Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Shadow Complex zbojkotowany

31 postów w tym temacie

Nie mam nic wobec homoseksualistów, jestem tolerancyjny.
Ale z bojkotem gry arcade przegięli chłopaki ;)). Niech się odpier*** od rynku gier, który nijak im zawinił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech koleś posyła się z motyką na słońce, ponieważ teraz "homo" na świecie jest ok. 11% jak to naukowcy mówią. Naukowcy badali zwierzęta i tam też jest ok 11% "homo". To było, jest i będzie.

P.S. żeby nie było nie popieram pedałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mają wspólnego poglądy O.S. Carda z grą tego nie wie nikt prócz wszechwiedzących organizacji pokroju wymienionej w newsie.
Podejść do tego niepoważnie, z cytatem Einsteina w głowie. A teraz idę dokończyć czytanie jego książki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

irytuje mnie to juz coraz bardziej, wczesniej byl "bojkot" chyba RE5 za to ze strzela sie do zombie o ciemnej skorze, teraz to... ludzie chca byc na sile bardzo poprawni, az do przegiecia i w ten sposob zamiast naprawde dzialac gdyby zaistnial problem wolą szukac na sile problemu i robic z siebie kretynow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh tekst "Ale durni ci Rzymianie" mi się przypomina... A nie se bojkotują, udowodnią tym raczej jakie sami mają ograniczone poglądy... W Polsce pewnie by Cejrowskiego bojkotowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, czy tu (homoseksualistów) biją? Nie? To problemu nie ma - są tylko idioci, którzy najprawdopodobniej bojkotowaliby też serie powieści o Enderze i Alvinie Stwórcy, których Card jest autorem. A także strzelankę Advent Rising i przygodówkę Monkey Island, w produkcji których też brał udział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy człowiek ma prawo do własnych poglądów. Skoro Card nie uważa homoseksualizmu za "normalność" (zresztą tu się z nim zgadzam) to ma do tego prawo. Bojkotowanie gry, ponieważ jest oparta na książce tego autora (nomen omen fantastycznego pisarza), jest równie bez sensu jak bojkotowanie szkoły, w której jedna z nauczycielek jest lesbijką. Sorry... ale dla mnie ta sytuacja jest bez sensu. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 14:49, Bimber1995 napisał:

Pies gonił tych pedałów. Idiotyczni pederaści wykłócający się, że gry są złe bo tworzą
je homofoby. Idiotyzm...


O, i to się nazywa dojrzały komentarz! Brawo, 1995! <lol>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować