to będzie chyba wynik piracenia tej gry. Swoją drogą to jakoś się temu nie dziwię, skoro twórcy zrezygnowali z rozszerzonych edycji na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś na gramie zaczęły pojawiać się "hardkory" xD

Przechwałki to tylko i wyłącznie reklama dla produkcji, więc jakoś mi to nie przeszkadza. Gorsze rzeczy widzę czytając codzienną gazetę lub oglądać BBC. Jak przeszkadza wam O Wilecy Hardkorowcy to, że prowadzona jest kampania reklamowa MW2, to idzcie do swych Crysisów i innych. Oj nie! nie możecie, bo kampania jego była jeszcze większa. No i to, że to tylko Singiel jest pretekstem dla CryEngine2 (a proporcje w MW przeszkadzają?)

Hipokryci;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 09:56, Bajta2 napisał:

W sumie potęga wszystkich gier sygnowanych logiem Call of Duty wynikała nie z dobrego
singla tylko zabójczego multi.

Szczerze CoD i CoD 2 i nawet w 3 w multi takie dobre nie były. Ale za to single to była pierwsza klasa.
Od 4 zaczął się dobry multi i w sumie na 4 się skończył, jednak single który w Codzie powinien być na pierwszym miejscu ucierpiał niemiłosiernie. Multi liczy się dla mnie bardziej w takich grach jak Battlefield Bad Company, w sumie to pierwszy BF z singlem.
Niestety ale na serii CoD się zawiodłem i myślę że będzie coraz gorzej. Czekam na Bad Company 2, który pod względem multi będzie bił na głowę MW 2 jeśli będą takie tryby jak w jedynce.
MW2 mocno przehypowany jest. Bardziej niż Killzone 2. Tym bardziej cena odstrasza za 6 godzin dobrego singla i odgrzewanego multi z tego co patrzałem na filmiki.


Niestety z przykrością muszą stwierdzić. Seria CoD umarła. Aż dziw bierze, a pamiętam czasy CoD 1 jaka to była rewolucja na tamte czasy. A teraz seria jednego z najlepszych FPS''ów skończyła w trumnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to już denerwuje il można o tym mówić BEDZIE NAJLAPSZE BLABLABLA za dużo gadają niech lepiej robią. Przy promowaniu gry za pierwszym razem bym tak reklamował swoja grę ale nie za drugim razem jak sprzedała sie w 17 mln egz. :/ Trochę tylko żeby wiedzieli ze będzie nast część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 10:54, Woko11 napisał:

Rekordowy to będzie chyba wynik piracenia tej gry. Swoją drogą to jakoś się temu nie
dziwię, skoro twórcy zrezygnowali z rozszerzonych edycji na PC.


To ze ktoś nie może kupić EK nowego "CoD". To znaczy że spiraci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

THIS IS MADNESS! :D

Czekam, z niecierpliwością, bo MW zaczyna już trochę przymulać (r-u-t-y-n-a w graniu), a tak będzie jakiś powiew świeżości.

Twórcy są pewni siebie i nie ma się czemu dziwić ta gra to murowany hit i gwarancja doskonałej jakości.

@milten6

"A sam CoD? Kolejna część dobrej, jednak zręcznościowej i strasznie oskryptowanej strzelanki.
Wolę ambitniejsze FPS''y. "

wybacz nie mogę się powstrzymać ;) wymień chociaż dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować