Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beyond Good and Evil 2 wstrzymane

33 postów w tym temacie

Wiecie, mamy kryzys, UBIsoft liczy pewnie każde Euro, po co więc pakować pieniądze w świetny projekt, ale odległy, jak można popakować w średniaki w stylu Assassin''s Creed 2 i nowy Splinter Cell, które to mają zostać wydane w najbliższych miesiącach... żal, bo Beyond Good and Evil to o niebo lepsza marka niż dwie wyżej wymienione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzy pierwsze "Splinterki" były bardzo fajne, horror zaczął się po tym jak spieprzyli DA. I teraz pod marką skradanki wydają "patsh jezdem Sam Fisher i rozwalam przeciwnikóf".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak im to się opłaca ?? przez kilka lat pakować w projekt a potem go anulować / wstrzymać ? Szczerze powiedziawszy to była najbardziej oczekiwana prze zemnie gra ;( a teraz tracę nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... już od jakiegoś czasu wiem to, bo paru członków forum poświęconego jedynce opublikowało newsy z dwóch stron. Ale, powiem szczerze, spodziewałem się tego - już od jakiegoś czasu wiadomo, że grupa Ancela ma na razie pracować przede wszystkim nad Rabbids Go Home! na DS-a.

Biorąc pod uwagę, że przez rok od ujawnienia pierwszych informacji nie słyszeliśmy o grze nic nowego, można założyć, że projekt nie szedł po myśli twórców i wydawcy.

Ancel jeszcze w grudniu mówił na Video Games Live w Paryżu, że dostał carte blanche odnośnie tytułu (link: http://www.worthplaying.com/article.php?sid=58434), a tuż po prezentacji filmiku z Pey''Jem na UbiDays 2008 Yves Guillemot wyskoczył, że gra raczej będzie bardziej "każualowa" (link: http://www.edge-online.com/news/ubi-beyond-good-amp-evil-2-more-quotcasualquot). I to, niestety, wszystko.

Nie lubię słowa "żal", które tak ostatnio jest nadużywane - ale tu pasuje jak diabli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!! Jedna z moich ulubionych gier ma nie doczekać sie kontynuacji?! Przecież jedynka była taka cudowna... Nie rozumiem, dlaczego ludzie nie kupują naprawdę dobrych gier, tylko same Crisisy z "super hiper grafiką" :((...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewne łacińskie słowo mi się ciśnie na usta. Dowód na to, że Ubisoft nie przejmuje się graczami, a dużą sprzedażą danej gry. Jak każdy dzisiejszy wydawca niestety =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 14:34, Andreal napisał:

Szkoda by było... zwłaszcza, że gra aż prosi się o kontynuację...


A filmik w niusie nie jest z rozgrywki, był to żart zrobiony przez ludzi z destructoid.com

http://www.destructoid.com/proof-that-beyond-good-evil-2-video-is-from-ubisoft-131744.phtml


Niezupełnie - to filmik autentyczny i na 99.9% kontrolowany wyciek - tylko że raczej nie jest to filmik z rozrywki, a raczej pre-renderowany filmik pokazujący, do czego autorzy dążą. Dopiero później Destructoid zrobił z tego żart, nawiązując równocześnie do wspomnianej przeze mnie wypowiedzi Guillemota o zamierzanym "ukażualowieniu" rozrywki - i tak powstał filmik w podanym przez ciebie linku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczajcie się. Gry są w tej chwil rozrywką dla mas więc ambitnych i różnorodnych tytułów nie spodziewajcie się po największych wydawcach. Takie są koszta rozszerzania się rynku gier video i czy chcemy tego czy nie, proces zidiocenia gier będzie postępował aż rynek zdominują gry, których odpowiednikiem jest seria filmów American Pie. Prostactwo, niski poziom intelektualny wymagany u odbiorcy, w przypadku gier dochodzi dodatkowo krotki czas przebywania z tytułem (bo mniej niż 10h to mało - gram w starsze gry i one zabierają znacznie więcej czasu - takie Okami zjadło mi 55h przy jednokrotnym przejściu z czego 10h-15h poświęciłem na szukanie sekretów). Ale z drygiej strony - z takim prostackim Assasins Creed to nie chciałbym przebywać dłużej niż 3h... Błędne koło.

Nie sądzę, by BG&E2 kiedykolwiek ujrzało światło dzienne. Jeśli jednak to się stanie to mam poważne wątpliwości czy nadal będzie to jedna z najlepszych gier action adventure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować